Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Kolika je ta porodica koja koristi 6 TV-a istovremeno?
Ne razumem kako moze neko da gleda toliki broj televizora. :D
 
E u tom slucaju onda nesto nije u redu kod mene gde imam samo dva TV-a. :)
 
Nesto nije u redu definitivno. I kod mene je 6 televizora. :)
 
Ja ne znam da i u jednom ugovoru bilo kog operatera pise da ne smejuda menjaju uslove (broj TV uredjaja, raspored i broj kanala, minimum HD, garantovani protok .. itd) .. u principu niko nece ni refundirati pretplatu u slucaju duzeg prekida..
U sustini, svodi se na dobru poslovnu politiku firme koju kopernikus NEMA !
Ja sam vec u pregovorima za d3i i za iptv kod telekoma.. d3i moze max na 2 tv, a iptv u zavisnosti od tehnickih mogucnosti moze na 3 i vise :)
Jeste malo skupplji iptv ali se uveze u neki box a support je neuporedivo bolji ..
Toliko
Ne znam odakle si ti, ali kod mene je "support" telekoma, minus beskonačno.
Pozz

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ima nas dosta sa po vise od 3 televizora i zbog cega vama koji imate do 3 toliko smeta sto hocemo da zadrzimo svojih 6+?
 
Uopšte mi nije jasno zbog čega se oko toga vodi rasprava.Svako kome treba više televizora to treba da reguliše sa Kopernikusom i kraj priče...
 
Rasprava se vodi zato sto na vest o gasenju analogije, imas nas kojima to ne odgovara, a onda ima i onih kojima ne odgovara to sto nama ne odgovara.
 
Ne smeta meni sto neko ima vise od 3 televizora... Samo sto mnogi ne shvataju da kod nijednog operatera ne moze vise od 3 televizora :D Ajde da je to samo kod Kopernikusa pa da mozes da se bunis i tako te fore, ali nece ti niko ovde u srbiji napraviti ustupak oko toga.

Kod Kopernikusa je jeino dranje 50% cene pretpalte za 3. stb, ko ne koristi njihov net,,, Ne znam operatera kod koga je tako skupa doplata za stb..
 
Poslednja izmena:
Rasprava se vodi zato sto na vest o gasenju analogije, imas nas kojima to ne odgovara, a onda ima i onih kojima ne odgovara to sto nama ne odgovara.

I ti misliš da sa ovom besmislenom raspravom možeš nešto da rešiš?Da utičeš na to da se ne ugasi analogni signal jer tebi treba priključak na 6 televizora?Daj čoveče popusti malo i zovi već jednom Kopernikus i reši svoj problem nemoj nas daviti više ovde...
Na stranu to da ta informacija o gašenju analognog signala nije sigurna niti potvrđena od strane Kopernikusa.
 
Kolika je ta porodica koja koristi 6 TV-a istovremeno?
Ne razumem kako moze neko da gleda toliki broj televizora. :D
U mom slucaju su 4 kom, nastao bi opsti haos da nema svako svoj tv. Otac za najgoru kaznu u zivotu smatra da mora spava bez ukljucenog televizora koji je pojacan na pola. Majka mora da bude u toku sa aktuelnim raspravama u vili Parova. Baba sve vise uziva u svakoj novoj reprizi Porodicnog Blaga, Srecnih ljudi, Boljeg Zivota. Posto ja imam LCD od 40" svi gore spomenuti vise vole da gledaju njihove emisije na mom televizoru nego na njihovim, pa svakodnevno moram da se borim sa njima da to gledaju na svom televizoru.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
veljadj, ako te davi, ti nemoj da citas. Svako pise o svojim problemima, idejama, misljanjima, pa tako i ja. Ako sam van teme, moderatori mogu premestiti ili obrisati post. I ja predjem preko mnogo toga ovde sto me ne zanima, pa ne pisem da ljudi dave i pisu gluposti. A sto se tice ostalih operatera, ja ne znam pod kojim uslovima i kakvom kampanjom su oni uvodili analogiju. Znam da je kopernikus reklamirao neogranicen broj televizora i odradjivao instalaciju za onoliki broj koliko je korisnik zeleo.
 
Poslednja izmena:
Tako su svi radili pre 10 godina, signal nije bio zasticen mogao je da se kaci ko kako hoce. I normalno je da svi idu u korak sa vremenom i prelaze na digitalni format gde mogu kanali da se zastite. E sad pitanje je zbog cega je kod svih ograniceno na max 3 uredjaja, o tome bi mogli da raspravljamo, ili da neko ko nesto zna o tome napise ovde. Da li je to zbog kvaliteta signala za DTV i internet, ili je potrebna skuplja oprema ili nesto trece...
Ko ima vise od 3tv dzaba kukanje ovde kad je kod svih tako i ne verujem da moze ista drugo osim 2 prikljucka da se uradi, a Kopernikus nije toliko biga za korsinike. Tako da pitanje bilo kada bi naprimer ostai operater omogucili vise od 3 uredjaja, znajuci Kopernikus pitanje bi bilo da li bi ih oni pratili u tome :D Vidite da su i ovu digitalnu poceli da emituju dosta posle drugih...
 
Svakako da je u ovom slucaju proslo 10 godina i ugovor odavno istekao, ali postoji jedna druga stvar, a to je ostecenje imovine usled montaze i potencijalno ponovno demontiranje instalacije i sanacija te stete nastale montiranjem ukoliko ona postane nepotrebna. Koliko bi kostalo zapusiti rupu i ponovo okreciti zid ili prostoriju ili menjanje drvenog ili pvc stoka prozora ili vrata zbog rupe. Nece svako prihvatiti malo gipsa u zidu i pur pene u stoku. Po svakoj logici, operater je duzan da snosi te troskove, jer on je taj koji menja uslove. Druga, dosta jednostavnija varijanta je da omoguci korisniku da i dalje koristi postojecu instalaciju.
 
Sve bi to bilo tacno da je on na svoju ruku izbusio zidove i stokove bez tvog odobrenja. Generalno sve od ulaza u stan ili kucu, kako vodis instalaciju je tvoj problem, a ne operatera.
Jos jedno pitanje, posto je komsija kome sam planirao da uzmem STB presao na MTS, ako uzmem ovaj njihov OTT i instaliram na android box to bi trebalo da funkcionise kao da imam i STB od Kopernikusa?
 
Kod mene u SM na kanalu Outodoor Channel (715) su velike smetnje: slika trza, secka, ledi se, koci, jednostavno nije za gledanje. Sve ostalo funkcionise ok, bez vecih problema.
Isto i kod mene u paraćinu

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока
 
Svakako da je u ovom slucaju proslo 10 godina i ugovor odavno istekao, ali postoji jedna druga stvar, a to je ostecenje imovine usled montaze i potencijalno ponovno demontiranje instalacije i sanacija te stete nastale montiranjem ukoliko ona postane nepotrebna. Koliko bi kostalo zapusiti rupu i ponovo okreciti zid ili prostoriju ili menjanje drvenog ili pvc stoka prozora ili vrata zbog rupe. Nece svako prihvatiti malo gipsa u zidu i pur pene u stoku. Po svakoj logici, operater je duzan da snosi te troskove, jer on je taj koji menja uslove. Druga, dosta jednostavnija varijanta je da omoguci korisniku da i dalje koristi postojecu instalaciju.

Kod nas u Aleksandrovcu kad te uskljuce to urade na banderi i niko ne spominje instalaciju koju su igradili sve to ostaje.
 
Svakako da je u ovom slucaju proslo 10 godina i ugovor odavno istekao, ali postoji jedna druga stvar, a to je ostecenje imovine usled montaze i potencijalno ponovno demontiranje instalacije i sanacija te stete nastale montiranjem ukoliko ona postane nepotrebna. Koliko bi kostalo zapusiti rupu i ponovo okreciti zid ili prostoriju ili menjanje drvenog ili pvc stoka prozora ili vrata zbog rupe. Nece svako prihvatiti malo gipsa u zidu i pur pene u stoku. Po svakoj logici, operater je duzan da snosi te troskove, jer on je taj koji menja uslove. Druga, dosta jednostavnija varijanta je da omoguci korisniku da i dalje koristi postojecu instalaciju.
Ajde prijatelju idi tuži ih, da ti već jednom nadoknade tu štetu koju su ti napravili. I sledeći put se javi kad stigne presuda, da nam likuješ kako su ti okrpili rupe.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Sve bi to bilo tacno da je on na svoju ruku izbusio zidove i stokove bez tvog odobrenja. Generalno sve od ulaza u stan ili kucu, kako vodis instalaciju je tvoj problem, a ne operatera.
Jos jedno pitanje, posto je komsija kome sam planirao da uzmem STB presao na MTS, ako uzmem ovaj njihov OTT i instaliram na android box to bi trebalo da funkcionise kao da imam i STB od Kopernikusa?
Mislim da ti je bolja opcija da uzmeš kablovsku, ima veći br kanala

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Imam vec kablovsku, a ovo za ott sam pitao kao resenje za cetvrti tv

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Imam vec kablovsku, a ovo za ott sam pitao kao resenje za cetvrti tv

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
Свакако ти је мала разлика у цени, ако узмеш још једну претплату или отт. Већи је избор канала у кабловској а и доста је поузданија од отт. Једино што отт можеш да носиш било где, што опет није лоше, поготово за летовања и сл.
Јбг, нисам ти баш помогао [emoji16]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ja kod ugradnje kablovske uopste nisam imao nikakve ugovore, pustili kabel sa bandere, naplatili neki spliter i toliko. Presekli kablove od antena i nasrafili na spliter i to je to.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ako moze cetvrti stb za 300din isplati se, a ako je 50% pretplate to mi je vec mnogo

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Pa po starom cenovniku je bilo 50% od cene pretplate. Cenovnici su skinuti sa sajta i jos ih nema tako da se ne zna sad :D
 
Videcu kakva im je cena, jer je kod njih misterija. Ne mogu da dobijem korisnicki servis dva dana, a sajt je raspad. Internet mi vise ne radi nego sto radi poslednja dva dana, izgleda da imaju neki problem

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Iz kog si mesta? Kod mene nema problema za sad... Neko je spominjao pre da ce uskoro biti neka nova ponuda, verovatno zbog toga nema nista na sajtu...
 
Beograd, na Avali sam. Bilo je nekih problema sa strujom ovih dana pa moguce da je i to razlog.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Ne moze vise od 3. TV-a, ko ima samo kablovsku dobija za 2. TV-a a ako zeli treci TV doplacuje 300din mesecno na pretplatu.
Za OTT je mesecna pretplata 1500din, uredjaj koji se kupuje kod Kopernikusa kosta 100e.
 
Nazad
Vrh Dno