Šta je novo?

Laptop Laptop preko - Video Edit i Gaming

Koji laptop kupiti?

nenadwebivi

Slavan
Učlanjen(a)
14.02.2008
Poruke
72
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 9 5900X - NZXT 360
RAM
G-SKILL 32gb DDR4
GPU
AMD Ryzen 9 5900X
Monitor
Mi 34 UW
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav ljudi, u dilemi sam, imam priliku da mi iz Amerike drugar donese laptop
Budzet mi je 1250$ maks, gledao sam na B&H-u i na BB-u i Amazonu, i ima brda toga
Meni laptop treba za video edit (premiere, ae) u principu multitasking, i za gaming takodje..
Gledao sam da ukljuci grafiku ozbiljniju neku tipa RTX 4060 ili neki radeon te klase..naravno da bude sto noviji jer ja to veoma dugo necu menjati..a i cene tamo su X puta pristupacnije nego ovde, da ne kazem
da jedan od laptopova koje cu postaviti ovde kod nas kosta 280k u Gig... a tamo je 1250$..
E sad, meni treba vasa pomoc, neko vreme nisam pratio mnoge stavke, pa sta je najbolje uzeti, cak sam gledao i serije iz outleta...sta biste vi preporucili? Naravno postavicu par komada sa linkovima, a vi ako imate neki dodati bio bih zahvalan, hvala !!! Pozz

Ovaj Asus TUF je zbog cene prevashodno jer je svega 900$
HP OMEN cini mi se da je dobra ponuda jer ukljuce RTX 4070 za 1200$
Legion ovaj mi je trenutno favorit jer u tom nekom rangu ima 1tb nvme ssd, 32gb ddr5 i rtx4060 kao i ekran vece rez sa 240hz
MSI je slucajno usao u izbor i ima u dve opcije - 15.6" sa 4070rtx i 16gb za 1236$ i za 1199$ je 17" sa 32gb rama i rtx4060..

Ovo su neki koje sam ja "iskopao", sta bi bila vasa preporuka? naravno ako imate neki za preporuciti takodje, upisite, hvala !!
 
Lenovo ili MSI, TUF je smece.
 
Iz principa ne kupuj laptop sa zalemljenom RAM memorijom.
 
Nazad
Vrh Dno