Šta je novo?

KotOR 2 Missing Contents!

Aj pomoć. Zaglavio sam se na Nar Shadaa planeti gde pokušavam da nađem onog brkatog Džedaja.
Završio sam sve kvestove koje sam mogao, ali ovde je stalo. Onaj crv mi nudi da koknem šefa Exchange, a on će u zamenu da obezbedi gorivo za Telos. Šefovi Exchangea su u onom klubu sa zatrovanim vazduhom, ali nema načina da se otvore vrata. Očekivao sam da će se pojaviti neka skriptovana zvrčka koja će mi omogućiti da komuniciram sa šefom Exchangea koji će mi verovatno ponuditi da zeznem crva, ali ništa se ne događa. Pojma nemam šta da radim.
 
Jel si obišao sve oblasti u Nar Shadaa? Jel si pobio ili na drugi način eliminisao ona dva bossa u refugee sektoru? Jel si rešio problem sa strujom u pristaništu?
 
U stvari, koliko se sećam, trebalo bi da se vratiš do broda, i kad uđeš pa izađeš, onda treba da ti stigne poziv od Goto-a (naravno ako si mu pre toga dovoljno "privukao pažnju") da se nađete u kafani... dalje ćeš znati.
 
Evo pređoh. Morao sam malo da varam da bih savladao bakicu na kraju.
Igri stvarno treba taj patch, kraj je totalno zbrzan i loš. Uopšte, čitava radnja pri kraju je totalno nepovezana i nema smisla.
Lucas Arts je u KOTOR 2 pokušao da ubaci neke nove elemente, što je ponegde upalilo, a ponegde i nije. Neke nelogičnosti u radnji nisu lepo razjašnjene, već su pokušane da budu skrivene filozofiranjem, po čemu me KOTOR 2 veoma podseća na nastavke Matrixa.
 
e i ja sam se mucio sa babom....sve dok...

[SPOJLER]

...nisam provalio da kad u.d.a.r.s (iz nekog razlika ova rec se zameni zvezdicama) babu oni njeni samoni stoje (lightsaberi) i ne diraju te. E sad, baba radi drain Life level 3 pa je korisno imati isto to protiv nje, ako ne onda onaj absorb force/force resist. Mada, kad sam drugi put prelazio bio sam dark side i imao sam neki ultra nabudzen LS i baba je pukla ko kruska, popila je dva-tri kritikala i pala je...
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno