Šta je novo?

Nije aktuelno Konfiguracija na prodaju

Označava da oglas više nije aktuelan

ZeeGerman

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poruke
2,390
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-10400F & MASTERAIR G100M
Matična ploča
GIGABYTE B460 DS3H
RAM
32GB Kingston KF426C16BBK2/32 DDR4-2666 DIMM CL16 Dual Kit
GPU
GeForce RTX 2060
Storage
Samsung 980 PRO 1 TB Heatsink + 2x500GB old, crap SSDs
Zvuk
on board
PSU
600W
Kućište
NZXT H510 Flow
Monitor
DELL 27" VA S2722DGM
Miš & tastatura
Redragon M913 & Redragon K569
Ostale periferije
Synology DS 220+
Laptop
DELL Latitude 5410
Tablet
Samsung Galaxy Tab S7+
Mobilni telefon
Honor Magic6 Pro
Pametni uređaji
Usisivač!? Jesam učestvovao u diskusiji, ali baš da koristim tako nešto.... :D
Pristup internetu
  1. Optički internet
[kofiguracija rezervisana do utorka 15.06. do kraja dana]

Prodajem sledeću konfiguraciju:

  • CPU: i5 4590
  • MB: Gigabyte Z97X - Gaming 5
  • GPU: ZOTAC GeForce® GTX 1060 3GB
  • RAM: 14GB (Kingston 8GB + Kingston 3x2GB)
  • HDD: neki običan, Hitachi SATA HDD, kapaciteta 1TB (vrv star kao biblija, ispravan, bez BB-a, ali do kada.....upitno je...mene služio kao sat)
  • PSU: XFX, nemam pojma koje je snage, mrzelo me skidati i proveravati, ali sigurno nije slabije od 750W (kupio sam ga u Saturnu, u Minhenu, leta gospodnjeg 2016te, platio ga 120 evra)
  • kućiste: Chieftec Dragon (nemam pojma oznaku, kupljeno je leta gospodnjeg 2007. i znam da će mi nedostajati kao detetu zvečka)
  • Optički uređaj je neki SATA DVD rezač....nije pročitao više od 15 diskova, a narezao možda 4-5 audio diskova za kola

Napomene:
  • CPU je zamenjen cooler (bio bučan fabrički, pa je u nekom momentu morao biti menjan, stavljen neki CM, nemam pojma koja oznaka)
  • GPU je kupljen od čoveka ovde na forumu. Prema njegovim rečima - nikad nije rudarila....ali ja nisam merodavan. Kod mene samo casual gaming. Vrv je zrela za generalno čišćenje jer je prilično bučna (na pokretanje World of Tanks ili poslednjeg RE-a - imao sam utisak da će da kompletno kućište da poleti od zujanja ventilatora)
  • RAM: poklanjam i četvrtu pločicu od 2GB čija ispravnost je upitna (4x2GB sam dobio od drugara, ali nisam imao šta da radim sa četvrtom, te stoji u kutiji ko zna koliko dugo, nisam je testirao, stoga ide kao neispitani poklon - rezervni deo)
  • USB Hub koji se vidi na jednoj od slika - ne radi. Ili je crko ili je nešto z3znuto sa konektorima....mrzelo me da se akam sa time

Cena: 333 evropskih monetarnih jedinica (može u dinarima, po gornjem kursu INTESA-e); Jedina zamena (osim novca) može za BOSE QUIETCOMFORT 35 II sluške ("glava za glavu" u slučaju 100% ispravnosti sluški)

Garancija: radna, par dana, da se uverite da je sve ok - računar sam bukvalno do juče koristio
Preuzimanje: preferiram lično na teritoriji Beograda, šaljem kurirskim službama (isključivo na vašu odgovornost i uz prethodnu uplatu šuški na moj tekući račun)
Kontakt: PM

5.jpg

8.jpg

2.jpg

3.jpg

6.jpg
 
Poslednja izmena:
prodato
 
Nazad
Vrh Dno