Šta je novo?

kopija?

kovacm

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2005
Poruke
8,607
Poena
570
Ko je koga kopirao? :D

hint: gore je Atari ST tastatura izvadjena iz kucista (1984.) dole Mac wireless tastatura iz ~2005. morao sam da napravim fotku - Atari tastaturu sam izvado radi čišćenja.
Ako se pitate koja bolje leži pod prstima: Atari (doduše kucao sam 12 godina na njoj ;)) i tasteri se ne glave kao kod Mac tastature (ako taster pritisnete po strani obično se malo zaglavi...) ali ideja za design je vrhunska!
priznajte! ;)
 

Prilozi

  • IMG_6688.jpg
    IMG_6688.jpg
    200.8 KB · Pregleda: 297
Poslednja izmena:
Pa to je neko jos kao klinac uvideo i 20-ak godina kasnije boom - nastaje Mac wireless tastatura.:d
 
Treba da ih ucenis da ces da ih "otkucas" a zauzvrat trazi MacPro 8-core sa 30" ACD :D
 
Da zaista su slicne da ne kazem bas iste ali sto se tice IT industrije takve stvari su zaista cesta pojava pogotovo u poslednje vreme. Pogledaj samo ipod i njegove klonove a sto se tice Atarija stvarno su slicne cak i suvise


:)
 
Izvini, ali mi fotografi smo jako osetljivi na omašen white ballance :D

img6688kf5.jpg
 
Nhf, ali nisu ni nalik :D
 
Pa sprda se lik sta vam je :D
 
Hehehe... Ja danima gledam i čudim se ovima što kažu "isto, ma plagijat..." :)
 
Ma to kovacm ostaje bez iMac-a pa se bacio u onu 'kiselo grozdje' :)
 
:p

iMac ide na bolje mesto... ;(

pa naravno da ne liči kad je voyager "upropasti" white balance pa se sada vidi kolika je stvarno razlika u boji :D
 
A ti si na boju mislio ?
 
:D :D vi stvarno ocete da kazete da uopste ne lice?!? pa testature su potpuno iste: Macova je ko atarijeva bez kucista (bez obzira na boju ili raspored tastera)!
 
Nazad
Vrh Dno