Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Radim ja jedan sajt,zarada je u dolarima a isplata u BTC,javljeno mi da skinem i instaliram Electrum i kako da dodam adresu a na pitanje šta sa realnim novcem koji umesto da mi se preko PP pošalje na moje deviznu karticu radim mi nije odgovoreno.Pitao sam o kupovini preko neta,pretraživao a rezultati šta mogu kupiti poražavajući.
Da li dalje da nastavim da radim za taj sajt?

fc46bf33a661fc4b9a38fa6ae66fdada.png
Kako si planirao da primis realan novac, na racun firme koju si otvorio ili kao fizicko lice?
 
Umesto cinizma šta je ovom dečku u glavi ne znam jeli ima neko konkretan odgovor tipa"Batali" ili..?
 
A zasto mu ne kazes da ti posalje sve u BTCu, pa kad dobijes BTC prodas ga i imas novac.
Po meni je to najjednostavnije.
 
Možda grešim ali mislim da on nema nikakvih dodira sa kriptom tj. ne zna kako bi pretvorio taj BTC u realan novac.
Ako je to slučaj može da proba sa CEX menjačnicom, znam da je do skoro moglo prebacivanje na karticu, ne znam sada kakva je situacija oko toga.
Najbolja varijanta po meni je da se nadje sa nekim ko hoće da kupi i obavi to na taj način, ima tema sa ponudom i potražnjom i ovde na forumu.
Moguće je i paypal p2p, uz provizije na sve strane ne znam koliko se to isplati a i može da bude rizično, mada ne znam ništa više o tom servisu.
 
I meni se čini da je situacija kao što je pomeuo sammy.
@MikeBG mislim da je najjednostavnije da otvoriš nalog na Binance, daš BTC adresu koju tamo dobiješ, pretvoriš BTC u USDT i ponudiš ovde ili na nekom telegram kanalu za prodaju.
 
Nikakav problem, evo teme za to :
 
I meni se čini da je situacija kao što je pomeuo sammy.
@MikeBG mislim da je najjednostavnije da otvoriš nalog na Binance, daš BTC adresu koju tamo dobiješ, pretvoriš BTC u USDT i ponudiš ovde ili na nekom telegram kanalu za prodaju.
Ok,hvala.nastavljam sa radom pa javljam.Hvala svima dobronamernima koji su konkretno odgovorili.
A zasto mu ne kazes da ti posalje sve u BTCu, pa kad dobijes BTC prodas ga i imas novac.
Po meni je to najjednostavnije.
p.s. pa on i šalje sve u BTC-u.
71bb49aa0824cf918cd041c0f704dc60.png
 
Možda grešim ali mislim da on nema nikakvih dodira sa kriptom tj. ne zna kako bi pretvorio taj BTC u realan novac.
Ako je to slučaj može da proba sa CEX menjačnicom, znam da je do skoro moglo prebacivanje na karticu, ne znam sada kakva je situacija oko toga.
Najbolja varijanta po meni je da se nadje sa nekim ko hoće da kupi i obavi to na taj način, ima tema sa ponudom i potražnjom i ovde na forumu.
Moguće je i paypal p2p, uz provizije na sve strane ne znam koliko se to isplati a i može da bude rizično, mada ne znam ništa više o tom servisu.
Sve si u pravu,naravno da nemam nikakvih dodira i ne znam.
 
Sve si u pravu,naravno da nemam nikakvih dodira i ne znam.
Tako mi je zvučalo.
Imaš par opcija kao što rekoh, jedino provereno što mogu da ti kažem da radi je da se nadješ sa nekim uživo i da obavite razmenu.
Imaš temu ovde na forumu, neko je zakačio par poruka iznad, imaš i na telegramu
Ako ti to ne odgovara možeš da probaš CEX menjačnicu, imam nalog na njoj ali nisam lično probao da povučem na karticu mada sam do skoro stalno čitao da ljudi povlače bez problema na karticu, ako neko ima više informacija o ovome neka podeli.
Trebalo bi da je ok i Paxful, tu možeš da kupiš i prodaš BTC preko Paypala
I na kraju, imaš domaću menjačnicu ECD, mislim da "šure" sa provizijama i dažbinama tj. porezima, ali ne znam ništa detaljnije, možda grešim oko nje, možda ti je to i najbolja opcija, šta znam, vidi i sam. Naravno, znam da ti treba i uputstvo kako sve to da odradiš sa menjačnicama i novčanicima, kako da zameniš eventualno BTC za USDT i slično, ali ako se odlučiš za neku od opcija i naidješ na problem ti javi pa ćemo da vidimo dalje.
 
Da li je jos neko pokusao da kupi BUSD/USDT preko mobilne Binance aplikacije, i dobio poruku da "Based on the information shared to Bifinity, you are still required to complete the following step to continue account activation".

Napominjem da mi je nalog aktiviran odavno, desetine puta sam kupovao BUSD/USDT na isti nacin, Visa karticom preko mobilne aplikacije. Zasto sada ovo odjednom? Trazi ID card i selfie...
 
bilo šta da hoćeš da kupiš karticom, odnedavno traže tu "dodatnu" proveru. ko zna šta mute, ali nema nekog izbora, ko želi tako da kupi.

ja sam odradio, isto imam stari nalog, verifikovan odavno.
 
Pre manje od mesec dana sam kupovao. Jedino ako je krajem novembra uvedeno...onda ok
 

real usage kripto projakat..

Slanje vecih fajlova

Jedina veza sa kriptom im je token. Whitepaper ne pokazuje zašto bi njihov storage bio bolji od AWS, Azure i Googla.
 

Koliko vidim koriste druge projekte za saradnju tj funkcionisanje..

Teško da tako neko dodje bude bolji / jeftiniji od njih (aws, Google..) i pri svemu tome podmiri svoje troškove i bude profitabilan..

Poenta mog posta je ako šaljete neke fajlove.. Možete da koristite njih..
 
Gensler blablatruća kako mu jako zapelo za zakone i opšte dobro, kao da nema nikakve veze sa Scam Bankman Fraudom i onom kamenjarkom iz Alamide... retko odvratan lik.
 
Nazad
Vrh Dno