Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Da, nigde ne pise sta je tacno gore. Negde kazu GG3 negde kazu neko njihovo. Malo mi je kazem neverovatno da slabiji modeli imaju GG a jaci ne no nisam hteo da rizikujem i stavio sam staklo. Za tih prvih 10tak dana dok staklo nije doslo nisam imao nikakvo ostecenje.
 
Na kom sajtu je sad najpovoljnije? (naručio bih na HR adresu), jel i dalje Grossoshop? Jedino što izgleda da se dobije USA punjač , to mi se ne sviđa baš
 
Na Grosso je trenutno 221e ako izaberes placanje u funtama. Dobija se adapter za punjac, svi dolaze tako svuda.

- Forum telekineza.com (DS-TLKZ): £-5.28
Sub-Total: £186.38
SF Express (8-10 working days - NO customs): £16.78
Total: £197.88
 
Gde?Na grosso se isplati ako ti šalju EU

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Ovde smo pričali za slanje u EU bez carine. To tako sa Alija ide na carinu i EU i kod nas. Pa kad dodaš to na tu cenu onda je mali više od 223$...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Meni sporo snimanje ne radi na stock kameri (mokee rom) vidim da neki pisu da radi na footej

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema ga jos na OTA, oces ga flesat kroz recovery?

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
Mhm, taman ću sve lepo od nule tj već sam stavio, sad vraćam app i onda samo na release...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
A morat cu i ja hebiga

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
Kao nov :) Baš tečno radi. Stavio sam samo release update da javlja i to je to. Ne diram više.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Evo i ja gotov. Jos par sitnica da uredim.. Uf, malo odmora uz pivu

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
Ako ne blokiraju IP tj da može samo iz USA a vrlo verovatno hoće :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
"And next release of cm & mokee will use brand new source compiled kernel that updated with CAF LA.HB.1.3.2-29100-8x96.0
the cm14 with android 7.1 also in progress
Thanks"

Waiting :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To ce bit dobro..

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
Trenutno je na gearbest-u cena 200e, ali rose gold varijanta. da li je neko imao priliku da vidi koliko je to roze? :D
postoji i opcija da se preko Gearbesta dostavi u Nemacku bez carine, pa je ovo odlicna cena.
 
Mnogo je više gold nego roze tako da ne moraš da brineš oko boje.

Otkad Gearbest šalje bez carine u EU?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Koliko sam video, ima opcija Priority mail, germany express. tu valjda ide prvo preko engleske, pa onda za nemacku. po utiscima sa interneta, prolazi bez carine i taksi, tako pise i na blogu gearbesta.
 
Hajde ako ti nije problem daj mi link gde si to pročitao, ovde drugačije piše:

Screenshot_20161024-160735.png

A činjenjca je da bi bilo fino da može i preko njih tako ali iskreno prvi put od tebe to čujem.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Prvi put vidim ovo ali da, to bi trebalo da je to. Šta da ti kažem, ima samo jedan način da saznaš radi li :D

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Iskreno, ne znam. :D sad imam Lenovo Vibe x3, sluzi me odlicno, ali me novcanik svrbi. :D
 
I mene je kad sam video koliko košta pre mesec ipo dana. I nisam izdržao ali nisam se ni pokajao :) Fantastičan uređaj ali baš.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ja sam opet na EUI (cuoco92 sa zamrznutim LE aplikacijama). Malo losiji battery life, ali mi vise pase. CM mi je nekako nedorađen, cak i zvukovi su nekako bazicni.. ima naravno i dosta dobrih stvari na CM- baterija, kamera..
Vidit cemo kad izađe CM14
 
Hm a šta konkretno misliš pod tim nedorađeno? Ima više opcija od EUI, plus što je generalno CM(ne kao verzija za ovaj uređaj nego generalno) jedna od najboljih izvedbi Androida koje postoje danas. Zvukove promeniš :D Mada ja svuda koristim default, ova Mokee zvonca su mi super, ding-dong za sve :D

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nisam siguran kako da to definiram.. stvar dojma, a mozda i toga da nisam vezan ni za jednu platformu, kako sam ranije spomenuo koristio i Samsung, Sony, ajfon..
 
Nazad
Vrh Dno