Šta je novo?

KotOR 2 Missing Contents!

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,699
Poena
920
http://www.team-gizka.org/

"If you're here, you probably know that KOTOR2 had a lot of cut content, including some very important scenes near the end. If you didn't know: KOTOR2 had a lot of cut content, including some very important scenes near the end. You can read a lot of it and listen to some sound clips here.

We're adding back in as much of the cut content as is possible. We are dedicated to forming a coherent story out of these sound clips and occasionally-ambiguous action descriptions, so unfortunately, we cannot include every single cool thing that was cut. But, we will still have plenty of coolness, including:

* The long-lost HK Droid Factory! (not the same as the Droid Planet M4-78)
* Several ways to murder Visas!
* A whole new group of people who want to kill you!
* Multiple endings! (no, really, actual endings)
* Various ways to be responsible for the deaths of all your party members!"
 
i sta sad ajd jovo na novo, kad izadje neki patch :)
 
Voodoo, jesi li probao nešto od toga?
 
Poslednja izmena:
Jok :)
Iskreno, ne počinje mi se opet, triput sam prešao igru a zadnji put je bilo baš skoro, tako da je to malo previše KotOR-a po jedinici vremena za moj ukus :)
 
Ček, pa jel gotov taj patch. Evo, imam svežu instalaciju Kotor 2, voljan sam da probam.
I da pitam tebe voodoo, pošto vidim da si ti magistrirao Kotor 1, postoji li čitava alternativna radnja kada od starta kreneš mračnom stranom ili radnja ostaje manje-više ista sve dok ti Bastila ne ponudi da te sledi na krovu hrama, što otvara put za alternativni završetak. Takođe, jednog lika u družini nikad nisam dobio, verujem da se on može dobiti samo ako kreneš mračnom stazom, što ja neću, jer sam toliki pozitivac, šta mogu. ;)
 
Da li je IKAKO, ali IKAKO moguce u KOTORU 2 skupiti sve one glupe Jedi viteze da krenu sa vama u borbu protiv Sitha? U prvoj verziji sam ih pobio, u drugoj su oni mene skoro ubili (hteli su da me odvoje od sile) pa se stvorila matora vestica i sprzila ih :(

To me je tako iznerviralo u igri da je to neverovatno. I jos jedno pitanje, vezano je za planetu Sitha na kojoj nalazite mrtvog Jedi viteza. Postoji pecina pre ulaza u kojoj se posle prelazenja kamenog mosta nalazi ulaz u drugu pecinu u koju 'kao' nije moguce uci dok niste dovoljno u dark/light sili. Koliko god da sam bio Dark ili Light nisam uspeo da udjem tamo :( Koji je trik?
 
kUdtiHaEX je napisao(la):
Da li je IKAKO, ali IKAKO moguce u KOTORU 2 skupiti sve one glupe Jedi viteze da krenu sa vama u borbu protiv Sitha? U prvoj verziji sam ih pobio, u drugoj su oni mene skoro ubili (hteli su da me odvoje od sile) pa se stvorila matora vestica i sprzila ih :(
Mislim da ne. Iskustvo mi je identično. Ili dža ili bu. Ali nema šanse da dožive kraj igre.

kUdtiHaEX je napisao(la):
I jos jedno pitanje, vezano je za planetu Sitha na kojoj nalazite mrtvog Jedi viteza. Postoji pecina pre ulaza u kojoj se posle prelazenja kamenog mosta nalazi ulaz u drugu pecinu u koju 'kao' nije moguce uci dok niste dovoljno u dark/light sili. Koliko god da sam bio Dark ili Light nisam uspeo da udjem tamo :( Koji je trik?
Ja sam je obišao kao poslednju planetu i ušao iz prve. Možda je fora u lvl-u koji imaš. Stvarno nisam siguran, ali zanimljiv deo igre.
 
Poslednja izmena:
morbius je napisao(la):
I da pitam tebe voodoo, pošto vidim da si ti magistrirao Kotor 1, postoji li čitava alternativna radnja kada od starta kreneš mračnom stranom ili radnja ostaje manje-više ista sve dok ti Bastila ne ponudi da te sledi na krovu hrama, što otvara put za alternativni završetak.
Ne, jedini breakpoint je na krovu hrama. Znači snimiš pre toga i završiš na dva načina :)

@Kutija:
I ja sam ušao u tu pećinu iz prve, ali posle čišćenja akademije. Tu planetu sam uglavnom igrao kao prvu ili drugu.
 
Poslednja izmena:
I ja sam usao iz prve al' izgleda da je pre toga obavezno klanje po akademiji! :smash:
 
Možda je to i bolje, ionako bi te oprali u pećini onako mladog i neukusnog, ovako bar nabiješ koji XP...
 
Jasta 1 LevelUp nije mala stvar!
 
Ne znam za vas ali ja nikako ne mogu da igram kao light side, jednostavno valjda ne volim da se uvalicim onim likovima, tako da sam oba Kotora presao kao full dark side (i to jedan za drugim, presao I i sledeceg dana krenuo da igram II)...

Ima li nekih novih vesti u vezi KIII?
 
Ja samo jednom prešao kao dark i to na silu...
Ne mogu kao dark nikako... prvi put kad sam igrao, toliko sam se uživeo u ceo SW svet i osećao ko da sam stvarno tamo, da nikako nisam mogao da se izdrkavam na ljude (ko što ne bih mogao ni u realnom životu)...
 
Pa drugo je realan zivot, u igri je bas to gotivno, zato sam valjda i presao Postal i The Punisher (ovaj vise puta)... a i lakse je da uzmes neku stvar za manje para ako ih isprepadas, recimo onaj robot kosta svega 2500 ako isprepadas cicu... moze valjda i na force persuade, ali ako je taj skil jos slab ovo je jedini nacin za tu cenu...
 
I ja sam probavao da igram na dark side ali na kraju igre uvek zavrsim sa Light Masterity... sem toga svetla strana ima mnogo prednosti, a pogotovo ono Knight/Master Speed + Critical Strike + Dual Blade Vielding = nepobediva kombinacija, ubijes protivnika iz prve.
 
Sad sam vec zaboravio kako se sta tacno zove, ali dark side u II ima strasne kombinacije takodje...
 
moze spoiler sta ima u onoj pecini.
ni ja nisam mogao da udjem u nju dok sam bio na onoj planeti,a kasnije me je mrzelo da se vracam,,,
 
Nikako nisam mogao kao dark, a predjoh je 4 puta!
Sta da kazem dobrica u dusi!
 
SINTER je napisao(la):
moze spoiler sta ima u onoj pecini.
ni ja nisam mogao da udjem u nju dok sam bio na onoj planeti,a kasnije me je mrzelo da se vracam,,,
Suočavas se sa sopstvenom prošlošću.
Kao što si primetio dobar deo igre se vrti oko toga da li je red džedaja trebao da se uključi u rat sa mandalorima ili ne kao i posledicama koje su zbog toga nastale. Kroz nekoliko scena, ponovo proživljavaš momente bitne za lika kojeg vodiš. Ponovo se javljaju iste dileme i na tebi je da odlučiš šta smatraš da je ispravno ali ovaj put iz drugačije perspektive. Iako su sve to samo opsene i nestvarni likovi, psihološka pozadina je akcenat. Mislim da neko ko nije odigrao Kotor 1 većinu onoga što se javlja i o čemu se govori neće shvatiti i verovatno će mu sve to biti glupo i bez puno smisla.

Što se tiče mojeg alighment-a, uvek završim sa popriličnim light-om ali ne potpuno. Šta ću, za prevarante i siledžije nemam puno razumevanja i to obično rešavam po kratkom postupku, odnosno :whip:.
 
Kada se koristim magijama zavrsim obicno kao dark side,cool je prziti ljude gromom :D a kada sam light uglavnom se zavrsava kao sibadzija sa dva lightsabera,mada preso sam je n puta na sve moguce nacine :p .
kad ce bre taj kotor 3 vise i ja nisam bas shvatio o cemu je ovde rec jel to ima neki patch sa novim contentom?
 
Ja nikako ne mogadoh kao light, ni kotore, ni jedi knight-ove...Sith lord u duši, pa to ti je :) Uvek imam želju da se gađam munjama i gušim iz daljine :D
 
Kakav bre kotor 3, gde ste vi to pročitali/čuli?


@filipenko
Ali zato nisi imao srca da maknes Viveca :D . Ae tjuti tu i ne izigravaj negativca. Znamo da ti to nije u prirodi. ;)
 
Poslednja izmena:
Vivec je nešto drugo. Moj nekadašnji najverniji savetnik, moj pobratim, pesnik, Dunmer koji je želeo da stvori nešto dobro za sve Dunmere kontinenta Cyrodilla. Molio bih da se ova časna osoba ne dovodi ni u kakav kontekst sa izopačenim Star Wars univerzumom gde je jedini način da se on ispravi totalno uništenje pa kretanje iznova od potpune nule :)
 
Zašto li bilo šta pomenuh.

Nego, khm, da se vratimo na temu.
Mare, Lila ... kotor 3 ... čuli ste nešto ili pitate onako? Na Lucas-ovom sajtu ne nađoh ni slovce o bilo kakvom nastavku ove sjajne epopeje.
 
Kotor 3 nije ni u najavama. Osim kao pusta želja pojedinih fanova :) Trenutno se rade 3-4 druga rpga, ne verujem da imaju igru ni u srednjoročnim planovima.
 
ganelon je napisao(la):
Zašto li bilo šta pomenuh.

Nego, khm, da se vratimo na temu.
Mare, Lila ... kotor 3 ... čuli ste nešto ili pitate onako? Na Lucas-ovom sajtu ne nađoh ni slovce o bilo kakvom nastavku ove sjajne epopeje.
Radi se valjda, ali se cuti, u svakom slucaju dacu ti samo jednu adresu www.google.com kucaj kotor 3 ili kotor III, pa udri po linkovima... najvise ces stvari naci na lucasovom forumu...
 
Mare je napisao(la):
dacu ti samo jednu adresu www.google.com kucaj kotor 3 ili kotor III, pa udri po linkovima
E baš ti hvala, nisam znao za tu adresu do sada :p
Pitao sam, jer ako si natrapao na išta konkretno, kaži. Ako nisi, opet kaži tako.
 
Ma toliko sam toga citao da ne znam ni sta je tacno a sta ne... sve su to nagadjanja... i sve sam nasao upravo na pomenuti nacin...
 
Vrh Dno