Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Na kojoj poziciji, broju je Nat geografija HD ?

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Nisam dugo palio tv u drugoj sobi(par meseci), vadio karticu, skenirao sve, pronasao sve, al' su svi kodirani osim 10ak slobodnih kanala. Imam standard paket. Pusticu im email i cimati sutra.
f9c056178edf885422f05e155a81913a.jpg


a1c27ccfa596f2b0c39a6254da157070.jpg
Edit:
Došli danas, zamenili ci-modul. Sve je u redu.
 
Mos ugasiti u opcijama pretrage da nocu pretrazuje, kada se nesto promeni na slici
A nepozeljne kanale izbaciti iz liste/napraviti posebnu listu...
Ima bar dva stb, sa ovim i onim nalepnicama, ali sw slican, jednima je upgrade-ovan fw, radi novih frekvencija, potrazi malo po opcijama pretrage i listi...
 
Svakog dana slika zamrzava, guši se, štuca... Šta se ovo dešava??? U Jagodini ranije uopšte nije bilo ovakvih problema. Krajnje je vreme da ovo reše!
 
Od jutros kada pokušam da otvorim bilo koju stranicu na internetu pojavljuje mi se ova poruka
Screenshot_2019-02-10 https www google com search client=firefox-b-d q=.png
pa me interesuje šta je u pitanju i kako ovo da rešim?
Koristim internet 35/3 Mb/s
 
Poslednja izmena:
Jel ip adresa na kopernikus kablovskom intetnetu staticka ili dinamicka?
Imam ovaj paket tv i net, i kontam da mi je stalno ista adresa? Kod telekom upalis i ugadis modem i cao, ovde mislim da ne moze ili?
 
Za statičku se doplaćuje 500din mesečno_Obično je dinamička NAT-ovana.
 
Da li je i u Leskovcu puštena Nat geo HD ?

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
U Lebanu je nema.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Kanali opet kockaju u Jagodini. Stvarno je krš kablovska! Samo da istekne ugovor.
 
A jel zna neko dal je stupio na snagu onaj zakon, pri kom bi svako mogao da prekine ugovor kad želi.
Ili je to samo za posebne slučajeve?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Problem je definitivno u kodiranju. Kanali koji nisu kodirani rade perfektno. Svi koji su kodirani na mahove koče i zamrzavaju. Bar je tako u Jagodini...
 
A jel zna neko dal je stupio na snagu onaj zakon, pri kom bi svako mogao da prekine ugovor kad želi.
То не постоји нити је предложено, само је жеља неких одавде. ;) Иначе бих ја сутра узео телефон уз најскупљи пакет за динар и следећег месеца раскинуо УО. Можда и телевизор, ко шта даје. ;)

Иначе свако може да прекине уговор кад жели, само што мора то и да плати, како већ одлучи и изабере.
 
Hm, sećam se da se pisalo o tome na nekoliko portala, pa sam pomislio da bi moglo da se desi.

Pa ne bi baš tako funkcionisalo kako si ti zamislio, al ok :)

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Тако многи замишљају. По ко зна који пут, нема раскида без плаћања, једино што не мора све до краја УО (добро за оне који тек почињу) него могу да се плате све повољности које је провајдер дао уз УО. То ће да доведе до нових ценовника који важе без УО као и до услуга типа сетап, коришћење модема/рутера, доплата за све пакете који иначе не иду уз тај пакет и слично. Мислим да ће мало ко да искористи те опције.
 
Puštena nova frekvencija u Jagodini... Prebačeni Fox HD kanali sa 610Mhz
 
Komso ne znam kako je kod tebe,ali kod mene zadnje vreme malo malo pa koci i kocka...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam primetio danas kockanje slike, signal uredu kao i uvek, ali bilo je prisutno kockanje. Veoravtno posledica zaključavanja kanala i cam modula...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Zezalo ovih dana i tv i net nestajao.. Komsika zvala, kazu to u Bg, nemamo mi nista sa tim.. :D
 
Nazad
Vrh Dno