Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma od kako sam otvorio temu bilo je prekida kasnjenja svega pomalo ali sve zaradjeno svima je isplaceno zato nema mjesta panici u 90% slucajeva sve je radilo brzo jednostavno u zadnje vrjeme desavaju se kasnjenja u isplati pucanje poola, ali naoruzajte se strpljenjem jos je ovo fantasticna zarada nemojte to zaboraviti, cim pocnete kukat kako ovo ono ne radi razmislite sta da ovo pukne sta bi kopali?
Strpljenjem se naoruzajte i prilagodjavajte se situaciji bez punu spama tema nam svima dobro dosla i pokusajmo da se drzimo zajedno, da trazimo najbolji odnos kopanje/zarada/isplata.
 
Kopali bi nos i to samo po jeftinoj struji, umesto da gledaju svaki novi dan kad dobiju isplatu kao poklon oni ovde prave neke ludačke računice za ludačke periode unapred i onda kad nešto odstupi od toga ide kuknjava i smaračina po forumu. Od otključavanja teme ima možda pet postova koji imaju smisla.
 
Šta bi tek bilo da su pooštrili kontrolu pravila jedna IP adresa jedan nalog? Moguće da je ovo i poslednji period kopanja sa grafikama, samo polako i uživajte dok ovo traje.
 
Kopali bi nos i to samo po jeftinoj struji, umesto da gledaju svaki novi dan kad dobiju isplatu kao poklon oni ovde prave neke ludačke računice za ludačke periode unapred i onda kad nešto odstupi od toga ide kuknjava i smaračina po forumu. Od otključavanja teme ima možda pet postova koji imaju smisla.

Slazem se kolega bas to ide se odma sa nekim dugorocnim planovima, umjesto da se bude zadovoljno s ovim ide se sa kuknjavom cim malo kasni isplata ili pool zeza, ok zeza pool i meni bi bilo draze da ne zeza, kasni isplata tacno je i to ali dzaba je kukat po forumu spamovat bez potrebe jednostavno to je sad tako moramo se prilagoditi situaciji i nastavit dalje.
Pre 15 dana rodjaku sam rekao za ovo onako nagovarao ga da krene covjek uzeo 2xR9 280X i to nove i krenuo i ne kuka pored svi problema koji se desavaju zadnji 15 dana covjek je zadovoljan sve sto mi je rekao bilo je "covjece sto me prija ne nagovori na ovo" i on pravi planove da ce otplatit karte ali ne panici ne kuka mozda ce ih otplatiti mozda nece ali ne kuka, a ovde 99% ljudi ima otplacen hardwer i opet kad dobiju 0.1€ manje kukaju auuu malo, slaba zarada kasni isplata i sl.
 
Samo da obavestim da su legli kerovi od sinoć nakon 10h, znači, samo su produžili vreme za isplatu pa koga ne mrzi da čeka.....
Nisam imao dovoljno za cryptopay ali mislim da su bitne i dve "sitnice" jer možda ih je neko prevideo....
2015-01-07_100128.png
 
Ajde ako je neko apsolvirao cryptopay da vidimo kako u praksi radi.
Mene najvise muci sta kad treba da povuces na 10 cryptopay naloga,i kad moras da ih verifikujes...
Jer mislim da ce biti problem da se povlaci na istu cryptopay adresu(Ispravite ako gresim,nemam iskustva sa cryptopay-em)
 
ma jeste vi videli koji je nerealan kurs na CRYPTOPAY uopste ???
 
Samo da obavestim da su legli kerovi od sinoć nakon 10h, znači, samo su produžili vreme za isplatu pa koga ne mrzi da čeka.....
Nisam imao dovoljno za cryptopay ali mislim da su bitne i dve "sitnice" jer možda ih je neko prevideo....
Pogledajte prilog 159245
Ja sam se registrovao na cryptopay (registrovao sam se sa istom email adresom sa kojom sam se registrovao na kojnetelekt) jos nisam prebacao jer treba min. 10€ medjutim ljudi koji su prebacali kazu da nema nikakve provizije kad se prebaca sa kojntelekta na cryptopay, na cryptopayu ti mozes € da promjenis u BTC i btc da saljes gdje hoces mozes opet poslat recimo na bittrex i tamo kupit kerove.
Na cryptopay cu prebacat onog momenta kad i ako se ukine doge withdraw dok ovo radi ne pada mi na pamet da ista experimentisem jer ovo je po meni extra prebacim nekad cekam duze nekad krace dok legnu kerovi ali nije mi zurbe bitno je da stignu da jos nisu nijednom izradili.

Cryptopay ima losiji kurs nego recimo BTC-e trenutno je na btc-e berzi 1BTC=240€ dok na cryptopayu da bi uzeo taj isti btc treba dati 263€ znaci ovde se gubi nesto sad na manjoj cifri logicno manje se i gubi(poenta je da ce vama na cryptopay evrcici sa kojnetelekta doci bez ikakvi provizija znaci posaljes 10€ doce 10€ ali izgubicete na konverziji € u btc) ovo sam naveo poredjenje tako da dok radi doge withdraw ne zamarajte se sa cryptopay-om.
 
Ja sam se registrovao na cryptopay (registrovao sam se sa istom email adresom sa kojom sam se registrovao na kojnetelekt) jos nisam prebacao jer treba min. 10€ medjutim ljudi koji su prebacali kazu da nema nikakve provizije kad se prebaca sa kojntelekta na cryptopay, na cryptopayu ti mozes € da promjenis u BTC i btc da saljes gdje hoces mozes opet poslat recimo na bittrex i tamo kupit kerove.
Na cryptopay cu prebacat onog momenta kad i ako se ukine doge withdraw dok ovo radi ne pada mi na pamet da ista experimentisem jer ovo je po meni extra prebacim nekad cekam duze nekad krace dok legnu kerovi ali nije mi zurbe bitno je da stignu da jos nisu nijednom izradili.

Cryptopay ima losiji kurs nego recimo BTC-e trenutno je na btc-e berzi 1BTC=240€ dok na cryptopayu da bi uzeo taj isti btc treba dati 263€ znaci ovde se gubi nesto sad na manjoj cifri logicno manje se i gubi(poenta je da ce vama na cryptopay evrcici sa kojnetelekta doci bez ikakvi provizija znaci posaljes 10€ doce 10€ ali izgubicete na konverziji € u btc) ovo sam naveo poredjenje tako da dok radi doge withdraw ne zamarajte se sa cryptopay-om.

jedno sto moze da bude korisno od cryptopay-a je to ako imaju wire transfer, tako da se mogu evrici direkno slati u banku ali je pitanje kolika je provizija na takvu transakciju ....
jel naso neko koliki je fee kad se salje u banku i dali uopste ima wire transfer??? goldi ti si verifikovao kod tebe moze da se vidi dali ili nema wire transfer????
 
Poslednja izmena:
jedno sto moze da bude korisno od cryptopay-a je to ako imaju wire transfer, tako da se mogu evrici direkno slati u banku ali je pitanje kolika je provizija na takvu transakciju ....
jel naso neko koliki je fee kad se salje u banku i dali uopste ima wire transfer??? goldi ti si verifikovao kod tebe moze da se vidi dali ili nema wire transfer????

Da, ali onda moras da imas verifikovan nalog na cryptopay, sa sve skeniranim dokumentima posebno za svaki koji si otvorio !!!
 
pa i ovako u opciji cryptopay otpadaju ljudi sa free nalozima jer je minimalna isplata 10e, dok mislim da ce svi placeni nalozi moci da se isplacuju na isti cryptopay acc bez problema ...
 
Pisali su o tome

SUPPORTED COUNTRIES
We support all countries within SEPA zone. Please find a full list: Austria, Belgium, Cyprus, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Luxembourg, Malta, the Netherlands, Portugal, Slovakia, Slovenia, and Spain, Bulgaria, Croatia, the Czech Republic, Denmark, Hungary, Lithuania, Poland, Romania, Sweden, United Kingdom, Iceland, Liechtenstein, Norway, Switzerland, Monaco, San Marino.

FEES AND LIMITS
We do not charge fees fo withdrawing your funds, however, Minimum transfer amount is 10 GBP or 10 Euros.

Nema fee ali nema ni srbije :D
 
Ako ima neko ovde ko je u hrvtskoj molio bih da kaze kakvi su tamo limiti sto se tice isplate para na banku,kolika je triger cifra za porez na extra profit i dali i kolika cifra mora da se prijavi poreskoj kad leze kao i da li banka trazi da se potpisuju izjave o leganju novca kao u srbiji.
 
Zbog ne povoljnog kursa €/btc na cryptopayu gubi se 10% trenutno volim cekat da mi doge stignu nego davat 10% plus moras imati verifikovane naloge na kojnetelektu jer je minimum za prebacanje evrica na cryptopay 10€.
Ne razmisljam o cryptopayu!!!
 
btc-e BTC/EUR 238.81741 ; cryptopay Exchange rate: btc/e € 261.65 trenutno 23 e razlika u kursu , s tim sto instant stizu euri (ne kao doge pola dana ca cointelecta) kako na cryptopay tako i sa njega mnog brzo stize btc na menjacnicu , walet ili nazad na cointelect za uplatu demoa ili startera ... Sada povukoh na cryptsy 12e pa bas da vidim koliko ce mu trebati. Neku noc kada je fee bio 30 posto isao sam na cryptopay, ponavljam sve je bilo izuzetno brzo. I ne opterecujem se mnogo s razlikom u kursu btc / euro . bitnije mi je da uplatim sve demoe za 15 min nego 20 min po komadu !
 
Ako ima neko ovde ko je u hrvtskoj molio bih da kaze kakvi su tamo limiti sto se tice isplate para na banku,kolika je triger cifra za porez na extra profit i dali i kolika cifra mora da se prijavi poreskoj kad leze kao i da li banka trazi da se potpisuju izjave o leganju novca kao u srbiji.

Kod mene u privrednoj banci ovdje dopuštaju do 3000€ na dan a mjesečno do 15000€ na otvoren devizni račun bez potpisivanja iizjava i poreza,samo fee sam plaćao pri povlačenju sredstava,wire transferom...
 
Poslednja izmena:
Ako je moguce da se ima na cryptopay samo jedan nalog i odatle da se salju i da se primaju evrici na vise naloga na kojnu, onda je to odlicno. Nema provizije kod menjacnice, nema cekanja, evro za evro u glavu, pogotovu sad kad je vece verovatnoca da ce btc ici gore a ne dole. To pricam za kupovinu naloga radi verifikacije. Sto se tice zarade od kopanja i dalje preko kucica, dok moze.
 
Poslednja izmena:
Neku noc kada je fee bio 30 posto isao sam na cryptopay, ponavljam sve je bilo izuzetno brzo. I ne opterecujem se mnogo s razlikom u kursu btc / euro . bitnije mi je da uplatim sve demoe za 15 min nego 20 min po komadu !

Jel imas verifikovan cryptopay nalog i da li si slao sa vise naloga na isti cryptopay nalog?
 
Koji dokument sigurno prolazi kao proof of residence na Cryptopay-u? Moze li Telekomov racun za box?
 
Jel imas verifikovan cryptopay nalog i da li si slao sa vise naloga na isti cryptopay nalog?

Samo preko emaila se registrovao i sa 3 naloga posalo po oko 12 e . Zatim uplatio nova 2 demoa na coinu i sve radi i dalje.

I da preko druga sa invate linka se reg i kada povucem prko 100 funti , dobijamo i ja i on po 5 funti od njih :)

i jos da nadovezem , ako primate eure na cryptopay i menjate u btc zatim saljete na nebitno gde nije potrebna verifikacija,a u slucaju da zelite u banku :

VERIFICATION REQUEST
Why become verified?


As a money service business, we are legally obliged to adhere to the AML regulations. This means, that we need to verify all customers identity and address details. We are fully committed to providing the most advanced, secure, stable and user-focused services in digital currencies to our users. Cryptopay is also committed to operating in transparent compliance with the law wherever its services are offered, which means that we may restrict some or all of Cryptopay's services for users located in states or countries where we have not finalized our regulatory compliance strategy.

All documents uploaded to Cryptopay will be stored securely with AES-256 encryption.

edit , evo referal za cryptopay ako neko hoce da se reg. http://cryptopay.me/p/9e51329b
 
Poslednja izmena:
šta li je za tebe nenormalno ako je normalno 12h kašnjenja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno