Šta je novo?

Komercijalna banka

Nema na cemu.Vjerovatno kol-centar zna bolje.U tarifama pise da je besplatno,ali posto je start u pitanju moguca su i odstupanja.Uglavnom i da se placa nije skuplja od 500 din. a isplati se zbog Pejpala(vise u temi o PP)Odmah trazi konkretno kod otvaranja,da ne bude otvoren racun,iako je besplatan, a ne sluzi nicemu.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne vidim više na sajtu njihovu visa electron one & only, odvojena je za internet (koliko prebaciš sa računa toliko imaš na njoj za trošenje, ne možeš otići u kanal), radi sa PP, bila je besplatna ranije ako se sećam dobro.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Samo Trg Nikole Pasica trenutno za EUR. Ne znam da li dinari mogu negde jos, ali mislim da ne.


Da li je neko probao preko mBanka da reaktivira eBank skoro? Nikako da mi stigne novo korisnicko.
 
Poslednja izmena:
Korisničko je uvek isto. Ako si zaboravio (pošto imaš 45 e bank servisa ) piši im na mejl [email protected], danas rade do 14h.
 
Nasao username ali ne mogu da aktiviram, kaze netacni podaci :(
Nisu mi odgovorili, jos jutros sam poslao upit.
 
Ako si preko mbank reaktivirao ebank na telefon ti stize poruka sa sifrom za aktivaciju.

Ides na ebank pa na aktivaciju. Imas korisnicko imas taj kod iz poruke, sledeci korak je šifra za ebank i to je ceo postupak.
 
Ne prolazi mi do sledeceg koraka, kaze da su netacni podaci.
 
To se desi kada ideš na aktivaciju ebank ?

Onda ili kucaš pogrešno korisničko ili kod iz poruke, jednostavno treće ne postoji kao opcija.
 
Pa je l si ga reaktivirao čoveče ?

Nije do tebe do mene je :D
 
Pa ako se blokira sa previse pokusaja, mozda ne moze da se reaktivira.

Cekam odgovor :(

Mislim eBank mi kao eBank ne treba, em nista ne vidim...
Nego nemam zgodniji nacin da prebacim mBank na drugi telefon.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne znam da li cu biti od pomoci ali bio sam u istoj situaciji tj hteo sam da prebacim sa fona na fon i aktivaciona poruka mi je bukvalno stigla sat vremena kasnije i to posle jedno 3 ili 4 pokusaja. Ne bih rekao da im taj deo sistema dobro radi :) Kolegi npr nikad nije stigla i morao je u poslovnicu.
 
Poslednja izmena:
To je mbank, ovo što alfi treba je nešto drugo. Nego on komplikuje nešto, mrzi me sad da slikam korak po korak kako radi kao sat.
 
Radilo je i meni, vec sam koji pit resetovao.
Ali sad nece :(
 
Nema sta,rapidno se sire i postavljaju multi-bankomate,tj. jedva cekaju prodaju.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne, nisi radio. Korisničko ime je uvek isto.

Neću više o ovome. Poz
Kao smizlo jedna :D Znao si gde je bio problem i cutis :)
Nije uvek isto korisnicko, a ne dobija se opet kada se trazi preko mBanka reaktivacija. Tada se dobija samo kod za aktivaciju. Morao sam pozvati da mi posalju korisnicko (i moze se menjati, nije mi isto kao prvo, zato sam pogresio).
 
Ne, nema ni na S10+ otključavanje otiskom prsta. Nešto im ne ide implementacija sada već matorih tehnologija.
 
Kostala je izrada 500,uz trajanje od 3g.

Promenili su ime. Ovo je to:

https://www.kombank.com/sr/stanovnistvo/platne-kartice/debitne/visa-prepaid

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Jel ima neko iskustva sa ovom karticom oko uplata, da li ima provizija za uplate? Vidim kartica ima čip, nekako mi je logično da mogu da uplatim primer 1000 kinti i da trošim po marketima ko svaku najobičniju debitnu karticu? Na Kombankomatima podižem novac bez provizije? Nigde ne vidim tarifnik za ovu karticu!?
Ovde ima nešto, ali ne za debitne:
https://www.kombank.com/pdf/Tarifa ... banke sa platnim karticama od 17.08.2018.pdf
 
  • Like
Reagovanja: M J
Imam je, ali ja imam i račun u banci koji plaćam 310 mesečno. I nema nikakvih provizija koje si naveo.
 
OK, hvala, onda je to povoljno i nesto novo na trzistu da imas tekuci racun, ukapirao sam da je odrzavanje nula dinara i da debitnu karticu koristis svuda (u trgovinama) a ne samo ne internetu?
 
Trebalo bi da moze i bez obicnog tekuceg (koji se placa).
Pozovi call centar, takve stvari dobro znaju.

Te prepaid kartice mogu u svim bankama da se uzmu, ova u KB je verovatno najjeftinija. Jer ostale su cesto single-upfront-deposit i kada se istrosi, to je to, nema vise.
 
Moze i bez tekućeg. Kartoca nema veze sa depozitom, moze da se koristi neograničeno, trosi i uplacuje lova... Nema limit u iznosu transakcije.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
OK, moze bez tekuceg, ali neki račun mora da se ima da bi "legla" uplata, to znamo. Taj račun je koliko sam pročitao namenski račun, ali njega ne mogu pronaći u Tarifniku niti u ponudi na sajtu, sem za poljoprivrednike. Namerno oni tu malo šturo daju podatke.

Možda bi moglo, kome ne treba elektronsko bankarstvo da otvori taj račun i da mu tu uplate i platu, održavanje nula...
 
Nazad
Vrh Dno