Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Koja cifra ili nešto okvirno nije rizik da se čuva u novčaniku na Cex-u? Mislim koliko je teško da se hakuje(ili kako već) novčanik na tako nekoj menjačnici?
 
Čuvaj onoliko koliko ti treba za trejd, ili koliko si spreman da izgubiš. Nekome je to 10$, nekome 1000$...
 
Iskreno ne trejdujem ništa, tek sam počeo :)
Više me zanima koliko je pouzdano?
 
Iskreno ne trejdujem ništa, tek sam počeo :)
Više me zanima koliko je pouzdano?
Pouzdano je, nemoj se cimati. Ja sam na cexu kupi BTC 2017 i dalje mi stoji. Samo postavi 2FA verifikaciju i miran si. Naravno ako ne planiraš da trade-uješ onda najbolje na Ledger ili Trezor.
 
The Department of Justice has confirmed that the American tycoon John McAfee has been found dead in the cell he occupied in the Brians 2 Penitentiary Center. He was seventy-five years old.


A palio je i zario u prošlom ciklusu...
 
Ma nema nista, potrosio na zenske 😃
Mozda se udavio dok je jeo sopstveni ku*** zbog one opklade....
Crnjak sry
 
Umesto Google Authenticatora, preporučujem Authy, prvenstveno zbog bekap opcije.
 
Ja se i ne logujem preko kompa, samo mobilni, aplikacija isto lepo radi.
 
Lep pad, ulaz 33105 😉, sad da vidimo koliko moze gore .
Nego sto je ovde ovakva tisina, jel to zbog onog prevrtljivca sto je umreo ? Da ne stigne ista sudbina i Maska za par godina 😂 ?!
 
Neka prvo tvitne da prihvata i ETH kao sredstvo plaćanja :ROFLMAO:
 




Nemojte da se lozite.
Napunio se para.

Dubai 26.06.2021
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna gde bih mogao da skinem celu istoriju cena BTC-a, ali ne dnevne, nego tipa, 1min, 5min ili tako nesto sitnije?
 
E45UIrFWUAE604f
 
Jel stakuje neko ADA na exodus wallet-u?
Od sokro ne vidim svoj balans na računu, guglanjem našao sam na ove članke;

 
Meni se dešavalo da povremeno ne vidim dugme za stejkovanje (ona medaljica na telefonu), ali balans sam uvek video.
 
Ima Exodus svojih bagova... Meni se trenutno prikazuje kako treba i na Android aplikaciji i na Linux desktop.
 
Nije ovo bag - definitivno. Ja ne vidim svoj balans, ali mogu da uradim "unstake".

Nekom Edwardu exodus odgovorio za COSMOS coin:

Hi Edward,

Thanks for reaching out to Exodus Support! I'm sorry you're having this trouble.

Before I say anything else, please allow me to apologize for the delayed response. We've had a massive increase in new users recently, and are struggling to keep up. We are however, rapidly expanding our staff and infrastructure so that this will not be a problem moving forward.

ATOM operates using a delegated proof of stake consensus. This means that when you stake your ATOM, you're lending it to a Cosmos node validator who offers it up as collateral to the ATOM system in order to correctly process transactions. If they successfully validate all of their transactions, they split part of the reward they earn from the Cosmos network with you.

This is why the balance is not showing in your wallet. If you choose to unstake your ATOM, and demand it back from the validator, it will reappear in you wallet after a designated waiting period. This waiting period is an intentional feature included by Cosmos developers to reduce price volatility, not a decision on the part of Exodus

If you've already opted to unstake your ATOM, the button may not be available again until you stake ATOM again. If this is not the case, it will usually be fixed by refreshing your asset. You can do this by clicking the asset icon on the wallet interface:

7f52bc4b60813fccaa5aa319f8e469a4.png

If this does not work, please send me your wallets Safe Report so I can investigate further

Here is an FAQ with more information if you're interested: Cosmos Staking FAQ

I hope this helps. If you have any questions or concerns, please don't hesitate to write me back.

Takođe, kroz transakcije vidim da je celokupna količina poslata na adresu koja kreće sa "addr1....", što nas vraća na ovaj prvi link sa exodus staking FAQ. prilog.jpg
 
Da li neko zna gde bih mogao da skinem celu istoriju cena BTC-a, ali ne dnevne, nego tipa, 1min, 5min ili tako nesto sitnije?
Интервал 3 мин и распон цене (мин-мах):
openapi-v2.kucoin.com/api/v1/market/candles?symbol=BTC-USDT&type=3min&startAt=1520000000&endAt=1520018000
 
@grozdo a za koji je ovo period, posto je jako mali set podataka. Ja ocekujem da imam par miliona?
 
Сам поставиш период: startAt, endAt
после 1970-1-1 1624950000 секунди је 2021-6-29 7:0:0 GMT
 
Nazad
Vrh Dno