Šta je novo?

Lalafo

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Nisam primetio da imamo ovu temu na forumu. Ako postoji, obrisite ovu.

Gledam upravo ovaj pokusaj online buvljaka i ne mogu da verujem da neko zapravo koristi ovaj poluproizvod, a pogotovo da se tako agresivno reklamira.
 
Imaju nešto što nemaju ni kupujem prodajem ni Limundo, a to je android aplikacija koja RADI!

Princip reklamiranja je drugačiji, ne listaš i ne čitaš naslove i podrubrike nego slike, slika je ta koja te privlači da otvoriš konkretan proizvod i cena u uglu.
 
Poslednja izmena:
Samo zbog tako glupog naziva nije me zanimalo ni da pogledam kako izgleda :)
 
Imaju nešto što nemaju ni kupujem prodajem ni Limundo, a to je android aplikacija koja RADI!

Princip reklamiranja je drugačiji, ne listaš i ne čitaš naslove i podrubrike nego slike, slika je ta koja te privlači da otvoriš konkretan proizvod i cena u uglu.

i pored toga je izuzetno nepregledan i tesko se uocavaju informacije o prodavcu

takodje primecujem mnogo vecu koncentraciju polupismenih i nepismenih prodavaca na lalafo

a takodje ogroman broj proizvoda koji cak nisu ni dobro nazvani, a kamoli dobro opisani

isto ne razumem zasto svaki drugi oglas tamo u nazivu ima rec "prodajem".... zar prodaja nije primarna svrha tog servisa?
 
Poslednja izmena:
Većina vas ne može da shvati da postoji cela generacija (ako ne i više njih) ljudi koji ne koriste računar uopšte ili se minimalno snalaze, to provalim kada se meni neko javi na oglas a ja ga pitam gde je pročitao oglas, a on mi kaže pa na Internetu ili na goglasi, onda mi je sve jasno.

Mogućnost da slikaš predmet koji prodaješ i sa 2 klika na mobilnom telefonu oglasiš na Lalafo je privukla još jednu novu generaciju polupismenih ljudi da se uključe u ovu gungulu zvanu trgovina polovnim i novim stavrima.

Dao sam par oglasa kao test na Lalafo da vidim da li ljudi čitaju i na moje iznenađenje, GLEDAJU, ali i ne čitaju. Desilo mi se da me čovek zove za predmet o kome ne zna ništa, samo je video sliku na Lalafo, ja ga prvo pitam gde je video oglas i da li je pročitao opis, naravno, opis nije ni otvorio, video je sliku i cenu i okrenuo je broj u oglasu, pa se ti sad objašnjavaj sa takvim individuama šta prodaješ.
 
Ako ništa drugo, ljudi iz Lalafo su okupili sposobnije programere koji su napravili stvarno funkcionalnu aplikaciju, i na mobilnom planu i KP i Limundo trenutno kaskaju.
 
dzabe aplikacija koja radi kada je servis nikakav i nepregledan

mogu ruku u vatru da stavim da ce za par meseci ovde krenuti tema o prevarama na lalafo, upravo zbog nepismenosti korisnika, nepreglednosti servisa i ogromnog prostora za malverzacije
 
To je sasvim normalno, kako budu rasli, biće sve više problema.

Mene druga stvar nervira na Lalafo, deaktivirani oglasi se ne brišu trajno, nego ostaju na sajtu skriveni u profilu prodavca u listi predmeta.
 
Vidi stvarno !

lalafo1.jpg
 
Kućište na prodaju sa sve kabla. :D:D:D
A baš zbog onolikih reklama imaš brdo njih nepismenih. Gleda tv, vidi reklamu i hajde da stavi nešto u oglase. A pre toga nije imao pojma ni za kupujem prodajem niti išta drugo. Ali kad čujem "sve prodaj, sve", dodje mi da razbijem tv.
 
kada linkujete nekom taj oglas, thumbnail je slika nekog muskarca :D
 
Dobraaaa.:)

Nego i ovaj sajt nema mnogo veze sa gramatikom,pise "upoznavanje u Nis".:D

Screen Shot 10-22-16 at 10.13 PM.PNG
 
Pa tako se u Nis i kaze,ne vidim problem :)
 
bas sam se potrudio jutros da malo razgledam sta se prodaje na lalafo i oci su me zabolele od nepreglednosti
 
Pa i nepismeni hoce nesto da prodaju, i niko im to pravo ne moze osporiti.

Lalafo je zaista ocaj, al se pojavio u trenutku kada nas je sve poceo nervirati KP koji nema krstenu app, a ovde mozes preko mobilnog postaviti oglas.

Sro rece aca bar su bili sposobni da plate nekome da uradi kako treba aplikaciju.

Cenim na duze staze da ce taj koncept biti bolji, a kp samo nek ceka pismene oglasivace.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Već se javljaju prve žrtve, kumica dobila dve šperploče umesto "laptopa" od 50€. :D
Sent from Tunguzija.
 
Boze, koliko je ovo glup sajt i nepregledan... Kao da ga je neko dete pravilo za zajebanciju...
 
sve je vise oglasa sa nazivom "Laptop" gde postoji samo jedna slika laptopa koji je poklopljen, nema opisa i naravno neka random cena

isto tako su u porastu i oglasi sa naslovom "racunar" "kompletan racunar" gde opet ne postoje nikakve informacije o predmetu, vec valjda misle da se na osnovu izgleda monitora zakljucuje sta je u pitanju -.-

one grupe na fejsu za prodaju i razmenu su bolje od lalafo 6-14 puta
 
Mogli su neko ime da smisle koje ne podseca na zafrkanciju...
 
Ja sam se baš šokirao koliko je sve nepregledno i sa desktopa i sa moba, a i ponuda je slaba.
 
Vrlo brzo će izumreti.
Sent from Tunguzija.
 
Nazad
Vrh Dno