Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prosla regularno isplata i veceras sa svih 11 demo naloga...buni me ovo sto mi unapred izracunaju zaradu od referala za naredni dan ...pazi ovo sad


b.jpg


zavrnuse slavinu po mojoj racunici preko 2e dnevno bi trebalo da kaplje


kakvo je tsanje kod tebe goldi ?
 
to cu da uradim kad sklopim jos dve masine ip nije problem navatacu dva wifi-a
znam da je bolja opcija 4 naloga jedna karta ali mi treba jos dve masine...ovako mi je neisplativo da mi kopaju dve karte osam naloga a dve na ftc npr.tako mi obore zaradu za 1.2e a nista trenutno na dve 280x nemoze za 24h da zaradi 1.2e da se ne lazemo 🙂 probao sam fali masinerija 🙂


odgovor na fejsu na mailu jos nista dao sam im mail i login name tolko od mene 🙂

[email protected] will answer asap in order received... you need to provide user name & complete details^ and allow at least 24 hrs reply




A da bacis oglas da popravljas racunare , mozda ti I dodje neki sa crknutom pci-e grafikom :d
 
Jel neko dobio ovu poruku na nalogu?
Группы: 1) https://vk.com/cointellectru 2) https://www.facebook.com/JoinCointellect
Dec 2, 2014 10:49:32 PM
Anastasia

Здравствуйте

Если нужна помощь, то обращайтесь в личку с пометкой "Cointellect"
Cтраница в контакте: https://vk.com/vanofaer

Группы:
https://vk.com/cointellectru
https://www.facebook.com/JoinCointellect

Hello

If you need help, then contact a personal labeled "Cointellect"
Page contact: https://vk.com/vanofaer

Group:
https://vk.com/cointellectru
https://www.facebook.com/JoinCointellect
 
Jel neko dobio ovu poruku na nalogu?
Группы: 1) https://vk.com/cointellectru 2) https://www.facebook.com/JoinCointellect
Dec 2, 2014 10:49:32 PM
Anastasia

Здравствуйте

Если нужна помощь, то обращайтесь в личку с пометкой "Cointellect"
Cтраница в контакте: https://vk.com/vanofaer

Группы:
https://vk.com/cointellectru
https://www.facebook.com/JoinCointellect

Hello

If you need help, then contact a personal labeled "Cointellect"
Page contact: https://vk.com/vanofaer

Group:
https://vk.com/cointellectru
https://www.facebook.com/JoinCointellect

slicnu sigurno na mnogo naloga , nisam bas siguran za tu , to ti je verovatno od ovih sto si iskoristio code prilikom registracije naloga
 
neznam kako al sa par evrica manje danas dobio sam 6500 doga vise 🙂

doge prodate po 63 kao i juce
 
Poslednja izmena:
prosla regularno isplata i veceras sa svih 11 demo naloga...buni me ovo sto mi unapred izracunaju zaradu od referala za naredni dan ...pazi ovo sad


Pogledajte prilog 156102


zavrnuse slavinu po mojoj racunici preko 2e dnevno bi trebalo da kaplje


kakvo je tsanje kod tebe goldi ?

Kod mene dodju pare od referala naknadno.... 🙂 Znaci ne u 11 nego tek kasnije leglo 😀
 
Kod mene rezultat večeras: 161.000 doge-a tj. 0.10116626 BTC-a.
Ukupno 19 naloga od kojih su 3 sa plaćenim demo.
Da imam više vremena mogao bih u istom setup-u da dodam još 3 naloga bez problema i dodatno da optimizujem hash uz drndanje sa setovanjima... ali ovo postaje naporno 🙂.
 
Poslednja izmena:
Kod mene rezultat večeras: 161.000 doge-a tj. 0.10116626 BTC-a.
Ukupno 19 naloga od kojih su 3 sa plaćenim demo.
Da imam više vremena mogao bih u istom setup-u da dodam još 3 naloga bez problema i dodatno da optimizujem hash uz drndanje sa setovanjima... ali ovo postaje naporno 🙂.
bravo , koliko kartica-koji hw?
 
Meni za 30 evrića dnevno ne bi bio problem :d

neznam kako al sa par evrica manje danas dobio sam 6500 doga vise 🙂

doge prodate po 63 kao i juce
Pisao sam ranije da nekad isplate manje a nekad više (na 1 evro bude i po 200 kerova razlika) iako se parametri (cena BTC=>evro ; BTC=>DOGE) ne menjaju....samo treba ispratiti...
 
Poslednja izmena:
Kod mene rezultat večeras: 161.000 doge-a tj. 0.10116626 BTC-a.
Ukupno 19 naloga od kojih su 3 sa plaćenim demo.
Da imam više vremena mogao bih u istom setup-u da dodam još 3 naloga bez problema i dodatno da optimizujem hash uz drndanje sa setovanjima... ali ovo postaje naporno 🙂.


tu smo...tu smo...taj rad druze ovo su happy days za nas 🙂
🙂

164634 doge
0.10371963
11 demo naloga 8 rudare 4*280x
 
Poslednja izmena:
Kod mene rezultat večeras: 161.000 doge-a tj. 0.10116626 BTC-a.
Ukupno 19 naloga od kojih su 3 sa plaćenim demo.
Da imam više vremena mogao bih u istom setup-u da dodam još 3 naloga bez problema i dodatno da optimizujem hash uz drndanje sa setovanjima... ali ovo postaje naporno 🙂.

Pa jeste drndanje ali danas retko gde mozes zaraditi dnevnicu od 30e i to za sat vremena sedeci u fotelji.
 
bravo , koliko kartica-koji hw?
6 rig-ova ukupno:
4 riga sa 2x 280x
1 rig sa 2x 270
1 rig 2x 270X + 1x 280x (ovde su mi ver nalozi)
Ukupno 9x 280x i 4x 270(X) aka 13 srećnih grafika...

Imam još brdo smeća 2x 6870X2 (4 x 300khs scrypt) nekoliko 7790 (250khs scrypt), 7950 itd... ako potraje sve ovo mesec-dva možda sve popalim... uzmem 2 dana slobodno sa posla i vozi 🙂.
 
Poslednja izmena:
6 rig-ova ukupno:
4 riga sa 2x 280x
1 rig sa 2x 270
1 rig 2x 270X + 1x 280x (ovde su mi ver nalozi)
Ukupno 9x 280x i 4x 270(X) aka 13 srećnih grafika...

Imam još brdo smeća 2x 6870X2 (4 x 300khs scrypt) nekoliko 7790 (250khs scrypt), 7950 itd... ako potraje sve ovo mesec-dva možda sve popalim... uzmem 2 dana slobodno sa posla i vozi 🙂.

Ti onako radis u javnom sektoru gde ionako sedis dzabe, pali teamviewer i podesavaj to :d

Pu, ja jedva 94k ali nemam demo-e.

P.S. Sta bi ja dao da mogu da uzmem dva slobodna dana. Jooooj pa jos u decembru. Au majko mila.
 
Poslednja izmena od urednika:
6 rig-ova ukupno:
4 riga sa 2x 280x
1 rig sa 2x 270
1 rig 2x 270X + 1x 280x (ovde su mi ver nalozi)
Ukupno 9x 280x i 4x 270(X) aka 13 srećnih grafika...

Imam još brdo smeća 2x 6870X2 (4 x 300khs scrypt) nekoliko 7790 (250khs scrypt), 7950 itd... ako potraje sve ovo mesec-dva možda sve popalim... uzmem 2 dana slobodno sa posla i vozi 🙂.

Da imas range ip adresa I volje za ta dva dana slobodno , ti bi ih odrao. Moja najjaca grafika je tvoje smece🙂 (6870) ,ona saranjem na 3 naloga napravi oko 2.6 dnevno
 
Ti onako radis u javnom sektoru gde ionako sedis dzabe, pali teamviewer i podesavaj to :d

Pu, ja jedva 94k ali nemam demo-e.

P.S. Sta bi ja dao da mogu da uzmem dva slobodna dana. Jooooj pa jos u decembru. Au majko mila.

Odkad ja to radim u javnom sektoru? Možda je firma gde radim javni sektor u Koreji 🙂.

Da imas range ip adresa I volje za ta dva dana slobodno , ti bi ih odrao. Moja najjaca grafika je tvoje smece🙂 (6870) ,ona saranjem na 3 naloga napravi oko 2.6 dnevno

Moje su 6870X2... troše oko 400W u full load-u. Smeće su za kopanje generalno a za ovo sa cointellect-om gde preko 300khs ne znači ništa su gotovo idealne, ukoliko struja nije problem (ne ideš u crveno).
 
Poslednja izmena:
Kolko bi kopala 6670, imam jedno 20 kom?

@omnik
Ma salim se, pojma neam gde radis.
 
tu smo...tu smo...taj rad druze ovo su happy days za nas 🙂
🙂

164634 doge
0.10371963
11 demo naloga 8 rudare 4*280x

kako si dobio 164k sa 8 naloga?
1 nalog ako se ne varam daje 1.5e kopanje + 1.64 demo=3.14
8 naloga x 3.14 = 25e ... ili oko 0.085btc tj. 130k doga ako sam dobro racunao

edit: zaboravio sam jos ova 3 demo 🙂 sve ok
 
Poslednja izmena:
Ma nek potraje ovo par meseci i ja ću da zakupim prostor na periferiji samo za kopanje. Uvedem 2x kablovska + adsl i vozim. Još da se uklopi džeparac za studenta koji će da obilazi to 2x dnevno [emoji2] .
Ako potraje, ključno 😉.
 
Poslednja izmena:
Poznanik pustio da proba preko mts-a IP je 212.200.65.119.
Da li ga koristi neko...

Hvala svima koji su doprineli temi, mogu i za sebe da kazem da sam pomogao par puta na temi kao i na PM, meni su isto pomagali i hvala svima.

ALI LJUDI, KO NE VERUJE ne mora da pljuje, nije problem pitati, sacekaj odgovor uvek ce neko pomoci. Jeste tema razvodnjena tesko je naci ali kako bi se drugacije druzili i menjali iskustva...

sad cu da je ubacim na sajt u potpisu



svestan toga , citao sam postove , ali ako ovo potraje , ko zna sta ce im pasti na pamet da menjaju.Kad sam poceo , nista nije bilo zabranjeno, ban nije postojao..

stavice svima da su im resetovane lozinke i da se promene sifre 😛


----------
bajdivej 1x 280x koja radi 4 naloga na oko 80-90Kh daje 0.75 evra po nalogu
 
Poslednja izmena:
Ma nek potraje ovo par meseci i ja ću da zakupim prostor na periferiji samo za kopanje. Uvedem 2x kablovska + adsl i vozim. Još da se uklopi džeparac za studenta koji će da obilazi to 2x dnevno [emoji2] .
Ako potraje, ključno 😉.
Budi stedljiv , daj mu pravo na remote audit, a jednom nedeljno nek izlazi na teren🙂
 
kako si dobio 164k sa 8 naloga?
1 nalog ako se ne varam daje 1.5e kopanje + 1.64 demo=3.14
8 naloga x 3.14 = 25e ... ili oko 0.085btc tj. 130k doga ako sam dobro racunao

edit: zaboravio sam jos ova 3 demo 🙂 sve ok

11naloga to je 3x1.64e plus


Za one naloge sto rudare nije 3.14 po nalogu nego 3.06-3.09e


neki demo nalozi daju po 1.74e od samog starta,kako zasto neznam

a ova tri su mojih 8referala,oko 1e od tudjih i ne racunam 0.1e,

Edit na edit,kasnim ;-)
 
Struja je tu frka... verujem sa recimo 12 grafika već si blizu crvenog... treba naći sa industrijskom strujom, tu valjda nema crvene zone.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno