Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Elektronski vodic EPG imaju sledeci kanali: Mini ultra, Ultra, Tv 1000, Fox crime, Hrt1,Hrt3,Hrt4.
 
Kod nas na jugu još nema kanala FOX Movies na digitalnoj...

Na novom cenovniku za internet, za paket Flat Basic pojavila se kosa crta i ispod brzine, tako da za taj paket nema ugovorne obaveze. Ostaje još nedoumica da li će povećati brzine i korisnicima koji su već pod ugovornom obavezom, što bi bilo logično. U suprotnom, morao bih da čekam godinu i po dana na povećanje, što bi bila totalna nebuloza.

Kopernikus.png
 
Sve to sa HD kanalima je privremeno. A u korisničkom servisu u Rumi su mi rekli da u digitalu uskoro ubacu Discovery science, Fox Movies i još neke. Otuda sve te promene i pravljenje mesta na digitalnim frekvencijama.
 
Jel ima neko informaciju za nas koji smo skoro potpisali nove ugovore za DVB C i net... Jel mozemo novi ugovor da potpisemo, dobijamo povecanje automatski ili nista dok ne istekne ugovor?
 
Kod nas jos nisu kodirani ali pored svakog od ovih kanala je kljuc do broja kanala. Nema u digitalnoj ponudi Fox Movies.
 
Ja sam danas zvao u SM u vezi povecanja turbo paketa od 1400din sa 20 na 30 Mb/s iako sam potpisao ugovor pre 4 meseca.
Kazu da ne moze,kad istekne ugovor onda,samo novi korisnici...sto je skroz ******..
Treba da cekas dve godine da dobijes ono sto ce novi korisnik vec uveliko imati za iste pare.
Malo nije fer.
Ovo im je bio dobar potez ali ne na ovaj nacin...
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas zvao u SM u vezi povecanja turbo paketa od 1400din sa 20 na 30 Mb/s iako sam potpisao ugovor pre 4 meseca.
Kazu da ne moze,kad istekne ugovor onda,samo novi korisnici...sto je skroz ******..
Treba da cekas dve godine da dobijes ono sto ce novi korisnik vec uveliko imati za iste pare.
Malo nije fer.
Ovo im je bio dobar potez ali ne na ovaj nacin...

Kakav slepacki potez, ako se ispostavi da ce stvarno tako da ga sprovedu. Sta, znaci, potpisali smo ugovor s njima pre nekoliko meseci da bi uzeli STB-ove, a sad moras da potpises novi ugovor da bi dobio internet...???
Totalno nelogicno i dokaz loseg poslovanja. Taman pomisli covek da su krenuli nesto da rade, i da krenuli u pravom smeru, a onda urade neku takvu glupost... Ali OGROMNU, notornu glupost... Iskreno, sad ne znam dal da se smejem, ili da placem od transfera blama...
 
Novi kanali u digitalnoj ponudi: 21 Tv Leskovac, 420 Fox movies, 707 Cbs Reality, 708 Discovery ID
 
Ja sam danas zvao u SM u vezi povecanja turbo paketa od 1400din sa 20 na 30 Mb/s iako sam potpisao ugovor pre 4 meseca.
Kazu da ne moze,kad istekne ugovor onda,samo novi korisnici...sto je skroz ******..
Treba da cekas dve godine da dobijes ono sto ce novi korisnik vec uveliko imati za iste pare.
Malo nije fer.
Ovo im je bio dobar potez ali ne na ovaj nacin...

Ja sam skoro hteo da potpisem novi ugovor zbog vece brzine, medjutim njihova sekretarica mi je rekla da sacekam malo jer ce brzine biti povecane i onako i da nemoram da potpisujem novi ugovor. Sto znaci da cu biti obuhvacen povecanjem iako sam pod aktivnim ugovorom. E sada to je bilo pre mesec dana. Moguce da su promenili odluku. Bice stvarno nebulozno ako to urade.
 
Ja sam skoro hteo da potpisem novi ugovor zbog vece brzine, medjutim njihova sekretarica mi je rekla da sacekam malo jer ce brzine biti povecane i onako i da nemoram da potpisujem novi ugovor. Sto znaci da cu biti obuhvacen povecanjem iako sam pod aktivnim ugovorom. E sada to je bilo pre mesec dana. Moguce da su promenili odluku. Bice stvarno nebulozno ako to urade.
Ja se nadam da hoce svima povecati.Mozda ovi u SM jos neznaju kako i sta..
Mozda ako neko zna iz BG-a?Ili kako je u drugim gradovima?
 
To što su smislili neće da može. U ugovoru za internet što sam letos potpisao piše da do isteka ugovorne obaveze plaćam izabrani flat paket po ceni nižeg. Na njihovoj web stranici stoji novi cenovnik, gde piše da flat home uz ugovornu obavezu ima 20480/2048 kb/s. Nigde ne piše da mi je brzina zakucana na 12288/1280 kb/s. Molim lepo, ja sam već pod ugovornom obavezom, očekujem da mi od prvog novembra bude povećana brzina.

U suprotnom, nema problema, poslaćemo prigovor Ratelu.
 
Mislim da nema razloga za brigu. Ovakve smo situacije vec imali pri promeni brzina i onima koji su u tom trenutku bili pod ugovorom. Nove brzine su globalna promena na nivou celog Kopernikusa i svi oni koji su npr potpisali ugovor za Flet turbo po ceni Flet home i imali su brzinu 20 sada ce imati 30. Od jutros u Staroj Pazovi 126 kanala RTS HD i Fight network su jedino u HD.
 
Steta za HD kanale,ja sam mislio da ce siriti njihovu ponudu a oni je smanjuju...
 
U Leskovcu ubačeni novi kanali u digitalnu ponudu: TV Leskovac, FOXMOVIES (ima EPG), DIscovery ID i CBS reality. Ukupno 121 DTV kanal. Od ranije izbačen španski TVE i HD verzije Eurosportova a ubačene SD. Ubačen TXT na određenim i DTV i ATV kanalima. ATV kanali dosta ispremeštani. HRT4 jedini kodirani kanal.
 
U Leskovcu ubačeni novi kanali u digitalnu ponudu: TV Leskovac, FOXMOVIES (ima EPG), DIscovery ID i CBS reality. Ukupno 121 DTV kanal. Od ranije izbačen španski TVE i HD verzije Eurosportova a ubačene SD. Ubačen TXT na određenim i DTV i ATV kanalima. ATV kanali dosta ispremeštani. HRT4 jedini kodirani kanal.

HRT 4 nije kodiran evo bas sada sam proverio.
 
Samo se u Boru nista nedesava,jedino su euro sport 1,2 sada u Sd formatu.Nema novih kanala nema epg vodica nema promena u analognoj ponudi osim sto je izbacen i boomerang.
 
To što su smislili neće da može. U ugovoru za internet što sam letos potpisao piše da do isteka ugovorne obaveze plaćam izabrani flat paket po ceni nižeg. Na njihovoj web stranici stoji novi cenovnik, gde piše da flat home uz ugovornu obavezu ima 20480/2048 kb/s. Nigde ne piše da mi je brzina zakucana na 12288/1280 kb/s. Molim lepo, ja sam već pod ugovornom obavezom, očekujem da mi od prvog novembra bude povećana brzina.

U suprotnom, nema problema, poslaćemo prigovor Ratelu.


Brzina tvog protoka interneta zavisi kakav modem imas. Ako si stariji korisnik onda imas modem SAMO do 12MB, ako si noviji onda imas noviji modem koji moze do 20MB i vise u zavisnosti sta pustaju kroz mrezu i sta hoces da placas od paketa.

p.s. mozda je neko primetio ali Eurosport 2 je sada International verzija, nije ona sa Bundesligom.

Pozz
 
Čudno. S obzirom da u našoj zemlji niko nema prava prenosa Bundeslige trebali bismo da imamo baš tu Bundesliga verziju Eurosporta 2.
 
Ma retardi verovatno uključili pogrešan feed, naravno da se u Srbiji emituje eurosport2 sa Bundesligom. Prijavite KC-u.
 
Brzina tvog protoka interneta zavisi kakav modem imas. Ako si stariji korisnik onda imas modem SAMO do 12MB, ako si noviji onda imas noviji modem koji moze do 20MB i vise u zavisnosti sta pustaju kroz mrezu i sta hoces da placas od paketa.

p.s. mozda je neko primetio ali Eurosport 2 je sada International verzija, nije ona sa Bundesligom.

Pozz

Nije tačno. Ja imam "stari" modem, tačnije Docsis 2.0 modem i protok ide preko 20 Mbit/s. Ne mora ali je poželjno da bude Docsis 3.0 modem.
 
Poslednja izmena:
je l neko imao problem sa azuriranjem softvera ? u meniju sam pritisnuo opciju azuriranje,krenulo je skidanje nadogradnje i stalo na 1 %. sada tako stoji i ne mogu ni da ga ugasim, a nece da nastavi nadogradnju.
 
Nazad
Vrh Dno