Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dok god stizu kerovi odlicno je 🙂
Za mene je vise nenormalno to sto nam isplacuju idalje uopste ovolike novce, a ne to sto kasni isplata [emoji14]
 
Cekajte u cemu je problem sa cryptopay, ako imam placene demo racune? Da li je onda bolje da idem na cryptopay direktno ili kako? Jel ja saljem pare na cryptopay, ili BTC pa ih odma prodajem? Kako to ide ako moze neko da mi objasni.

Hvala...
 
Legli kerići 11-12 sati kašnjenja ,čopor Lesija se vratio kući 🙂
 
Cekajte u cemu je problem sa cryptopay, ako imam placene demo racune? Da li je onda bolje da idem na cryptopay direktno ili kako? Jel ja saljem pare na cryptopay, ili BTC pa ih odma prodajem? Kako to ide ako moze neko da mi objasni.

Hvala...
Šalješ pare pa tamo kupiš btc po otprilike 10% većem kursu nego na berzama.

Samo da ti ne banuju sve accove ako ih povežu preko cryptopay accounta na koji ih sve povlačiš?
 
Poslednja izmena:
Zasto bi ban...mozda ja povlacim i sa drugovih 😛

A zar ne mogu pare da prebacim na BTC-e na primer, i onda tamo da kupim po manjem kursu BTC? ili da preko BTC-e prebacim pare u banku?
 
Poslednja izmena:
nemaju opciju za povlacenje na btc-e vec samo kriptopej, neka javi neko samo jel radi povlacenje na 1 kriptopej nalog sa vise naloga na kojntelekt, ili mora vise kriptopej naloga? ili kako
 
Hristos se rodi! Srecan bozic onima koji slave.
A zasto se uopste igrati sa kriptopejom dok nam kompletno ne ukinu isplatu u doge-u(ako to uopste I urade)
Doge koliko ga ja pratim(malo jace od 2.5 meseca ) je poprilicno stabilan , ne vidim da je 12-24h kasnjenja neki problem...
 
Hristos se rodi! Srecan bozic onima koji slave.
A zasto se uopste igrati sa kriptopejom dok nam kompletno ne ukinu isplatu u doge-u(ako to uopste I urade)
Doge koliko ga ja pratim(malo jace od 2.5 meseca ) je poprilicno stabilan , ne vidim da je 12-24h kasnjenja neki problem...

Isto im uporno pokusavam kazati, ali dzaba :d
 
Ali je problem, ne znam da li je neko racunao, u njihovom racunanju. Prebace ti kako se cefne. Ovako dobijem zive novce i cao zdravo...ne moram da brinem.
Niko ne racuna razliku koja se gubi na duze staze. Prebaciti novac u Doge (tacnije kupiti Doge) nakon toga menjati doge u BTC, i na kraju BTC vracati u Eure, ili Dolare. Pa to je gubljenje puno para ako gledate na duze staze.
Ne bunim se nego samo gledam da li ima jednostavnije opcije sa manje koraka 😀
 
Ali je problem, ne znam da li je neko racunao, u njihovom racunanju. Prebace ti kako se cefne. Ovako dobijem zive novce i cao zdravo...ne moram da brinem.
Niko ne racuna razliku koja se gubi na duze staze. Prebaciti novac u Doge (tacnije kupiti Doge) nakon toga menjati doge u BTC, i na kraju BTC vracati u Eure, ili Dolare. Pa to je gubljenje puno para ako gledate na duze staze.
Ne bunim se nego samo gledam da li ima jednostavnije opcije sa manje koraka 😀
Moja logika je za sad ,gledam kada isplacujem sa koina da je dovoljno doga , tada povlacim I prebacujem u btc da dobijem isto ili vise evra.
Hoce li neko da mi objasni kako je doge toliko nezvisan prema dolaru (ne zavisi od BTCa) , jel ima negde gde se on menja direktno u dolar...
 
Ima na cryptsy ali moras verifikaciju da odradis. 🙂

I dalje nisam razumeo...gde gledas, kako gledas? Ne mozes da dobijes vise pa da si vlasnik cryptsy 😀
 
Ima na cryptsy ali moras verifikaciju da odradis. 🙂

I dalje nisam razumeo...gde gledas, kako gledas? Ne mozes da dobijes vise pa da si vlasnik cryptsy 😀
Na jednom kojn nalogu sa vremena na vreme na isplatu , otkucam 1e , prekljuce cini mi se bilo preko 7k doge-a,povukao sve naloge tad ,pustio na bteru sell po 60 ,juce proslo u nekom trenutku pa racunaj...
 
Citao sam temu ovih dana i ako sam dobro zapamtio neki od vas jos uvek kopaju na vise naloga koja nisu placena i dobijaju isplatu za to? :trust: Pitam zato sto nisam uspeo ni na 2 naloga da pocnem da kopam, od kojih je jedan placeni demo od pre par dana, cim sam napravio drugi danas popodne odma ban na novom a i na demo nalogu....mozda je ova ip adresa onda vec (is)koristena, telekom adsl...

edit-gledao sam nesicev spisak ali tamo nema, mada je taj spisak verovatno jedna desetina svih nasih iskoriscenih ip adresa. i btw onaj info sa pocetka teme uopste nije tacan za 4 naloga sa iste ip adrese, to je nekad bilo sad su drugacija pravila (izgleda)...no vecina to zna 😉
 
Poslednja izmena:
A koliko je prihvatljivo za 1e po tvom iskustvu?
pa zavisi od btc /doge, ako doge ode na 64 , dosta 6.5k itd....Nadji svoju racunicu , koliko zelis da se smaras I da ti bude prihvatljivo.Ja dizem jednom nedeljno , sve iznad 6.5k prihvatljivo.
Kakav fotoaparat treba za ovaj cryptsy da me verifikuju , od..bavaju me uporno?
 
Treba ti slika licne karte ili nekog dokumenta koji ima sliku na sebi. Pise ti majku mu 😀

Licna karta Srbije dolazi u obzir...naravno za ovo drugo moras da posaljes svoju sliku kako drzis licnu kartu u ruci da se vidi faca i slika na licnoj, takodje i papir na kome pise CRYPTSY i datum kada si se slikao 🙂
 
Poslednja izmena:
Sa 400 khs na telektu moze da se zaradi do 1.5 jura..

Poredjenja radi sa istom snagom kopanjem litecoina bi se dobilo do 0.02 jura.. (po kalkulatoru)

Tako da ne kmecite i ne kukajte.. a verujem da bi velika vecina rudara radila i na 50%+ fee 😀
 
Citao sam temu ovih dana i ako sam dobro zapamtio neki od vas jos uvek kopaju na vise naloga koja nisu placena i dobijaju isplatu za to? :trust: Pitam zato sto nisam uspeo ni na 2 naloga da pocnem da kopam, od kojih je jedan placeni demo od pre par dana, cim sam napravio drugi danas popodne odma ban na novom a i na demo nalogu....mozda je ova ip adresa onda vec (is)koristena, telekom adsl...

edit-gledao sam nesicev spisak ali tamo nema, mada je taj spisak verovatno jedna desetina svih nasih iskoriscenih ip adresa. i btw onaj info sa pocetka teme uopste nije tacan za 4 naloga sa iste ip adrese, to je nekad bilo sad su drugacija pravila (izgleda)...no vecina to zna 😉


Digni sisten PONOVO, pristupaj SAMO sa tog racunara na 4 naloga koja ti rudare. Posle instalacije OBAVEZNO promeni IP adresu, proveri je kod nesica, mozda zakacis banovanu (neko je nije upisao) ali ja mislim da je i dajle mala verovatnoca. Trebalo bi da radi, ja sam dobijao ban na jednom nalogu, kada sam podigao sistem taj problem je nestao.
 
Sa 400 khs na telektu moze da se zaradi do 1.5 jura..

Poredjenja radi sa istom snagom kopanjem litecoina bi se dobilo do 0.02 jura.. (po kalkulatoru)

Tako da ne kmecite i ne kukajte.. a verujem da bi velika vecina rudara radila i na 50%+ fee 😀
Gde moze da se zaradi 0.2 jura sa tom snagom na ltc u,meni svaki calc izbaci 0.02usd?
Ili ja pogresno procitao ili ti promeni🙂
Ja se taman ponadao da ima smisla nastaviti mining kad ovo pukne🙂
 
Poslednja izmena:
Citao sam temu ovih dana i ako sam dobro zapamtio neki od vas jos uvek kopaju na vise naloga koja nisu placena i dobijaju isplatu za to? :trust: Pitam zato sto nisam uspeo ni na 2 naloga da pocnem da kopam, od kojih je jedan placeni demo od pre par dana, cim sam napravio drugi danas popodne odma ban na novom a i na demo nalogu....mozda je ova ip adresa onda vec (is)koristena, telekom adsl...

edit-gledao sam nesicev spisak ali tamo nema, mada je taj spisak verovatno jedna desetina svih nasih iskoriscenih ip adresa. i btw onaj info sa pocetka teme uopste nije tacan za 4 naloga sa iste ip adrese, to je nekad bilo sad su drugacija pravila (izgleda)...no vecina to zna 😉
Druze nikad ne pustaj vise od jednog naloga za probu ,pogotovo ne onaj na kom imas nebanovani demo,vidim da dosta ljudi gresi ga naprave 4naloga podese bat pokrenu ga i mole se bogu ,bam ! Odose sta četri ,radi ovako sledeci put,popio si ban,resetuj ruter,ccleaner- pocisti sve ,napravi 1 nalog ,ubaci workera u bat ,pokreni miner ,sacekaj 15tak min,cim legne prvi share odnosno na poolu vidis hashrate idi na collect ,ako je ban-zaboravljas taj nalog-resetujes ruter,ccleaner-čišćenje, pravis sledeci-isti postupak,ako nema bana pravis drugi nalog,ubacis drugog workera u bat,pokrenes miner,sacekas da pokaze hashrate ,collect ,nema bana pravis treci itd,pravilo za 4free po ip vazi idalje samo mora opreznije,proveravajte naloge iskljucivo sa ip-a na kome mineri rade iz preventive,ni sa jednog drugog ako je kao razlog bana navedena i doge adresa (vrlo cesto ljudi to i ne primete)generisite novu ili iz preventive za svaku turu naloga radite isto
 
Ja sam slao vise puta na banovanu doge adresu i stize normalno, a za pravljenje novih naloga desni klik na chrome pa incognito mod 🙂 radi kako treba.
 
280x karte 1000/1500 i obavezan drajver 13.11 ili 13.12 i moze da stuca koliko hoce zarada je :
Dva naloga po 1.32, jedan nalog 1.47.

Nikad ti se ne dešava da miner skroz zakuca i da prestane da osvežava dešavanja? Kod mene nikad gora situacija danas, na svakih par sati zakucaju, a ponovno konektovanje traži sve više i više pokušaja.
 
@Air Jordan: Meni je majner zakucao tako dva puta za mesec dana, prosle nedelje jednom, veceras je bio drugi put. 14.4 drajveri, Karloth cgminer.
 
Sa 400 khs na telektu moze da se zaradi do 1.5 jura..

Poredjenja radi sa istom snagom kopanjem litecoina bi se dobilo do 0.02 jura.. (po kalkulatoru)

Tako da ne kmecite i ne kukajte.. a verujem da bi velika vecina rudara radila i na 50%+ fee 😀

Treba fee meni da uplacuju fee je 1% 😛 zarada 99%
 
Nikad ti se ne dešava da miner skroz zakuca i da prestane da osvežava dešavanja? Kod mene nikad gora situacija danas, na svakih par sati zakucaju, a ponovno konektovanje traži sve više i više pokušaja.

Meni na jednom kompu zakucava STALNO. Izludjuje me te i vise ne znam sta da radim. Isti driveri isti CGminer na svim kompovima, ali samo na mom stalno zapucava...jedino sto je na tom windows 8.1 a na ostalima windows 7. Moguce da je to, ali opet imam druga koji nema problema na windows 8.1.
 
Meni recimo na mašinama gde mi rade dva cgminera (3.7.2. ili Kalroth, svejedno) oba zakucaju u isto vreme. Poslednja ispisana linija obično bude Waiting for work to be available from pools i tako stoji dok ga ponovo ne pokrenem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno