Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Pokusaj da odradis root sa KingRoot (skini apk pa pokusaj tako), pa onda twrp i zip na memoriju telefona...
 
Probaj vidi da nemas prvo twrp jer ti je dosao sa cuocom...
 
Ima vec instaliran TWRP 3.0.2-1. Sad mi je najbitnije da odradim back up ovog postojeceg za slucaj da negde zakaze. Jel sad iz TWRP idem na backup selektujem sve i posle taj folder prebacim sa telefona na PC?
 
Poslednja izmena:
Da.

Zatim odes opet u twrp i instaliras novi rom, .zip koji su ubacio u root telefona.
 
Ima vec instaliran TWRP 3.0.2-1. Sad mi je najbitnije da odradim back up ovog postojeceg za slucaj da negde zakaze. Jel sad iz TWRP idem na backup selektujem sve i posle taj folder prebacim sa telefona na PC?
Ne selektuješ sve već samo ono što ti je on po defaultu ponudio. Nema potrebe da bekapuješ sve particije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pisao sam već da nešto nije u redu sa zadnjom kamerom, promenio nekoliko ROM-ova ali ništa ... Definitivno je hardver u pitanju ... Zanima me jel zna neko s foruma da li bi neko u Srbiji mogao da mi zameni kameru? Pošto u Leskovcu to niko ne želi ili može ...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
Šta si uradio konačno sa kamerom? I ja sam primetio da mi kamera pucketa kada fokusira, za sad nekako radi, ali verujem da će biti sve gore i gore. Inače fokusiranje ide baš teško (pogotovo kad npr. slikam neki papir sa tekstom, treba mi 30ak sekundi dok lepo ne fokusira).

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Tako je i meni krenulo da zeza, a sad uopšte ne fokusira ... Ništa nisam uradio ... Već sam pisao ranije, naručio sa Ali-ja, poslao telefon kod nekog servisera u BG, čovek kaže da je stavljao tu novu kameru (što je i potvrdio slikama i jedne i druge) ali da nije radila ... Posle kontaktirao ove kineze što mi prodali i oni mi vratili pare a kameru zadržao ... A što je najjčudnije pretraživao posle na netu i našao na još jednom mestu (mislim Vopmart ili tako nešto) kameru za naš model telefona i ona identična kao ova što mi kinez poslao?!? Bio posle zauzet obavezama i još uvek nisam rešio problem ...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Moracu hitno to da rešim. Treba mi kamera jer često slikam dokumenta, bez fokusa je neupotrebljiva. Kad si kupovao na Aliju, bila je original ili ne?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Radio sam pretragu po modelu telefona i samo jedan prodavac imao, oni kažu za Le Max 2 x820 ... Kad sam reklamirao da nije nešto u redu nspisali mi da su navodno kontaktirali nekoliko servisera i da su im potvrdili da je ta kamera, ali su ipak vratili pare ... E sad moguće da nisam ja to pretražio kako treba ...

Evo slike
e20dc5e98c2763870bde3a460262aada.jpg
e429898ff95bae6e97a5701bfd00f004.jpg


Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Na prvoj slici kamera levo a na drugoj donja je kamera koja je na telefonu ...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Meni izgledaju identično. A kada je stavio kamere uopšte nije radila ta nova?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne samo što izgledaju identično, nego dva različita prodavca nude identičnu kameru za zamenu ...
Nije mi mnogo objašnjavao ali kaže ova nova kamera nije za tvoj telefon ...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
A kakva je situacija sa reklamacijom? Da li bi grosso uvažio tako nešto? Nikada nisam tako nešto radio.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ako si u garanciji, probaj. Pusti mail pa vidi šta će reći. Detaljno opiši problem. Koliko znam, sitne opravke rade u Italiji a krupnije stvari Kina. Tako da i ako prihvate mislim da ti ne gine slanje telefona a onda je pitanje koliko je računica isplativa...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslao sam im mail, rekoše da su primili i javiće mi. Ako je Italija nije problem, takav mi je posao da često imam vozila tamo, samo da vidim kako da izvedem sve to.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel su se javili ili su ceo avgust na godišnjem?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Javili su se, traže da im dokažem kvar. Poslacu im video ovih dana, ako uspem nešto da izvučem ok, ako ne, necu da se cimam. Nisu mi pomenuli godišnji.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Izveštavaj redovno, zanima me kako će da prođe to sve :)

P.S. BS2.1 još bolji sa 2406 u poređenju sa 2.2. Još 1.7 kad bih našao negde... :D Bukvalno je svaka novija verzija lošija... Tj kako su od starta išli sa pričom ok performanse sa naglaskom na dobru bateriju a otišlo se na hajde da overklokujemo sve što može da klinci imaju 2fps više u nekoj igrici. Kriminal. Mada je ovaj 3.01 tu negde na nivou 2.7, malo samo lošiji od 2.2 ali ipak lošiji.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja 2.1 nikada nisam instalirao. Probacu tu kombinaciju. Inače u poslednje vreme ne stižem da čitam xda, je l' je izbacivao nešto novo rus?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jeste sad 3107 ali iskreno ne zanima me da probam...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pozdrav svima,

pokusavam dva puta da preko adb sideload komande ubacim novi rom u telefon i oba puta staje na tacno 47% sa porukom *failed to read command: No error.
Prvi put je bio 5.9.023s_V93C_CUOCO92 drugi put 5.9.026s_V98M1_CUOCO92 ROM.
Znaci dva razlicita ROM-a, a staje na tacno 47% oba puta uz istu poruku. Jel zna neko sta se dogadja?
Googlam, ali ne nalazim konkretno resenje.
 
Gde ika da se uzmu kao one nalepnice sto idu preko telefona? Kao drvo itd.... Secam se da je neko uzimao, na aliju ne mogu da nadjem vise
 
Ja sam uzimao ovu, poput karbon varijante...
40b5fa48f0b286bbb076c4187ebadfe1.jpg

376a9270886141d89691d71f66af2bf8.jpg

Ostavio sam link... Prilicno sam zadovoljan...
 
Poslednja izmena:
Narucio sam crnu. Valjda ce biti okej na telefonu. Jel se prlja ta folija?
 
Jel moze mala pomoc...od sinoc mi se iz ne znam kog razloga veoma cesto pojavljuje google services stopped working i daje mi kao repport....to se pre pojavljivao jednom u 10 dana....do cega li moze da bude problem?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Možda se servis update, probaj restart .Meni tako pre neki dan se javilo dva,tri puta i posle restarta sve OK.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno