Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@mica zaleteo si se nije potrvrdjeno 1 ip 10 naloga majning nego samo 1ip 10 naloga 10 demoa to je drasticna razlika
@jordan 24 sta 16 :d
@pmf dobro je sto si optimista za razliku od premijera

Uh da znas sad kolko mi je lakse ovih dana,bio sam u bedaku do pre mesec dana al opet imao neku nadu i verovao da ce mojih 31.95ltc-a jednom vredeti bogatstvo ;-),sad kad imam 90ltc-a kazem sebi *** pa blizu sam ostvarenu cilja nemoram da cekam ltc na 100usd ,30usd je dovoljno da budem na nuli hahaha
 
e ovako posle sigranja na jednoj 270 ki na dva naloga baca 140 i na jednom i drugom nalogu to je to od prlike, ne moze vise. -I 13 -g 1 -w 256 --thread-concurrency 8192 deff clokovi cini mi se
 
@deklaracija pitanje da li je to pametno zbog potrosnje radi li na 1020/1475?
meni rade 4x 800/1150 tc152432 w256 i16, WU od 302 do 315kh/s oko 53 stepena 8gb rama
5karti.jpg

@karanovichz misterija
@goldi ako cpu+integrusa zarade 0.5e sa nekim jadnim hashom tipa 35kh/s ova varijanta 270 na 2 naloga mora da zaradi 2e doduse i trosi ko rusko vozilo
@tiptop pa kad cemo ako ne sad za zivota
 
Poslednja izmena:
e ovako posle sigranja na jednoj 270 ki na dva naloga baca 140 i na jednom i drugom nalogu to je to od prlike, ne moze vise. -I 13 -g 1 -w 256 --thread-concurrency 8192 deff clokovi cini mi se

140khs/s i WU oko 125kh/s..preko toga tesko da ces naterati..meni tako rade Asus 270
 
Brate, al ste nezajazljivi... ni 300 naloga vam ne bi bilo dosta... 🙂 pa to ne moze da pokrije ni MMF
 
Koliko zaradi tako podesena na 2 naloga? Moze valjda 2€ plus 2 referala?

oko 1e, malo preko...
znaci te dve zaradjuju 2e, i 0.2e od referala... ukupno jedna 270 zaradjuje 2.2e podeljena na dva minera...

Brate, al ste nezajazljivi... ni 300 naloga vam ne bi bilo dosta... 🙂 pa to ne moze da pokrije ni MMF
ako prodje ovo sa vise od 4 verifikovana naloga sa jedne IP...mislim da ce zbog nas promeniti pravila...
bice ono cpu 8 jezgara, 8 naloga, svaka grafa od 2-4 naloga...samo kako pokrenuti sve to na jednom rigu...
 
Poslednja izmena:
a da li je neko skontao shta znachi ona kolona "Limit" kod ugovora?

1/3/5/unlimited, za demo, starter, pilot i ove jache?

koliko moze ugovora po nalogu ili neshto drugo?
 
Poslednja izmena:
Ja mislim, (gotovo sam siguran) da to znaci koliko puta mozes da uzmes taj ugovor...
 
samo ako ovo samo ako ono sve oni vode ovo smisljeno i ako dopuste kopanje na 10 naloga npr. opet se vozis u autobusu koji vozi mile rizik posto opet avansno uzimas naloge pa tek kad otplatis svih 10 znas da si nepolupan izasao iz basa
 
a da li je neko skontao shta znachi ona kolona "Limit" kod ugovora?

1/3/5/unlimited, za demo, starter, pilot i ove jache?

koliko moze ugovora po nalogu ili neshto drugo?

Znaci mozes uzet 1 demo po nalogu, 3 startera po nalogu i 5 pilota po nalogu, ovi piloti to je viseclana posada 😛
Ne razmisljaj o tome.. koliko ti treba naloga za svaki kupis po jedan demo i pali sve sto imas od opreme dok je ovakva zarada, nek ostane do kraja godine zaradice se vrjednost opreme.
 
da, da, to ima smisla, hvala.

ma naravno, kilo demo-a po IP-u, na svakome po pola tahitija i milina 😀
 
Poslednja izmena:
Klasicna navlakusa...Uzmes DEMO i kazes sebi, vidi ovo radi,daj da uzmem jaci.. 🙂
Ali neverovatno je kako su sve osmislili, svaki detalj je do tancina isplaniran...Po meni su ovi likovi bas PRO...i mislim da gadjaju veliki kes, da se nece tek tako olako zadovoljiti...
 
ne da su PRO nego su jezda i dafina male bebe za ove.
oni imaju zalihu u vidu miliona evra, kad mogu ovo da guraju ovako dugo..... dok ne navuku pohlepne da uzmu jache ugovore.
 
Ajde da se skupi nas 20 pa da kupimo zajendo 200-300 demo-a, pa da trazimo discount 😀. Pristali bi garant i zapalili za 2 dana 🙂.
 
Ma nas ne treba da brine kad ce se oni ispaliti, bitno je da ufatimo tj. zaradimo sto vise kad je ispala prilika da sam saznao za ovo ranije oparili bi se svi, ovako se samo mozemo nadat da ce potrajat.
Evo jedna moja prognoza poceli su pocetkom jula ako prezive novu godinu onda je sve moguce, pocetkom januara ce biti pola godine ako se tad ne ispale ima nade :d, kontam da ce potrajat do nove godine.
 
iz ukupno iznajmljenog hasha koji se vrti tu oko 80% ne moze da se vidi raspodela iznajmljenih ugovora verovatno su jeftiniji a hoce da nabiju sto vise ovih od 5k i onda lovu u kofere gazi nogama da stane sto vise racunam da 50 kg prtljaga je dovoljno za havaje do kraja zivota 😛
 
@deklaracija pitanje da li je to pametno zbog potrosnje radi li na 1020/1475?
meni rade 4x 800/1150 tc152432 w256 i16, WU od 302 do 315kh/s oko 53 stepena 8gb rama
Pogledajte prilog 156137

pa jel tebi radi jedna kartica jedan nalog ili 2 ? Ja mogu da nasviram moje i na po 400 khs ali po jedan naloga da gura. Kada stavim 2 sasvim je druga prica. Ili nece da radi jedan ili bacaju hw erore , znaci ovo je jedina varijanta da mi 270 ka gura 2 naloga kao sto kidence kaze 140 khs i na jednoj je wu 140 na drugoj 120.
 
Ma jok, malo je, ovo je pocetak...tek smo na 40k mh/s snage...po meni vozice oni i preko 100k mh/s...veca snaga, vise ugovora...veca zarada 🙂
 
Poslednja izmena:
Meni zanimljivo ovo na Cryptsy-u u vezi kerova...neko uporno dump-uje na 62 satošija i taman misle da će obore cenu, padne zid na 15ak btc kad ono ponovo neko doda i ostane zid od preko 30btc....
 
Računaju da će za NG praznike svi da budu u fazonu kupovina i da se počaste jačim nalozima. 😛
 
Kad sam kopao scrypt imao sam cgwatcher mi je resetovao miner svakih sat vremena sto se pokazalo kao dobra praksa (bar kod mene) ako nesto zaglupi itd ...
Kod ovoliko cgminera to je nemoguce odraditi sa cgwatcherom pa sam napravio .bat koji to radi. Takodje pravi pauzu 5 sec izmedju pokretanja cgminera.
Mali doprinos od mene za 8 naloga, 4 kartice 280x. Za svaki nalog imate poseban config fajl, podesite po svojim potrebama.
MULTIRUNER.BAT

http://cointellect.com/?code=512f9f90
 
@deklaracija pitanje da li je to pametno zbog potrosnje radi li na 1020/1475?
meni rade 4x 800/1150 tc152432 w256 i16, WU od 302 do 315kh/s oko 53 stepena 8gb rama
Pogledajte prilog 156137

pa jel tebi radi jedna kartica jedan nalog ili 2 ? Ja mogu da nasviram moje i na po 400 khs ali po jedan naloga da gura. Kada stavim 2 sasvim je druga prica. Ili nece da radi jedan ili bacaju hw erore , znaci ovo je jedina varijanta da mi 270 ka gura 2 naloga kao sto kidence kaze 140 khs i na jednoj je wu 140 na drugoj 120.

1 nalog 1 kartica. I moje idu lako preko 400 kh/s na default brzini ali je problem sto 1 kartica na 2 naloga nece da radi na 200kh/s na default brzini nego ima bas pad perfomansi primetan. Posto 280X gura 2 naloga na 300kh/s mora da moze i 270 da se namesti 200kh/s dva naloga da gura jedna karta.

@goldi imam ja vise koliko se secam >450kh/s po karti max ali dzabe kad se stavlja na 2 naloga cim je intenzitet slab i perfomanse lose i potrosnja i grejanje mnogo vece
 
Poslednja izmena:
Pada hash kad se karta stavi na 2 naloga, tesko i R9 280X gura na 2 naloga po 300kh/s mogu pojedine karte sa hynix memorijom i jacim klokovima, ali velika vecina R9 280X kad se stavi na 2 naloga vrte po 270kh/s to im je neki prosjek... tako da hash pada ako imas sa R9 270X na jednom nalogu 400kh/s oko 150 kh/s na 2 naloga je neki prosjek.
 
Upravo kao sto kaze goldi...gubi se 50-ak kh/s kada se vozi vise naloga na jednoj kartici..
Pokrenuo sam ja i treci na 270 i dva su tada davala po 100kh/s, a treci 70-ak...s'tim sto je WU bio na na ovima od 100kh/s oko 80, a na ovom trecem nalogu 50-ak... Dzabe silujem karticu, bolje ovako,mala dobit sa tri naloga, a osecam da kartica umire, cak i mis koci.
Ipak je ovo scrypt...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno