Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ko kuka, ja izrazavam svoje nezadovoljstvo i rizik je da pobegnu a ovo sto kraduckaju po malo tako sto stucaju pulovima namerno to je sa njihove strane prljavo, e to mi se ne svidja a to dal cu ja da puknem K eura to je nebitno do kifle necu da dodjem... i nikako mi nije jasno da tebi sad to smeta sto ja izrazavam nezadovoljstvo.....

Ma ne shvataj me pogresno,ne smeta mi,no opusteno shvati ovo.I ja sam pre 20ak dana bio pljunuo preko 700$ za naloge pa poce da zeza pa ukinuse mi mining na svim nalozima,
al brate sta da radim kad sam halapljivi pavijan.Rekoh ako ti je,trebo si 5k da ulozis.
Al eto na srecu podigo sve i rekoh,lagano,samo ulazi sto ti je bas za bacanje
 
uzeti para bez imalo ili minimalnim ulaganjem to je za pocetnike i rekreativce , ima ljudi koji ovo ozbiljno svataju , ovde pojednice (ukljucujuci i mene) interesuje malo ozbiljnije pare a ne 5 ili 10e dnevno, a to sto se sve svodi na to ako nema pogace dobra je i kifla, jeste ali na kifli se ne zivi ceo dan ....

Ima ljudi koji su ovo mnogo ozbiljnije shvatili od tebe a i ulozili mnoogo vise a nisu ni ocekivali nista.
Da ne imenujem...
Ovo i nije bilo za nikakvo ulaganje.Prvog dana sam vam reko.
Uzo sam i vise no sto je trebalo al da je puklo i pre mesec dana ne bi se bunio.
Mislim da imate problem sa ocekivanjima...


Bas tako ljudi uzmu par startera i misle to je kinta a ljudi sa par desetina startera i pilota cute i uzimaju pare, ljudi ovaj sistem i nije pravljen da se kopa nego da se ulazu pare uzmite jedan pilot i on daje mnogo vise para nego nekoliko startera i napred
 
pa ko kuka, ja izrazavam svoje nezadovoljstvo i rizik je da pobegnu a ovo sto kraduckaju po malo tako sto stucaju pulovima namerno to je sa njihove strane prljavo, e to mi se ne svidja a to dal cu ja da puknem K eura to je nebitno do kifle necu da dodjem... i nikako mi nije jasno da tebi sad to smeta sto ja izrazavam nezadovoljstvo.....
Ma ne smeta mi prijatelju, nego mi bila simpaticna recenica "platio sam pravo da kopam".
Koje bre pravo , ovde se ne zna ko koga I zasto... I sto je najvaznije dokle
 
Poslednja izmena:
joj opet bjezanje, kukanje ma dajte ljudi covjek vas upozori na spamovanje stvarno dosadno vise... a za cryptopay isprobavact cemo kad prestane doge withdraw dok god radi doge withdraw netreba panicariti uvjek ce se naci neki nacin.
Citao sam da razmisljau o Xapo mozda to bude neki novi nacin transfera evrica... uglavnom dok bude radilo bice neki nacin transfera opusteno bez panike, mnogo je bitnije da pool proradi zarada je dosta manja, a za bjezanje transfer evrica to je najmanji trenutno problem.
Da bi se smanjio broj postova koristite edit ko hoce da cita on procita svaki post ko nece on ne procita ni prvi post..
 
Bas tako ljudi uzmu par startera i misle to je kinta a ljudi sa par desetina startera i pilota cute i uzimaju pare, ljudi ovaj sistem i nije pravljen da se kopa nego da se ulazu pare uzmite jedan pilot i on daje mnogo vise para nego nekoliko startera i napred

jeste, poceo ja da gledam u pilote , planirao vise komada ali posle ovoga sa isplatama pocinjem da sumnjam da ce istrajati 6 meseci ali se nadam da ce svi zaraditi makar dovoljno da otplate investiciju ...
 
Poslednja izmena:
Mnoge momente cemo morati natenane da obrazlozimo.
Prvo ajde da resimo kako ce stici novcici...
Ima li da su nekom stigle uplate od jutros/sinoc u celosti?
Berza na koju je poslato?
Stiglo meni sinoc normalno, povukao oko pola 12 sinoc i posle nekih pola sata na tri doge adrese leglo sve kao i uvek...Menjacnica Bittrex...
 
Sto se tice naloga i rada grafika, stvari stoje ovako, na nekim nalozima i pored prekida zarada je IstA, a na nekim je manja iako imaju veci broj sherova tako da opet ponovimo ovde kopanje nije planirano nego ulaganje para
 
Imajte strpljena, dobićete vaše kerove... i prestanite da kukate!!!
 
meni zarada po nalogu kad je sve full 1.41-1.43 ovih dana nesto manja 1.33,1.37,1.19,1.30,1.33 danas sat vremena pre isteka 1.34 i pored stucanja 1090/1500 asus 280x neznam zasto vam baca ispod 1e....ne muvajte minere ja ih nedelju dana nisam ni pipnuo....
 
meni zarada po nalogu kad je sve full 1.41-1.43 ovih dana nesto manja 1.33,1.37,1.19,1.30,1.33 danas sat vremena pre isteka 1.34 i pored stucanja 1090/1500 asus 280x neznam zasto vam baca ispod 1e....ne muvajte minere ja ih nedelju dana nisam ni pipnuo....

Nemas mnogo masina inace meni negde recimo 280x ima oko 1.25eu trenutno a nede recimo 290x ima jedva 1eu.
Zavisi kako koja karta/miner/windows sta li je pusta serove pri interupciji
 
Imajte strpljena, dobićete vaše kerove... i prestanite da kukate!!!
ako si im reko prestanite da sa prizivanjem av,av,av...tj wow,wow,wow....vratice se lesi kuci ma koliko ih bilo....salimo se malo...
 
280x karte 1000/1500 i obavezan drajver 13.11 ili 13.12 i moze da stuca koliko hoce zarada je :
Dva naloga po 1.32, jedan nalog 1.47.
 
Isplata dogea jeste kasnila, stizala na kascicu, tj jos uvek stize po malo..

Probao isplatu na cryptopay.. znaci u sekundi se pojavila email notifikacija da su sredstva pristigla..

Na cryptopay ima opcija povlacenja na racun u banci (poput bitstampa).. razmisljam se da probam isplatu na svoj devizni acc u banci, i proverim kakav fee je u praksi u tom slucaju. Ako sve prodje kako treba, apsolutno nemate nikakvu potrebu konvertovanja "evrova" u btc po nepovoljnom cryptopay kursu.. :D
 
Poslednja izmena:
razmisljam se da probam isplatu na svoj devizni acc u banci, i proverim kakav fee je u praksi u tom slucaju. Ako sve prodje kako treba, apsolutno nemate nikakvu potrebu konvertovanja "evrova" u btc po nepovoljnom cryptopay kursu.. :D

SUPPORTED COUNTRIES
We support all countries within SEPA zone. Please find a full list: Austria, Belgium, Cyprus, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Luxembourg, Malta, the Netherlands, Portugal, Slovakia, Slovenia, and Spain, Bulgaria, Croatia, the Czech Republic, Denmark, Hungary, Lithuania, Poland, Romania, Sweden, United Kingdom, Iceland, Liechtenstein, Norway, Switzerland, Monaco, San Marino.

FEES AND LIMITS
We do not charge fees fo withdrawing your funds, however, Minimum transfer amount is 10 GBP or 10 Euros.
 
Poslednja izmena:
Isplata dogea jeste kasnila, stizala na kascicu, tj jos uvek stize po malo..

Probao isplatu na cryptopay.. znaci u sekundi se pojavila email notifikacija da su sredstva pristigla..

Na cryptopay ima opcija povlacenja na racun u banci (poput bitstampa).. razmisljam se da probam isplatu na svoj devizni acc u banci, i proverim kakav fee je u praksi u tom slucaju. Ako sve prodje kako treba, apsolutno nemate nikakvu potrebu konvertovanja "evrova" u btc po nepovoljnom cryptopay kursu.. :D
Malo sam zagledao cryptopay i vidim da je mala razliku u odnosu na podizanje kerova i pretvaranje u BTC...primer 12e sa kojna na cryptopay u BTC vredi 0.0457 dok pretvoreno u kerove pa u btc 0.0463 (cena 59 sat)....dakle kome nije stalo da čuva u kerovima i vija veću cenu ovo je odlična varijanta uz minimalni gubitak (razliku)....

edit:
ne znam samo da li kojn ima fee za prebacivanje na cryptopay, videćemo kasnije ;)
 
Poslednja izmena:
Isplata dogea jeste kasnila, stizala na kascicu, tj jos uvek stize po malo..

Probao isplatu na cryptopay.. znaci u sekundi se pojavila email notifikacija da su sredstva pristigla..

Na cryptopay ima opcija povlacenja na racun u banci (poput bitstampa).. razmisljam se da probam isplatu na svoj devizni acc u banci, i proverim kakav fee je u praksi u tom slucaju. Ako sve prodje kako treba, apsolutno nemate nikakvu potrebu konvertovanja "evrova" u btc po nepovoljnom cryptopay kursu.. :D

Reci ti jesi verifikovao Cryptopay nalog i jel mora da se verifikuje da bi primao uplate ?
 
Pa bez verifikovanog naloga i nemas adresu-racun na koji ces da saljes evre. Za BTC generise adresu ali za pravi novac tek kad verifikujes nalog.
 
Jel su stigli kerovi nekome koje danas cekao? Vecerasnja isplata jos uvek ne prolazi, pa me zanima jel danasnja prosla da znam koliko treba da cekamo...
 
pa dobro, ako stizu ok..jedina mana sto cena za to vreme moze malo dole, malo gore...Ne moze sve da bude idealno :)
 
Meni legli kerovi, 12h sam čekao... zamislite, nisam paničio i lupao da je kraj sveta.
 
Meni legli kerovi, 12h sam čekao... zamislite, nisam paničio i lupao da je kraj sveta.

samo kazi i da ti je bilo sve jedno...
stigli ili ne danas ili za 2-3 dana, pa niko ovde nije panicio nego sve ovo znaci da je nesto trulavo... znate kad je prvi put vircurex ponudio "kamatu" za oroceni BTC ili LTC i sta svi to gledali ko mladi mamuni, na kraju na VCX u frozen balance ostalo ljudima 1600BTC-a, 160K LTC-a ostalo smece da ne spominjem.

to da se od mojih reci pravi grmaljavina nema potrebe ALI DA SE NESTO DESAVA, DESAVA SE i svi cemo tome biti svedoci ....
 
Kad vec nema fee veceras ja povukao do zadnjeg centa pa cemo da cekamo prekidam taktiku da mi free nalozi prave evrice u nedogled pa da kupujem demo posle slucajnog bana idemo na staru taktiku do 10 pa svezi nalozi
 
Kad vec nema fee veceras ja povukao do zadnjeg centa pa cemo da cekamo prekidam taktiku da mi free nalozi prave evrice u nedogled pa da kupujem demo posle slucajnog bana idemo na staru taktiku do 10 pa svezi nalozi

ja to radim na svim IP koje su dinamicke....
 
ja to radim na svim IP koje su dinamicke....

Ja u prethodnoj turi dogurao do 18e...popio ban zbog promene adrese ...kupio demo isplatio tih 18 proslo od tad deset dana evo danas se i demo otplatio...time sam smanjivao poso sebi a i ustedeo koju ip adresu...
edit:upravo mi puce net sreca pa sam primetio jer mi se serija prekinu pa ugasih minere....sada pustam 1 nalog za probu da ne popijem ban na sva cetri....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno