Šta je novo?

Komercijalna banka

ukida se otvaranje avista dinarskog, a postojeći počinju sa naplatom 220 dinara mesečno.

gde se to vidi .. jedino sto sam nasao u tarifniku je sledece :
2021-07-22_002126.jpg
 
ukida se otvaranje avista dinarskog, a postojeći počinju sa naplatom 220 dinara mesečno.

gde se to vidi .. jedino sto sam nasao u tarifniku je sledece :
Pogledajte prilog 312984
Screenshot_2021-07-22-12-03-01-076_com.google.android.apps.docs.jpg

Prve dve stavke. Dinarski depozit je račun sa oročavanjem sredstava i to će biti iskazano kao stavka unutar novih tarifa.
Dinarski račun > avista
Osnovni račun > tekući sa održavanjem od 200 trenutno, a i on će biti 220
što je prepisano od Inteze
 
Poslednja izmena:
Е, стварно су у праву што су их назвали алви банкари. Укинули су све што је било без накнаде и за све су дигли цену. Сад ће клијенти банке да плате словенцима оно што су дали кад су купили банку.
 
Моби јесте подигла цену услуга, али је опет повољнија од многих других банака.
 
Јел сада могуће отворити електронско банкарство на основном рачуну онлајн - без одласка у банку?
 
Moraš šifru podići u banci svakako, kao za kartice.
 
Poslednja izmena:
Jel ce poceti da naplacuju devizni racun?

Ne nadjoh u onom mailu, inace nisu bas normalni sa ovim povecanjem odrzavanja/naplatu cekova/naplatu provizije za elektronsko placanje itd.
 
@M J za sada ne, ali poskupljuju/uvode takse za priliv/ino penzije.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako samo nisu stavili i devizni mesecno bar 200 dindze.
 
  • Funny
Reagovanja: uji
Tako što kartice ne izdaju na deviznom ako nije otvoren makar osnovni dinarski pa tek onda vežu za evro račun na lični zahtev. Onda ispada da ako ima prometa na kartici po deviznom, skidaju održavanje za dinarski. 😐
 
Девизни се одржава по трансакцији. Пријем из иностранства једна тарифа, слање друга. Пише у сваком ценовнику, тарифнику,...
 
A kako ga ja održavam tj plaćam ako nemam priliv i ne šaljem. Tj plaćam Netflix i još neke stvari, to nema u tarifniku kako reče @uji?
 
A kako ga ja održavam tj plaćam ako nemam priliv i ne šaljem. Tj plaćam Netflix i još neke stvari, to nema u tarifniku kako reče @uji?
Nemoj da se brineš, to što kod tebe nema troškova za netflix, naplate preko komšije koji prima penziju iz HR ;)
 
A kako ga ja održavam tj plaćam ako nemam priliv i ne šaljem. Tj plaćam Netflix i još neke stvari, to nema u tarifniku kako reče @uji?
Screenshot_2021-07-29-16-51-29-268_com.microsoft.emmx.jpg
Čak i da ti je ovako kartica vezana kao i meni, sistem naplaćuje održavanje dinarskog (nebitno da li je osnovni ili paket) kada ima prometa na deviznom. To je trenutna praksa, tako će oni nastaviti i ubuduće.
 
KomBank-pay app da li vam radi ...
kod mene radila ranije danas da udjem u nju nece nikako

da odgovorim posto sam dobio info iz digitalne ekspoziture.... app ne radi ;-)
 
Poslednja izmena:
Meni je proradilo još juče a danas nisam imao problema.
 
Da, KomBank mBanking aplikacija za iOS u mom slučaju.
 
Ibkod mene radi normalno na androidu.
 
KomBank-pay je aplikacija kojom se plaća pomoću NFCa telefonom. mBanking radi normalno
 
Sorry, moja greška. Ali i mBanking je imao problema taj dan.
 
Za nove korisnike koji prave eBanking nalog, informacija u vezi pravljenja šifre:
Minimum je 6, a maksimum 15 karaktera. Prihvata "većinu"(šta god to značilo) specijalnih karaktera, ali kažu da je kombinacija slova i brojeva dovoljna. :rolleyes:
2021. godina...
Nemojte koristiti VPN kada koristite eBanking. Za mBanking prolazi VPN.
 
Placam pre neki dan racun u prodavnici karticom i onaj aparat vrti prijem/obrada itd. Izbaci poruku greska u komunikaciji, ok ajde opet, opet vrti 30 sekundi i prodje transakcija, odobreno. Dodjem kuci 2 poruke, udjem u mbank 2 puta zaduzen. Eto obratite paznju malo.
 
Desilo se to meni pre par godina u Intesi. Krenuo sam u filijalu da se žalim i u međuvremenu se jedna transakcija poništila.

Trebalo bi da kartice imaju zaštitu u smislu da nije moguće 2 puta uzastopno, u kraćem vremenskom intervalu, platiti identičnu sumu novca. Ne znam da li je tako i sa KomBankinim karticama.
 
Nazad
Vrh Dno