Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

Ljudi su totalni imbecili ako stvarno kupuju po toj ceni. Ne mogu da zamislim ni da neko iz ocaja to uradi
 
Pozdrav,
Hteo bih da pitam da li ima neko kojim slučajem zvučnik za čarobne zvučne priče na prodaju?
Mojoj devojci ide rođendan i znam koliko bi bila oduševljena sa time jer je samo to propustila na početku kad se dobijao zvučnik.
Svuda sam tražio po internetu, čak sam i pisao mejl De Agostini kompaniji i nemaju ili su rasprodati.
Ako bi se našao neko ko bi mogao da mi pomogne, bio bih jako zahvalan.
A da pises Deagostiniju direktno, da li imaju neki zaostali? Bilo je na nekoj stranici unazad mejla za kontakt.
 
Kad uzimate neki od časopisa, proverite dal je izlazio Titanik, broj 38, i ako jeste, kad!
 
Vezano za Legendarne automobile. Zar sa ovih 10 modela nije zavrsena serija?
Pitam jer nigde se ne oglasava nastavak, a vidim da je neko postovao da ih ima 40 ili mozda 80 modela?!
 
Vezano za Legendarne automobile. Zar sa ovih 10 modela nije zavrsena serija?
Pitam jer nigde se ne oglasava nastavak, a vidim da je neko postovao da ih ima 40 ili mozda 80 modela?!
Nije zavrsena, ima ih 100 komada, mada licno sumnjam da ce ici dalje od 30og broja.
 
Da, po rasporedu izlazi u utorak, i to zastava 1300, popularni tristac.
 
Gledam malo ove DeAgostinijeve sajtove za druge države, izgleda da bugari i mi imamo naj fuš sajtove dok sve druge zemlje imaju opcije naručivanja/pretplate direktno sa sajta, rusi imaju milion kolekcija.
 
Nije kolekcija sa kioska, nego iz Roda/Idea supermarketa, ali klincima se baš dopada. Dakle uz svaku kupovinu preko 800 dinara i uključen makar jedan posebno naznačen artikal dobijaju se dve kesice. Slatke su im i ove igračke.

roda-katalog-05-02-2024-18-02-2024--1490975-900-100000.jpg
 
Moji više nemaju želju da slušaju čarobne zvučne priče. Treba da ih teram, ispada kao da moraju. Tako da odustajem. Ako je neko zainteresovan da preuzme kompletnu kolekciju neka mi piše pa da napravimo dogovor.
 
Izgleda da nastavljaju sa dvonedeljnim izdanjem za sada, znam da se pričalo da će možda ići nedeljno kao druga DeAgostini izdanja.
IMG_20240206_072649.jpg
 
Ja nemam vremena da danas obilazim trafike, i opet ozbiljno razmisljam da odustanem od kupovine. Za sada mi je samo Reno 4 promakao, ali sam planirao da ga kupim ovih dana na KP, ali ako svaki drugi broj kupujem od preprodavaca onda nema svrhe da skupljam.
Ja sam pola brojeva propustio, lično mislim da ovi modeli nisu toliko kvalitetni da se prodaju po 2000 + din koliko često traže preprodavci, a kamoli više + bezobrazluk je to što rade. Možda bolja opcija je kupiti dva auta pa drugi zameniti za ono što fali po fejs grupama i slično ali evo i jutros u radnji je bio samo jedan časopis koji sam ja uzeo dok delova za bubu i titanika milion.

DeAgostini je isto nesposoban, ne odgovaraju na mejlove opšte.
 
Je l su završili prethodnu zbirku sa životinjama?

Inače, ove plišane igračke Zverići u Idei i Rodi su jako slatke.
 
Nazad
Vrh Dno