Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

I u Svilajncu ista situacija pola programa iz paketa koji placam nema prikazuje da je zakljucano
 
Evo sad procitao obavestenje sa njihovog sajta koje glasi:

Poštovani korisnici, u okviru procesa digitalizacije, određeni kanali iz digitalne ponude koji su u okviru Standardnog kućnog paketa i Velikog kućnog paketa će biti zaključani na sledećim lokacijama: Loznica, Krupanj, Osečina, Prnjavor, Niš, Svilajnac, Despotovac, Kotež, Svrljig i Medveđa.

Ako želite da nastavite da pratite zaključane kanale, pozovite Glavni Pretplatnički centar na 011/21 777 20 i naš tim će Vas uputiti u dalju proceduru.

Vaš Kopernikus

SAMO JE PROBLEM STO SU MI ZAKLJUCANI POLA PROGRAMA KOJE SAM PLATIO
 
Kod mene je fora sto ne otvara zakljucane kanale na 2 Crt televizora sa Stb, a na Lcd televizoru otvara sve te koje na Stb-u nece.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
@darko100
Kod mene svi kanali rade...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ni kod mene ne otvara zakljucane programe isto jedan stari crt preko stb-a i drugi lcd isto preko stb-a posto je stariji model. Ispraticu situaciju ako ni dosutra ne bude bolje odoh popodne do njih.
 
@darko100
I kod mene su zakljucani neki Pinkovi kanali, standard paket ali u TV nisam ubacio CI modul i karticu jer nemam adapter za Samsung. Imam jedan STB sa karticom pa cu sutra probati da vidim kakva je situacija.
 
Jel moze neko da mi okaci link (koji radi) za Kopernikusovu ponudu kanala u Nisu?
 
A koji paket imate Standardni ili Veliki?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Da li je moguce aktivirati karticu na risiveru koji nije od kopernikusa? Ili je kartica vezana za njihove risivere?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
U Nišu su zaključana 35 kanala. U to nisam ubrojao "adult chanels" i HD kanale (ima ih 9 ako se ne varam). ArenaSport 1 otključana i SK 1, SK 2, ostali sportski zaključani. A nisu u HD formatu vec SD... Razumeo bih da su u HD formatu, ovako...
 
U Nišu su zaključana 35 kanala. U to nisam ubrojao "adult chanels" i HD kanale (ima ih 9 ako se ne varam). ArenaSport 1 otključana i SK 1, SK 2, ostali sportski zaključani. A nisu u HD formatu vec SD... Razumeo bih da su u HD formatu, ovako...
Oni su otključani u velikom kućnom paketu. Ti verovatno imaš standarni paket zato su ti zaključani

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Oni su otključani u velikom kućnom paketu. Ti verovatno imaš standarni paket zato su ti zaključani

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Kod mene su u "velikom" paketu Discovery Showcase HD, D. Science HD, Animal Planet HD, Pink Erotic 1 i 2, Adult Channel 1 i 2 i oni su zakljucani potpuno. Sport Klubovi i Arene nisu veliki paket nego ne mogu da se gledaju bez kartice. Zakljucano je i dosta Pinkovih kanala, nema smisla da budu u velikom paketu zato sto su i inace besplatni.
Edit: Jedan stb mi je otvorio zakljucane kanale, svraticu do poslovnice tokom sledece nedelje da mi stave novu karticu u stb koji izbacuje poruku "Kartica nije ubacena".
Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kod mene su u "velikom" paketu Discovery Showcase HD, D. Science HD, Animal Planet HD, Pink Erotic 1 i 2, Adult Channel 1 i 2 i oni su zakljucani potpuno. Sport Klubovi i Arene nisu veliki paket nego ne mogu da se gledaju bez kartice. Zakljucano je i dosta Pinkovih kanala, nema smisla da budu u velikom paketu zato sto su i inace besplatni.
Edit: Jedan stb mi je otvorio zakljucane kanale, svraticu do poslovnice tokom sledece nedelje da mi stave novu karticu u stb koji izbacuje poruku "Kartica nije ubacena".
Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

I sa karticom ista stvar dosta se njih zali da ne otkljucava kanale preko stb. Nego ne mogu do njih pre ponedeljka da vidim u cemu je problem jer standardni paket ima 130 programa a ovako ima samo otkjucan 80 i neki program da li su smanjili broj kanala standardnog paketa ili je neki tehnicki problem.
 
Dok ostali kablovski operateri ubacuju nove kanale u ponudu ovi nasi zakljucavaju kanale. Uvek su bili kontrasi.
 
Danas sam dobio info da ukidaju kodirane kanale totalno, sve će biti free i u hd.

Sent from my Mitsubishi Trium using Tapatalk
 
Čemu onda zezanje sve oko digitalizacije?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Onda smo mi koji placamo veliki paket ispali pravi volovi!Nema nista od toga,nemojte bez veze da se nadate!
 
Da,onda bi bila suluda ova ponuda paketa ako ce sve biti free.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene se pojavio HBO

Sent from my Mitsubishi Trium using Tapatalk
 
Ha ha i kod mene

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ma kakav HBO i CineStar,to je za kopernikus naucna fantastika! Kada moze benchmark da ima hbo mogu i ja cinestar,haha!
 
Kod mene ne radi internet ima sat vremena...
 
Nazad
Vrh Dno