Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Igoricina spijunska kamera je resenje za proveru bez (potpunog) otvaranja paketa.
sku_33295_1.jpg
Koja je cena ovog čuda (nevezano za ovu temu)?
Kako se zove, da znam kako da tražim? :)
 
ko je igorica?
cujem da se dosta prica o njemu ovde, a mislim da nisam imao priliku da vidim o kome se radi
 
+1 za opis...njegova pisanija mozes naci u potpisima clanova.
 
i ja sam se zgranuo kad sam saznao...
 
Ко ли је онда vuk40? Мора да је баш баш много банован. :d
 
Ко ли је онда vuk40? Мора да је баш баш много банован. :d
ja sam ti visestruki povratnik...prvi koji je banovan sa ovog foruma.
Ima tome 16 leta...ja ti drzim mnoge "rekorde" ovde.:d
 
Da li znate gde sada ima oglasa za prodaju sportskih suplemenata? To su iz nekog razloga zabranili na KP pa me zanima gde se sad svi ti ljudi oglasavaju?
 
To bi moglo zakonski da se reguliše, otvaraš paket pred poštarom/kurirom i ako nije ono što treba da bude sastavljate zapisnik o prevari, vi ste svedoci. Naravno, paket se ne plaća.

Vecina paketa ako su propisno zapakovani uopste nije tako lako otvoriti, takodje znam kurire i prevarante koji su tako delovali, zamenjivali ispravne komponente i vracali JAKO skupe pakete poslate od radnji i pojedinaca
Tako da sad mozes otvoriti ali tek kad platis, radi se zapisnik ali pare ne dobijas nazad odma, za dalju proceduru ne znam, naravno da u ovo spada samo vizualna inspekcija predmeta, ni jedan kurir te nece cekat da deo bodes u komp i testiras da li je ok
 
Poslednja izmena:
"Odakle vadis ove silne neispravne ploce? "
"Ne pitaj..."
 
a ne bavi se time:)

vidimi tip je i vulkanizer radi sa gumama,lepo ja rekoh od 10 kupovina na kp 6 prevara,moj skor
 
meni je prosek mnogo bolji,na 100+ dilova par losih (ali su oni bili uzasni doduse),kad bi se tako gledalo kp.com je po mom iskustvu najbolji,naravno samo zbog ocena i vidljivosti starosti naloga.sa onima sa 10+ pozitivnih,bez negativnih i starijim nalozima nikad niti najmanjeg problema.kad sam i uzimao sa limunda i ostalih za smesne pare gledao sam na to kao na kocku i unapred se pozdravljao sa parama.
 
Limundo ?, halo oglasi, fejs...
Direktno u Pan sportu.

Razlika u ceni za proteine na KP i Pansportu je bila minimum 30%, tako da ne hvala. Oglasi imaju manje nego sto je KP imao a fejs isto samo par prodavaca... Ovde ih je bas bilo gomila i iz svih mesta. Nemam pojma sto su zabranili prodaju.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam sta ocekujete od kupovine pc hardvera koji je rasparcan i prodaje se na kilo. Pa i nove komponente ne rade isto kod svakoga. To se valjda kupuje licno uz probu. Ili ako poznajes prodavca pa ti salje uz probu i mogucnost vracanja ako ne odgovara. Ima i takvih nije sve crno. Zanimljivo je da su ovde prevare u vecini slucajeva na male iznose. Niko jos nije prijavio da je izvisisio za neki veci kesh. Ili bar ja nisam procitao.
 
Kurir nekad ne moze da te saceka pare da rasitnis a ne da otvaras paket...što se tice kp ja sam za prvu narudžbu sa KP zapucao za NS na lično preuzimanja iako čovek ima hiljadu i kusur pozitivnih i ni jednu negativnu...sad je vec ok post express i uplata na racun/pouzecem itd
 
Ja ne znam sta ocekujete od kupovine pc hardvera koji je rasparcan i prodaje se na kilo. Pa i nove komponente ne rade isto kod svakoga. To se valjda kupuje licno uz probu. Ili ako poznajes prodavca pa ti salje uz probu i mogucnost vracanja ako ne odgovara. Ima i takvih nije sve crno. Zanimljivo je da su ovde prevare u vecini slucajeva na male iznose. Niko jos nije prijavio da je izvisisio za neki veci kesh. Ili bar ja nisam procitao.

prosnjuvaj malo po forumu,bilo je svega i svacega.eno na temi o bex-u 2,5 evra stete i to direkt od kurira.
 
Da, to netestirano, znas, prosto nisam u mogucnosti da testiram :) Ili najjace kad ne mogu da testiraju HDD, tastature, miseve i sl.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno