Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LIVE BALANCE
€ 0.0000

gde su moje pare nisam banovan ali para veceras nema stoji u statistici da sam zaradio ali nisu legle

hahaha vracamo se na prvih nekoliko strana ove teme...vracajte pare hahaha
 
Ma ne brinite, ovi ce otici u velikom stilu,nece jos...samo morace ozbiljno da upgrade-uju hardver, ne moze da obradi sve nase naloge... :)
 
Meni ovako 2 masine po 4 naloga svaka bila ne vipu radile normalno 3 dana i samo sam sa njih pristupao nalozima i sad udjem sa njih pise BAn zbog ip adrese ( a do pre par sati obe radile normalno) ..nisam stigao nista da podignem..na ovoj trecoj sto je na adslu nije ban ali isti problem..live balance jos nula..ovde neko uzme kintu a neko kopa u prazno plus drndanje i kupovanje kartica
 
zznaci danas palica, gasite masine ili?

Ja sam vec ugasio sve masine i prodao sve komponente...sta nisam uspeo da prodam za pola sata bacio sam ili sam razlupao. :type::smash:

JBT ne mogu da verujem da na 3 strane ljudi pisu kako nema para. Sacekajte aman ljudi nemojte da spamujete temu molim vas. Ako nema, nema, a pmfrulez i ja cemo da se koknemo posto smo danas nakupovali demo i sada nema para :D
Vi sto dinar niste ulozili nemojte se javljati pls.
 
Ja ocekujem jedan veci dump kerova i to ce znaciti kraj, dok se to ne desi...znaci sve je ok..
Mi ovde kopamo kerove, i da nas pokradu morace negde da ih ''unovce''....
 
Ljudi da li zna neko zasto mi stoji zaboden hasrate na dashboardu, a iskljucio sam rudarenje jos pre sat vremena i dokle ce tako biti?
Jer znam da ne smem napraviti nove naloge dok jos ovde baca hash, da ne bi dobio ban, zar ne?? Vidim da su ovde neki imali neprijatna iskustva...
 
Ja sam vec ugasio sve masine i prodao sve komponente...sta nisam uspeo da prodam za pola sata bacio sam ili sam razlupao. :type::smash:

JBT ne mogu da verujem da na 3 strane ljudi pisu kako nema para. Sacekajte aman ljudi nemojte da spamujete temu molim vas. Ako nema, nema, a pmfrulez i ja cemo da se koknemo posto smo danas nakupovali demo i sada nema para :D
Vi sto dinar niste ulozili nemojte se javljati pls.

Ulozili kako nismo, znas li ti posto je oprema bila a i cena BTC-a prosle godine u ovo vreme... stare rane ;)

napravio novi nalog na banovanom IP...platio DEMO....on i dalje radi....zatim napravio novi free acc....taj banovan posle 10 min...na istoj IP.....

Lediju je to uspelo...
 
Ulozili kako nismo, znas li ti posto je oprema bila a i cena BTC-a prosle godine u ovo vreme... stare rane ;)

Pa i ja sam ulozio...ali to nema veze sa ovim sajtom...mi smo ulozili u opremu pre ovog sajta tako da cemo se vratiti na staro neprofitabilno ako ovde ne bude nista od sajta :)

Nismo ni skontali da je 1. u mesecu...100% je to problem...rade mesecni presek...kao i svaka normalna firma... imaju inventar.
 
Poslednja izmena:
Drugari ja sam pare od prethodna 3 dana povukao pre 5 minuta (ostaje neisplacen jucerasnji dan), da su digli sidro verovatno bi i ovo pokupili...

Polalo, bez nervoze - nema potrebe ljudima koji su kupili veci broj naloga pre par sati da pravimo dodatni pritisak...
 
da ne bude kao kod mobilnih operatera, stanje nedostupno do 3.eg u mesecu :p
 
Drugari ja sam pare od prethodna 3 dana povukao pre 5 minuta (ostaje neisplacen jucerasnji dan), da su digli sidro verovatno bi i ovo pokupili...

Polalo, bez nervoze - nema potrebe ljudima koji su kupili veci broj naloga pre par sati da pravimo dodatni pritisak...

majok vidis da ja najmanje kriziram...vise mi krivo sto me ebu za referale 15 aktivnih sa istim ili jacim hashrate-om od mog 270khs i dva od po 90 kh...ukupno 0.36e...a na drugom nalogu 4 mojih referala od po 270kh 0.54 e...ista prica i juce samo manja kradja
 
ne nego mi smesno bilo sto se prica od prvih par stranica ponavlja, svi pocinju da kriziraju gde su pare,vratite nam pare...mozda si pogresno protumacio :)

Ne nego covek voli da mraci i misli da svi sem njega jadikuju.
 
jos mi nema u live ballance a skinuto sa racuna, reklamiraju se :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno