Šta je novo?

Laptop Laptop preko - Video Edit i Gaming

Koji laptop kupiti?

nenadwebivi

Slavan
Učlanjen(a)
14.02.2008
Poruke
72
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 9 5900X - NZXT 360
RAM
G-SKILL 32gb DDR4
GPU
AMD Ryzen 9 5900X
Monitor
Mi 34 UW
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav ljudi, u dilemi sam, imam priliku da mi iz Amerike drugar donese laptop
Budzet mi je 1250$ maks, gledao sam na B&H-u i na BB-u i Amazonu, i ima brda toga
Meni laptop treba za video edit (premiere, ae) u principu multitasking, i za gaming takodje..
Gledao sam da ukljuci grafiku ozbiljniju neku tipa RTX 4060 ili neki radeon te klase..naravno da bude sto noviji jer ja to veoma dugo necu menjati..a i cene tamo su X puta pristupacnije nego ovde, da ne kazem
da jedan od laptopova koje cu postaviti ovde kod nas kosta 280k u Gig... a tamo je 1250$..
E sad, meni treba vasa pomoc, neko vreme nisam pratio mnoge stavke, pa sta je najbolje uzeti, cak sam gledao i serije iz outleta...sta biste vi preporucili? Naravno postavicu par komada sa linkovima, a vi ako imate neki dodati bio bih zahvalan, hvala !!! Pozz

Ovaj Asus TUF je zbog cene prevashodno jer je svega 900$
HP OMEN cini mi se da je dobra ponuda jer ukljuce RTX 4070 za 1200$
Legion ovaj mi je trenutno favorit jer u tom nekom rangu ima 1tb nvme ssd, 32gb ddr5 i rtx4060 kao i ekran vece rez sa 240hz
MSI je slucajno usao u izbor i ima u dve opcije - 15.6" sa 4070rtx i 16gb za 1236$ i za 1199$ je 17" sa 32gb rama i rtx4060..

Ovo su neki koje sam ja "iskopao", sta bi bila vasa preporuka? naravno ako imate neki za preporuciti takodje, upisite, hvala !!
 
Nazad
Vrh Dno