Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dilema je sledeca:dati matorcima lg lb650v cetiri god star i zameniti ga sa Hisense 50a6100. Ili da njima kupim neki od 32 inca u tom slucaju meni ostaje lg?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Poseban nivo pakla postoji za one koji roditeljima kupuju 32"
 
Ako imas pare uzmi sebi neki LG min 49", a realno bi ti leglo 55" [emoji16]
Ako ne, uzmi roditeljima Hisense 43" on ti je oko 30 000...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Moji nisu hteli veci, ja ih nagovarao, jok. U dnevnoj sobi sam im na kvarnjaka kupio 42" plazmu, poslednja godina prodaje plazme, vristali nedelju dana, a onda se navikli. Imamo 6 32" televizora, nece veci, remeti im prostor, kako kazu :)
Da ne pricam koliko ih ne zanima kvalitet boja i crne...

A ja 10 godina koristim 46" kao monitor na stolu ispred mene, dakle ni metar daljine, gledam duzmem 55".

Ukusi...


Sto se tice ona 2 gore LGa, 6500 i 6750, naravno uvek VA panel, 3 puta bolji kontrast u proseku.

Nema sile da bih danas dao pare na ips ekran, osim da nemam za VA i jace.
 
Poslednja izmena:
Nemoj tako oni sad gledaju crt 54cm i ja ih ubedjujem da kupe novi Ali nisu spremni da daju vise od 200 eura. Zato razmisljam da im dam svoj lg 43 inca a da dodam jos para i sebi kupim H50A6100

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Fakticki ti bi njima prodao tvoj LG za 200eur :)

Taj hisense je bolji od tog LG-a ali upotrebna vrednost tog LG je veca nego hisense tako da moras dobro da razmislis na koji nacin koristis TV.

Mozda je najpametnije da roditeljima kupis hisense od 43" i svi zadovoljni.
 
Poslednja izmena:
Da li kupiti Fox 65" dle888 koji ima 4k, android 6, od pre neki dan i 5god garancije, i cena mu je 65-70.000din, ili dodati jos 30-ak za Hisense 65"?

Sve ostalo ide duplo skuplje od Fox-a, tipa LG, Samsung, Sony, sa 65"

Zbog toga se dvoumim izmedju Fox-a i Hisense. Tj da li se ispati dodavati tih 30.000din za koji se realmo moze kupiti jos jedan tv manjih dimenzija za spavacu sobu recimo :-D
Da li cu dobiti nesto vise sa Hisense u odnosu na Fox?
 
Da li kupiti Fox 65" dle888 koji ima 4k, android 6, od pre neki dan i 5god garancije, i cena mu je 65-70.000din, ili dodati jos 30-ak za Hisense 65"?

Sve ostalo ide duplo skuplje od Fox-a, tipa LG, Samsung, Sony, sa 65"

Zbog toga se dvoumim izmedju Fox-a i Hisense. Tj da li se ispati dodavati tih 30.000din za koji se realmo moze kupiti jos jedan tv manjih dimenzija za spavacu sobu recimo :-D
Da li cu dobiti nesto vise sa Hisense u odnosu na Fox?
Nemoj uopšte da gledaš taj Fox.....uopšte...

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Nemoj uopšte da gledaš taj Fox.....uopšte...

Sent from my Huawei Y7 prime


Hvala na odgovoru, ali da li si ga video uzivo ili kazes ovo s obizirom da se radi o Fox-u?
I ja sam imao lose misljenje o Fox-u, ali sam cuo par komentara radnika iz par prodavnica koji su imali prilike da ga probaju i kazu da su se odusevili, ali su tv-i prodati i nisam mogao licno da proverim.

E sada, ako je ovaj Fox zaista los, onda sumnjam da bi uzeo Hisense za 100.000din kada vec od 120-130.000 ima odlicnih Lg i Samsunga 65", samo sto bi se to dogodilo za par meseci kasnije...
Iskreno privukla me cena Fox-a, Android, 4k, 5god garancije
 
Radnici se oduševe svaki put kada prodaju neki fox TV to verujem da je istina :)

Meni stvarno nije jasno da stvarno ocekujes neko realno mišljenje nekog čiji je posao prodaja nečega?

Verovatno i u pekari pitaš jel vam topao burek?
Šta ocekujes, da ti kaže da je hladan? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa da ocekujem "njihov" odgovor onda bi ga istog trenutka porucio i ne bi nista pisao ovde, nego sam naveo primer...
A ovde pitam ljude koju (ako jesu uopste) probali ovaj tv, a ne one koji imaju odbojnost prema njegovoj marki i firmi.
Ne ocekujem ja neko odusevljnenje, ali hocu da znam da li bar vredi tih para, koje nisu velike...
I nova "Opel Astra" nije kao Mercedes, ali je kao nova 10k € i vredi tih para ;)
 
Pa zavisi šta tebi kao korisniku treba i šta očekuješ od tva.
65" 4K i 5 god garancije je super za te pare. Tako da ako će ti služiti za gledanje tv programa i filmova preko kompa/laptopa verujem da je ok tv.. E sad njegov smart je upitan, pouzdanost, kvalitet...
Uostalom ako baš hoćeš 65" a nemaš više love da daš, naruči preko neta, testiraj ga 10ak dana i vrati ako ti se ne sviđa.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa da ocekujem "njihov" odgovor onda bi ga istog trenutka porucio i ne bi nista pisao ovde, nego sam naveo primer...
A ovde pitam ljude koju (ako jesu uopste) probali ovaj tv, a ne one koji imaju odbojnost prema njegovoj marki i firmi.
Ne ocekujem ja neko odusevljnenje, ali hocu da znam da li bar vredi tih para, koje nisu velike...
I nova "Opel Astra" nije kao Mercedes, ali je kao nova 10k € i vredi tih para ;)
Ja nemam odbojnost prema ničemu( u drugo ime neću da pričam), ali mi se čini da ti želiš da čuješ još od nekog da je to dobra kupovina.
Po mom mišljenju najbolji TV 65 je
TCL 65R617
I kao što vidiš nije ni Samsung ni Sony ni lg.
Nema tu odbojnosti nego jednostavno kvalitet.
Pozz

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Samo bi youtube koristio od smarta, nista vise, jer vec imam LG smart manjih dimenzija....
Mene samo interesuje kakav je ekran, jeste 4k, ali gustina piksela, osvezavanje, da li se slika muti, razliva itd. Ne znam kakve ekrane imaju ovi iz dle888...ako je ekran ok, onda se ne bi vise razmisljao.
 
Ja nemam odbojnost prema ničemu( u drugo ime neću da pričam), ali mi se čini da ti želiš da čuješ još od nekog da je to dobra kupovina.
Po mom mišljenju najbolji TV 65 je
TCL 65R617
I kao što vidiš nije ni Samsung ni Sony ni lg.
Nema tu odbojnosti nego jednostavno kvalitet.
Pozz

Sent from my Huawei Y7 prime


Po specifikacijama odlican, ali nema ih kod nas koliko vidim?
 
Ne verujem da će ti neko ovde reći da kupiš taj Fox.
Ajde da je neki manji tv, za dečju sobu ili matorce pa je bitno da je što jeftiniji. Ali 65 inča, kao glavni tv... Ono što sam ja video od Foxa, na nekom manjem modelu, je pre svega loše procesiranje slike sa kablovskih kanala. Kako to izgleda na 4k 65 inča ne želim ni da zamišljam.
 
Pa bar ja ne bih to radio, samo zbog 4k...Pogotovo sa tog Sony na taj Hisense...
Jedino i veću dijagonalu da uzmeš, a za 600e imas cini mi se jedan LG 55" uk6200pla sa 5god garancije i Samsung 55" ue55nu7093..


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pozdrav svima.
Suzio sam izbor za kupovinu TV na tri modela pa imam molbu da mi upućeniji pomognu sa završnom odlukom :)
Napomenuo bih da mi je na TV bitno sledeće - kvalitet slike, smart podrška i dizajn (tim redom).

Izbor je pao na LG 55uk7550, Samsung UE55NU7402 ili Hisense U7A.

Znam da je softver na Hisensu najslabija tačka (razliku u ceni bi pokrio nekim dobrim tv boxom) ali mi se vizuelno najviše svidja :)
E sad, šta je best buy od ova tri i zašto ? :)
Ili je loš izbor?

Hvala,
 
Pozdrav svima.
Suzio sam izbor za kupovinu TV na tri modela pa imam molbu da mi upućeniji pomognu sa završnom odlukom :)
Napomenuo bih da mi je na TV bitno sledeće - kvalitet slike, smart podrška i dizajn (tim redom).

Izbor je pao na LG 55uk7550, Samsung UE55NU7402 ili Hisense U7A.

Znam da je softver na Hisensu najslabija tačka (razliku u ceni bi pokrio nekim dobrim tv boxom) ali mi se vizuelno najviše svidja :)
E sad, šta je best buy od ova tri i zašto ? :)
Ili je loš izbor?

Hvala,
Gledam baš na "rtings.com" po njima Samsung je bolji, a iskreno i meni se više svidja.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno