Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma puca im ovo polako po savovima kolko ja vidim, mining ponovo stuca, isplate su pocele da kasne i kasne...
jeste da sam rekao da ovo verovatno nece docekati 2015-tu ali izgleda da nisam mnogo promsio .....

edit:
otvorio nalog na cryptopay ali su mi svi acc prazni tako da cu cim prve pare legnu probati da posaljem neku sicu tamo...


Zexe, ja sam povuko sinoc na wallet i tek stiglo sa polovine naloga oko 7 ujutru, a ostatak oko 3 popodne.
Skidaj na wallet a cryptopay valjda ima kasnije proviziju...
 
evo novog obavestenja...upravo objasnjavaju sta se desava sa isplatama u kerovima...

Greetings Miners,



We wanted to issue a formal statement clarifying our position on the Dogecoin withdrawal fees we recently implemented. For those unfamiliar with the recent change, we have added a a withdrawal commission taking place on Saturdays and Sunday's ranging from 20%-30% exclusively on Dogecoin withdrawals.



While this can be interpreted as a drastic change, it's important to understand that the end goal isn't to tax the user - it's simply to discourage Dogecoin withdrawals. We realize this isn't an ideal situation; however, recent improvements to our platform have minimized our overall Dogecoin liquidity. Given the recent block reward halving and the large volume of Dogecoin withdrawals we process, it has become increasingly difficult to keep up with demand.



To accommodate this recent change, we partnered with CryptoPay to offer completely free Bitcoin withdrawals. Bitcoin withdrawals are absolutely not subject to this commission and are being processed instantly. Additionally, we always have and still offer PayPal withdrawals which are only subject to PayPal's fees. We kindly ask users to note that we expect any queued PayPal withdrawals to finish processing this week.



In conclusion, we are trying to transition the bulk of our withdrawal volume away from Dogecoin and towards PayPal or Bitcoin. While we have every intention of continuing to offer support for Dogecoin withdrawals, we are simply unable to keep up when 80% of our volume can be attributed to Dogecoin.



Our developers are constantly working to expand our payout options and our most recent plans include offering credit card mass-pay solution. This feature will be implemented in collaboration with Wavecrest, a reputable company that also services Xapo.



We do apologize for any inconvenience and thank you all for your continued support.



Sincerely,

CoIntellect Staff
 
Poslednja izmena od urednika:
kakvo je stanje danas nisam se penjao na kojnu zbog obaveza...mogu li se podici doge bez fee
 
Neka stave isplatu u BTC ili LTC nece biti problema, ako mogu da uzimaju BTC sto ga onda ne bi i davali...

Edit: Problem je sto vec mesec dana (i vise) imaju problem sa kursom. Uplate im 0.05btc, oni isplate 0.06 i plus bonus 20% (10+10), verovatno su ocekivali da se cena krece u drugom pravcu.
 
Poslednja izmena:
Zexe, ja sam povuko sinoc na wallet i tek stiglo sa polovine naloga oko 7 ujutru, a ostatak oko 3 popodne.
Skidaj na wallet a cryptopay valjda ima kasnije proviziju...

nema veze dali siplacujes na wallet ili na menjacnicu u ovom slucaju oni ne isplacuju novcice a ono sto ne posalju ne moze ni da stigne ... meni jos uvek nisu stigli .... :(
 
Meni je stiglo nesto malo sto sam poslo do 4 jutros po nasem. Sve posle toga nije.
 
Bice ovoga sve vise, a i jos zescih problema sa poolom. Cryptopay ok radi?
 
Pa neka spuste Cryptopay ispod 10e, pa nece imati ove probleme... A to nece da urade, plase se da niko ne bi uzimao demo...
 
pu hebem ih, bas malo pre platih komsiji net da me pusti da koristim
 
Ja sam povukao danas oko 12h sa jednog naloga 170k kerova i još uvek stoje "Withdrawals in process" u statment-u... eto već 8h.

Molim neko ko je probao taj cryptopay sa napiše iskustva i šta i kako je potrebno (koji su plusevi a koji minusi ako ih ima uopšte)?

Takođe, zamolio bih članove koji postuju ovde da se drže teme i prekinu sa spamom/širenjem panike aka pucaju uskoro bez ikakvih argumenata i ostalim apsolutno nepotrebnim postovima.
Svi dalji postovi koji nemaju veze sa temom ili su beskorisni biće obrisani a autor kažnjen!!!
 
Ja sam povukao danas oko 12h sa jednog naloga 170k kerova i još uvek stoje "Withdrawals in process" u statment-u... eto već 8h.

Molim neko ko je probao taj cryptopay sa napiše iskustva i šta i kako je potrebno (koji su plusevi a koji minusi ako ih ima uopšte)?

Takođe, zamolio bih članove koji postuju ovde da se drže teme i prekinu sa spamom/širenjem panike aka pucaju uskoro bez ikakvih argumenata i ostalim apsolutno nepotrebnim postovima.
Svi dalji postovi koji nemaju veze sa temom ili su beskorisni biće obrisani a autor kažnjen!!!

I mene zanima taj cryptopay ...sto se zadnjeg dela tvog posta tice podrzavam u potpunosti,kao sto sam vec jednom i napisao pre zatvaranja teme veliko hvala goldiju jer neverujem da bi uopste u ovoj guzvi od kriptovaluta i spazio kojna ,a svi mora da shvate cak i da prsne nedaj boze sutra hvala estoncima sto su nas pustili da zaradimo po koji dinar u ovo tesko vreme i uposlimo nase grafike necim sa cime se njihov znoj isplati,jos jednom kazem ne budite halapljivi i ulazite samo deo onoga sto ste kod njih zaradili ne ubacujte kintu sa strane jer posle dzaba kukanje niko vas ne tera na to jer to radite iskljucivo na svoju odgovornost
 
Ja sam povukao danas oko 12h sa jednog naloga 170k kerova i još uvek stoje "Withdrawals in process" u statment-u... eto već 8h.

Molim neko ko je probao taj cryptopay sa napiše iskustva i šta i kako je potrebno (koji su plusevi a koji minusi ako ih ima uopšte)?

Takođe, zamolio bih članove koji postuju ovde da se drže teme i prekinu sa spamom/širenjem panike aka pucaju uskoro bez ikakvih argumenata i ostalim apsolutno nepotrebnim postovima.
Svi dalji postovi koji nemaju veze sa temom ili su beskorisni biće obrisani a autor kažnjen!!!

niko ne siri spam ako izrazi svoje misljenje a po ustavu Srbije svako ima pravo na slobodu govora a samim tim i misljanja , a ako je vezano za temu onda ne krsi ni pravila foruma, mislim da sam bio vrlo konstruktivan i dobronameran a kritiku treba shvatiti i ako je osnovana prihvatiti jer to cini coveka boljim ...

upravo se navrsilo 12h , novcica jos uvek nema, mnining i dalje stuca, odnosno pocelo je ponovo da vise ne radi nego sto radi , na svim starterima mi je zarada vec sad manja za 30%, tako da je period otplate duzi i krajnja zarada manja, najvise se isplati onima koji imaju pregrst IP-a ili rutere poznate marke pa kopaju sa free nalozima a mi ostali :cigar:
 
niko ne siri spam ako izrazi svoje misljenje a po ustavu Srbije svako ima pravo na slobodu govora a samim tim i misljanja , a ako je vezano za temu onda ne krsi ni pravila foruma, mislim da sam bio vrlo konstruktivan i dobronameran a kritiku treba shvatiti i ako je osnovana prihvatiti jer to cini coveka boljim ...

upravo se navrsilo 12h , novcica jos uvek nema, mnining i dalje stuca, odnosno pocelo je ponovo da vise ne radi nego sto radi , na svim starterima mi je zarada vec sad manja za 30%, tako da je period otplate duzi i krajnja zarada manja, najvise se isplati onima koji imaju pregrst IP-a ili rutere poznate marke pa kopaju sa free nalozima a mi ostali :cigar:

Vlasnik ovog foruma nije Republika Srbija pa ovde ne važi tvoja teorija o ustavu i demokratiji.
Jedno je konstruktivna rasprava a nešto drugo tvrdnja da će nešto pući ili neće potpuno bez argumenata tako da će svi takvi postovi biti obrisani a autor nagrađen.
 
niko ne siri spam ako izrazi svoje misljenje a po ustavu Srbije svako ima pravo na slobodu govora a samim tim i misljanja , a ako je vezano za temu onda ne krsi ni pravila foruma, mislim da sam bio vrlo konstruktivan i dobronameran a kritiku treba shvatiti i ako je osnovana prihvatiti jer to cini coveka boljim ...

upravo se navrsilo 12h , novcica jos uvek nema, mnining i dalje stuca, odnosno pocelo je ponovo da vise ne radi nego sto radi , na svim starterima mi je zarada vec sad manja za 30%, tako da je period otplate duzi i krajnja zarada manja, najvise se isplati onima koji imaju pregrst IP-a ili rutere poznate marke pa kopaju sa free nalozima a mi ostali :cigar:
njihovi contracti daju manje para?svakodnevno ili saraju?to su novi momenti.
 
njihovi contracti daju manje para?svakodnevno ili saraju?to su novi momenti.

Mnoge momente cemo morati natenane da obrazlozimo.
Prvo ajde da resimo kako ce stici novcici...
Ima li da su nekom stigle uplate od jutros/sinoc u celosti?
Berza na koju je poslato?
 
njihovi contracti daju manje para?svakodnevno ili saraju?to su novi momenti.

ne,ne pogresno si shvatio , zarada od ugovora je ista jer to je samo virtuelno zakuljena snaga ali zarada od kopanja je manja i to sad vec osetno jer ne mozes stalno da visis ispred monitora i gledas kad ce miner da zabode sto se sve cesce desava, pa je tako zarada od mininga sa recimo 1.4e pala na 0.8-0.9e sto je ~30%...

jos malo pa 13 sati bez isplate ali nema razloga za brigu i sirenje panike 240k doge tamo ovamo, sto se tice ovog cryptopay-a stvari stoje ovako ovog trenutka:

- provizija za isplatu od strane kojntelekta ne postoji

- na sajt ti legnu evri i ti tamo po nekom njihovom kursu koji je trenutno dok ovo kucam BTC= 310 USD , ZNACI VRLO REALAN KURS, ZIVELI :rtfm:

- dali postoji neka provizija za slanje sa cryptopay-a nisam siguran ali nebi me ni to iznenadilo :mad:

- najmanja svota za slanje na cryptopay je ako se ne varam 10e

pa tako ako ukinu isplate u doge onda ni free nalozi vise nece moci da se naplate jer 10e ne mozes da povuces sa kojintelekta sa free naloga vec ces onda morati da kupis demo ... :)
 
Poslednja izmena:
ne,ne pogresno si shvatio , zarada od ugovora je ista jer to je samo virtuelno zakuljena snaga ali zarada od kopanja je manja i to sad vec osetno jer ne mozes stalno da visis ispred monitora i gledas kad ce miner da zabode sto se sve cesce desava, pa je tako zarada od mininga sa recimo 1.4e pala na 0.8-0.9e sto je ~30%...

Na to se navikni , mislim da to namerno rade ,vise se I ne trude da objasnjavaju sto im stuca pool.
 
Za te pare sto daju i sa tih 30% manje je i te kako vise od bilo cega drugog,
Kako ste samo halapljivi, nikad dosta, do juce ste kopali za eksere, a sad nista nije dosta
Sta reci :(
 
Jbt za svaki nalog na kojnu moras imati poseban cryptopay nalog ili sam pogresno protumacio sistem isplate studirajuci kojn
 
Za te pare sto daju i sa tih 30% manje je i te kako vise od bilo cega drugog,
Kako ste samo halapljivi, nikad dosta, do juce ste kopali za eksere, a sad nista nije dosta
Sta reci :(

ja kad sam kupovao startere, nisam samo kupio onih budjavih 10mh vec sam platio i pravo da kopam i ja sad ocekujem da mi oni omoguce to moje pravo a ne da mi zakidaju po 30% dnevno, to nigde nije pisalo tamo kad sam placao po 0.356BTC-a jedan starter.
 
ja kad sam kupovao startere, nisam samo kupio onih budjavih 10mh vec sam platio i pravo da kopam i ja sad ocekujem da mi oni omoguce to moje pravo a ne da mi zakidaju po 30% dnevno, to nigde nije pisalo tamo kad sam placao po 0.356BTC-a jedan starter.
A gde ti je pisalo da placas pravo da kopas , pise ti da ti ne garantuju ni ocekivanu zaradu , valjda si bio svestan da se kockas ili je ova cela tema promasila cilj da ljudi uzmu nesto para uz minimalno ili bez ulaganja.
 
A gde ti je pisalo da placas pravo da kopas , pise ti da ti ne garantuju ni ocekivanu zaradu , valjda si bio svestan da se kockas ili je ova cela tema promasila cilj da ljudi uzmu nesto para uz minimalno ili bez ulaganja.

uzeti para bez imalo ili minimalnim ulaganjem to je za pocetnike i rekreativce , ima ljudi koji ovo ozbiljno svataju , ovde pojednice (ukljucujuci i mene) interesuje malo ozbiljnije pare a ne 5 ili 10e dnevno, a to sto se sve svodi na to ako nema pogace dobra je i kifla, jeste ali na kifli se ne zivi ceo dan ....
 
Poslednja izmena:
Neko se buni ali većina (a i ja) ne, obiramo kajmak dok može....
Nego kako sam video za CryptoPay kada povlačiš novac mora i user i btc adresa da se navede što znači, da ti nevredi različita btc adresa za svaki intenet (4 naloga) kada moraš da uneseš user, odnosno kad bi povuko sa svih mašina novce sa istog CryptoPay naloga bez obzira na različite BTC adrese popio bi ban na svim nalozima/IP-ovima....
Takođe na CryptoPay je potrebna verifikacija da bi sam wallet mogao da radi....
Kad neko proba molio bih da prenese iskustva....
 
uzeti para bez imalo ili minimalnim ulaganjem to je za pocetnike, ovde pojednice (ukljucujuci i mene) interesuje malo ozbiljnije pare a ne 5 ili 10e dnevno, a to sto se sve svodi na to ako nema pogace dobra je i kifla, jeste ali na kifli se ne zivi ceo dan ....
Pa ako si ozbiljan I ocekujes veci profit , onda si I svestan da je uz veci profit uvek vezan I veci rizik , nije mi onda jasno zasto kukas...
 
uzeti para bez imalo ili minimalnim ulaganjem to je za pocetnike i rekreativce , ima ljudi koji ovo ozbiljno svataju , ovde pojednice (ukljucujuci i mene) interesuje malo ozbiljnije pare a ne 5 ili 10e dnevno, a to sto se sve svodi na to ako nema pogace dobra je i kifla, jeste ali na kifli se ne zivi ceo dan ....

Ima ljudi koji su ovo mnogo ozbiljnije shvatili od tebe a i ulozili mnoogo vise a nisu ni ocekivali nista.
Da ne imenujem...
Ovo i nije bilo za nikakvo ulaganje.Prvog dana sam vam reko.
Uzo sam i vise no sto je trebalo al da je puklo i pre mesec dana ne bi se bunio.
Mislim da imate problem sa ocekivanjima...
 
Neko se buni ali većina (a i ja) ne, obiramo kajmak dok može....
Nego kako sam video za CryptoPay kada povlačiš novac mora i user i btc adresa da se navede što znači, da ti nevredi različita btc adresa za svaki intenet (4 naloga) kada moraš da uneseš user, odnosno kad bi povuko sa svih mašina novce sa istog CryptoPay naloga bez obzira na različite BTC adrese popio bi ban na svim nalozima/IP-ovima....
Takođe na CryptoPay je potrebna verifikacija da bi sam wallet mogao da radi....
Kad neko proba molio bih da prenese iskustva....
Verifikacija znači skenirani pasoš i sl. dokument kao za stamp i druge?

edit:
pitanje je i koliko bi cryptopay naloga mogli da imamo
 
Poslednja izmena:
ja bi se zadovoljio i sa 10-15e dnevno, samo neka daju da se dize, nek stave i fee
 
Pa ako si ozbiljan I ocekujes veci profit , onda si I svestan da je uz veci profit uvek vezan I veci rizik , nije mi onda jasno zasto kukas...

pa ko kuka, ja izrazavam svoje nezadovoljstvo i rizik je da pobegnu a ovo sto kraduckaju po malo tako sto stucaju pulovima namerno to je sa njihove strane prljavo, e to mi se ne svidja a to dal cu ja da puknem K eura to je nebitno do kifle necu da dodjem... i nikako mi nije jasno da tebi sad to smeta sto ja izrazavam nezadovoljstvo, aj sad cu da budem srecan npr; danas pool radeo 35% vremena :banana::banana::banana::banana::banana:.....

SRPSKA POSLA
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno