Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

jer si probao mozda netflix us na ip varnish ili zbog placanja sa gift karticama preko turske meni izbacuje na express vpn na nekim serverima onu geoblock poruku a na nekima koristite vpn.Sreca sto sam uplatio mesec dana a i uradicu refund.
 
Поздрав људи, који ВПН бисте препоручили за ЕОН и Ирис?
Идеално би било да је неки поуздан двогодишњи план, видим да доста вас пријављује проблеме са Норд-ом, да ли постоји неки други стабилан сервис?
 
Koga zanima ima Surfshark 24m+3/m za 60eu uz kod "boss".
 
NordVpn sam kotistio 3 godine, odlično radio do Decembra 2022 i onda počeo da brljavi, prepoznavao mi pogresnu geo lokacoju sa serverima nizim od 70. Srecom mi istekla pretplata u Januaru pa sam uzeo Cyberghost, za sad odličan. Inače koristim Eon, Iris Tv, Move n Go i Hbo Max i to sve preko Nvidia Shielda a nalazim se u Nemackoj.
Pretplata je bila oko 60€ a mogu da spojim 7 uredjaja.
 
meni dao forumas nord vpn i radi odlicno, cijena 00 dinara, nije mi jasno jedino bar nas 5 koristi isti VPN bez problema, vjerujem da je neka pretplata za vise uredjaja
 
Pozdrav, potrebna mi je pomoc.NordVPN koristim vise od dve i po godine i radio mi je bez problema sve do krajem januara. Pokusao sam sa svim serverima koji su im u ponudi i nista. Sigurno su im serveri od strane SBB stavljeni na crnu listu. Problem je taj sto ovako nesto nisam ocekivao, pretplatio sam se na jos dve godine kod njih tako da mi ugovor istice tek krajem sledece godine. Da li je iko od vas znao da postoji posebna stranica za one koji zele EON van njihove mreze?Ja to nisam znao, verujem da nije vecina.Prvo su promovisali kako moze sa bilo koje mreze da se gleda da bi na kraju samo sa njihove moglo. Skinuo sam ExpressVPN i SurfShark kako bi testirao da li imaju isti problem. SurfShark nije imao problem samo sa IP adresama koji pocinju sa 37. . Ne mogu da se setim da li je ExpressVPN bez problema radio. Da li postoji neko resenje? Skoro sve sam isprobao. Kome treba povoljan SurfShark imate na Spacenet sajtu povoljne pretplate.
 
Nord ne radi već neko vreme sa EON TV aplikacijom, za ostalo je ok...

Surf-Shark-2-Y-41-38.png
Baš povoljno, samo su korisnici ovde u temi pisali da i SurfShark od nedavno zeza na EON TV-u?
 
Poslednja izmena:
Opet priča o švedskom vpn-u još po ceni od 120€ za 2 godine :D
Kada sam ga koristio pre nekog vremena nije radio sa nekim servisima (srpski HBO i još neki) tako da ne dolazi u obzir iz više razloga...
 
ja u BiH koristim Eon SBB, jedino Nova S se ne moze gledati bez VPN, kad je 24 minuta od Kesica palim nord vpn i lokacija Srbija i radi ok

p.s.
zar zaista neko kupuje VPN ? ima po drugim forumima login i password za placene vpn, a i ponuda free VPN nije ni mala
 
Zavisi od kanala, zemlje u kojoj se gleda...
Sve u svemu cimanje je trenutno Nord za EON TV, bolje koristiti neki drugi VPN...
Meni trenutno sa IPVanish rade svi servisi (uključujući EON TV, MOVE Smart (supernova) i HBO MAX) bez problema.
 
Da li je neko probao VPN UNLIMITED, takodje na pomenutom sajtu ima pretplata na 3 godine za 40 eura? NordVPN je poceo kod mene od kraja januara da blokira. Isprobao sam na sve nacine da osposobim aplikaciju, ali dzaba. Ne mogu da verujem da mogu da se izbore sa Netflixom i drugim daleko jacim aplikacijama, a da ne mogu da rese EON. Verovatno to zavisi i od trzista, ne bi se toliko cimali oko EON-a.Ne bi da placam pretplatu za neki novi VPN, ako uskoro i oni budu banovani. Postoji trenutno samo opcija da se aktivira neki bosanski server, onda vecina srpskih kanala rade.
Da li je neko probao VPN UNLIMITED, takodje na pomenutom sajtu ima pretplata na 3 godine za 40 eura? NordVPN je poceo kod mene od kraja januara da blokira. Isprobao sam na sve nacine da osposobim aplikaciju, ali dzaba. Ne mogu da verujem da mogu da se izbore sa Netflixom i drugim daleko jacim aplikacijama, a da ne mogu da rese EON. Verovatno to zavisi i od trzista, ne bi se toliko cimali oko EON-a.Ne bi da placam pretplatu za neki novi VPN, ako uskoro i oni
Nord ne radi već neko vreme sa EON TV aplikacijom, za ostalo je ok...

Surf-Shark-2-Y-41-38.png
Baš povoljno, samo su korisnici ovde u temi pisali da i SurfShark od nedavno zeza na EON TV-u?
SurfShark radi samo sa IP adresama koje pocinju sa 37._.
 
Da li je neko probao VPN UNLIMITED, takodje na pomenutom sajtu ima pretplata na 3 godine za 40 eura? NordVPN je poceo kod mene od kraja januara da blokira. Isprobao sam na sve nacine da osposobim aplikaciju, ali dzaba. Ne mogu da verujem da mogu da se izbore sa Netflixom i drugim daleko jacim aplikacijama, a da ne mogu da rese EON. Verovatno to zavisi i od trzista, ne bi se toliko cimali oko EON-a.Ne bi da placam pretplatu za neki novi VPN, ako uskoro i oni budu banovani. Postoji trenutno samo opcija da se aktivira neki bosanski server, onda vecina srpskih kanala rade.
Da li je neko probao Keep Solid VPN UNLIMITED, takodje na pomenutom sajtu ima pretplata na 3 godine za 40 eura? NordVPN je poceo kod mene od kraja januara da blokira. Isprobao sam na sve nacine da osposobim aplikaciju, ali dzaba. Ne mogu da verujem da mogu da se izbore sa Netflixom i drugim daleko jacim aplikacijama, a da ne mogu da rese EON. Verovatno to zavisi i od trzista, ne bi se toliko cimali oko EON-a.Ne bi da placam pretplatu za neki novi VPN, ako uskoro i oni

SurfShark radi samo sa IP adresama koje pocinju sa 37._.
 
Imam ja VPN unlimited lifetime, za 5 uređaja mislim da je bilo nešto oko 30e. Ne radi eon (odnosno SK i N1).
 
Pokusacu sa Cyber Ghost i onako imaju Cash Back opciju u prvih 45 dana. Mislim da je veoma bitno za one koji, kao ja, koriste VPN za EON aplikaciju da koriste isti server jer mislim da SBB prepoznaje kada jedan korisnik menja vise puta IP adresu i ukljuci im se uzbuna. Drugacije je to na telefonima zato sto se moze dodavati i brisati aplikacija vise puta, dok kod aplikacije za TV se vezuje mesec dana.
 
Ne znam kako je kod ostalih vpn servisa, odavno sam probao Express vpn.
Kod cyberghosta na mi boxu s, preko wifi, imaš da staviš za kvalitet slike cbr i 7 mbit/s. Radi odlično ako imaš dobar wifi. Kada ugasiš vpn, eon ima samo abr opciju. Nije mi jasno kako ali ga tretira kao da je na mrežnom kablu.
 
kupio danas za 4 eur 1 godisnju pretplatu na 10 uredjaja Avast VPN, odlican na win 11, a bgm i na Amazon FS, pusta preko eona Nova S, koja je jedina blokirana u BiH ( SBB nalog )
 
Nije mi jasno kako ali ga tretira kao da je na mrežnom kablu.
Tako što ta provera gde briše / sakrivaju CBR opcije proverava da li je tip konekcije "WiFi" a kad je dignut VPN tunel Android OS vrati da nije tip konekcije "WiFi" nego nešto drugo.
Prosto :)
 
Bzvz pare bacio na nord, ne radi uopste..
Ima li neki da je free da radi, treba mi za HBO i Supernovu, ili da je pretplata povoljna?
Tunnelbear je ogranicen, vpn.lat iz nekog razloga na androidu ima srpski server na ios-u nema 🤦🏻
 
Kako da znam koliko slotova može da koristi jedan nalog?
 
Imam jedan malo egzotičniji zahtev. Znate li koji povoljniji, poželjnije besplatan VPN ima Monako kao podržanu zemlju? Ono što sam pešaka uspeo da iščačkam su ExpressVPN, HMA, PureVPN, Le VPN, SurfShark i Cyberghost, međutim, treba mi za 4 meseca čisto koliko da imam odakle da se prijavljujem sa njihovog IP-a, a da puknem 30$ pa naviše samo zbog toga mi nije baš u krajnjem interesu.
 


Brave’s Firewall + VPN service is available for 10$/month, or 100$/year (annual plans for desktop purchases are coming soon). With five supported devices per account, you can protect each device for less than 2$ a month.
 
Interesuje me je l može jedan VPN nalog da se koristi na vise IP adresa?
 
Nord: You can log into up to six devices using your NordVPN account.

Provereno i radi lepo.
 
Surfshark VPN neograniceni broj uredjaja.
 
Nazad
Vrh Dno