Šalješ pare pa tamo kupiš btc po otprilike 10% većem kursu nego na berzama.Cekajte u cemu je problem sa cryptopay, ako imam placene demo racune? Da li je onda bolje da idem na cryptopay direktno ili kako? Jel ja saljem pare na cryptopay, ili BTC pa ih odma prodajem? Kako to ide ako moze neko da mi objasni.
Hvala...
Hristos se rodi! Srecan bozic onima koji slave.
A zasto se uopste igrati sa kriptopejom dok nam kompletno ne ukinu isplatu u doge-u(ako to uopste I urade)
Doge koliko ga ja pratim(malo jace od 2.5 meseca ) je poprilicno stabilan , ne vidim da je 12-24h kasnjenja neki problem...
Moja logika je za sad ,gledam kada isplacujem sa koina da je dovoljno doga , tada povlacim I prebacujem u btc da dobijem isto ili vise evra.Ali je problem, ne znam da li je neko racunao, u njihovom racunanju. Prebace ti kako se cefne. Ovako dobijem zive novce i cao zdravo...ne moram da brinem.
Niko ne racuna razliku koja se gubi na duze staze. Prebaciti novac u Doge (tacnije kupiti Doge) nakon toga menjati doge u BTC, i na kraju BTC vracati u Eure, ili Dolare. Pa to je gubljenje puno para ako gledate na duze staze.
Ne bunim se nego samo gledam da li ima jednostavnije opcije sa manje koraka 😀
Na jednom kojn nalogu sa vremena na vreme na isplatu , otkucam 1e , prekljuce cini mi se bilo preko 7k doge-a,povukao sve naloge tad ,pustio na bteru sell po 60 ,juce proslo u nekom trenutku pa racunaj...Ima na cryptsy ali moras verifikaciju da odradis. 🙂
I dalje nisam razumeo...gde gledas, kako gledas? Ne mozes da dobijes vise pa da si vlasnik cryptsy 😀
Isto im uporno pokusavam kazati, ali dzaba :d
Na jednom kojn nalogu sa vremena na vreme na isplatu , otkucam 1e , prekljuce cini mi se bilo preko 7k doge-a,povukao sve naloge tad ,pustio na bteru sell po 60 ,juce proslo u nekom trenutku pa racunaj...
pa zavisi od btc /doge, ako doge ode na 64 , dosta 6.5k itd....Nadji svoju racunicu , koliko zelis da se smaras I da ti bude prihvatljivo.Ja dizem jednom nedeljno , sve iznad 6.5k prihvatljivo.A koliko je prihvatljivo za 1e po tvom iskustvu?
Pa pravim selfi vec 3put , a oni kazu da ne vide sve podatke sa pasosa:dZato pitam.Treba ti slika licne karte ili nekog dokumenta koji ima sliku na sebi. Pise ti majku mu 😀
Citao sam temu ovih dana i ako sam dobro zapamtio neki od vas jos uvek kopaju na vise naloga koja nisu placena i dobijaju isplatu za to? :trust: Pitam zato sto nisam uspeo ni na 2 naloga da pocnem da kopam, od kojih je jedan placeni demo od pre par dana, cim sam napravio drugi danas popodne odma ban na novom a i na demo nalogu....mozda je ova ip adresa onda vec (is)koristena, telekom adsl...
edit-gledao sam nesicev spisak ali tamo nema, mada je taj spisak verovatno jedna desetina svih nasih iskoriscenih ip adresa. i btw onaj info sa pocetka teme uopste nije tacan za 4 naloga sa iste ip adrese, to je nekad bilo sad su drugacija pravila (izgleda)...no vecina to zna 😉
Gde moze da se zaradi 0.2 jura sa tom snagom na ltc u,meni svaki calc izbaci 0.02usd?Sa 400 khs na telektu moze da se zaradi do 1.5 jura..
Poredjenja radi sa istom snagom kopanjem litecoina bi se dobilo do 0.02 jura.. (po kalkulatoru)
Tako da ne kmecite i ne kukajte.. a verujem da bi velika vecina rudara radila i na 50%+ fee 😀
Druze nikad ne pustaj vise od jednog naloga za probu ,pogotovo ne onaj na kom imas nebanovani demo,vidim da dosta ljudi gresi ga naprave 4naloga podese bat pokrenu ga i mole se bogu ,bam ! Odose sta četri ,radi ovako sledeci put,popio si ban,resetuj ruter,ccleaner- pocisti sve ,napravi 1 nalog ,ubaci workera u bat ,pokreni miner ,sacekaj 15tak min,cim legne prvi share odnosno na poolu vidis hashrate idi na collect ,ako je ban-zaboravljas taj nalog-resetujes ruter,ccleaner-čišćenje, pravis sledeci-isti postupak,ako nema bana pravis drugi nalog,ubacis drugog workera u bat,pokrenes miner,sacekas da pokaze hashrate ,collect ,nema bana pravis treci itd,pravilo za 4free po ip vazi idalje samo mora opreznije,proveravajte naloge iskljucivo sa ip-a na kome mineri rade iz preventive,ni sa jednog drugog ako je kao razlog bana navedena i doge adresa (vrlo cesto ljudi to i ne primete)generisite novu ili iz preventive za svaku turu naloga radite istoCitao sam temu ovih dana i ako sam dobro zapamtio neki od vas jos uvek kopaju na vise naloga koja nisu placena i dobijaju isplatu za to? :trust: Pitam zato sto nisam uspeo ni na 2 naloga da pocnem da kopam, od kojih je jedan placeni demo od pre par dana, cim sam napravio drugi danas popodne odma ban na novom a i na demo nalogu....mozda je ova ip adresa onda vec (is)koristena, telekom adsl...
edit-gledao sam nesicev spisak ali tamo nema, mada je taj spisak verovatno jedna desetina svih nasih iskoriscenih ip adresa. i btw onaj info sa pocetka teme uopste nije tacan za 4 naloga sa iste ip adrese, to je nekad bilo sad su drugacija pravila (izgleda)...no vecina to zna 😉
280x karte 1000/1500 i obavezan drajver 13.11 ili 13.12 i moze da stuca koliko hoce zarada je :
Dva naloga po 1.32, jedan nalog 1.47.
Sa 400 khs na telektu moze da se zaradi do 1.5 jura..
Poredjenja radi sa istom snagom kopanjem litecoina bi se dobilo do 0.02 jura.. (po kalkulatoru)
Tako da ne kmecite i ne kukajte.. a verujem da bi velika vecina rudara radila i na 50%+ fee 😀
Nikad ti se ne dešava da miner skroz zakuca i da prestane da osvežava dešavanja? Kod mene nikad gora situacija danas, na svakih par sati zakucaju, a ponovno konektovanje traži sve više i više pokušaja.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari