Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za održavanje, čitajte šta piše u uputstvu. Ako na panelu postoji neki premaz, pogrešno sredstvo će ga uništiti.
 
sta kazete za ovaj Tv VOX LED TV 40" 40B550 Full HD bice kod mene u sobi nakacen na kablovsku radi sporta i filmova 3god garancija , ne gledam Lg samsung i ostale ,odgovara mi cena u moru vivax-a,tcl ,tesle
 
sta kazete za ovaj Tv VOX LED TV 40" 40B550 Full HD bice kod mene u sobi nakacen na kablovsku radi sporta i filmova 3god garancija , ne gledam Lg samsung i ostale ,odgovara mi cena u moru vivax-a,tcl ,tesle

vox ti je isto ****** kao i vivaxi, tcl, tesle ...
 
narucio sam Vox na kraju,kako ce biti videcemo ,sutra se prati liga sampiona :D
 
Mozda je pogresna tema, ali ako neko ima da preporuci nesto. Trazim neki kvalitetniji hdmi kabl, bitno mi je da bude flat, a duzina oko 6-7m.. Ako ima kod nas, a mogao bih i da porucim od preko, ali iz Evrope. Ne bih cekao nedeljama da stigne iz Kine.
 
Mozda je pogresna tema, ali ako neko ima da preporuci nesto. Trazim neki kvalitetniji hdmi kabl, bitno mi je da bude flat, a duzina oko 6-7m.. Ako ima kod nas, a mogao bih i da porucim od preko, ali iz Evrope. Ne bih cekao nedeljama da stigne iz Kine.

Ovdje imaš.Ali je 5 metara.Ali možeš produžit sa još jednim kablom.Ali imaš jednog 7,5 metara,ali je cjena visoka.
http://www.conrad.si/HDMI-prikljucn...wenien&pi=1171849&ci=SHOP_AREA_258249_0410106
valni-visokohitrostniHDMI-kabel-Speaka-z-Ethernet-om,-2,5-m-50350-High-Speed-mit-Ethernet-SpeaKa-Professional.htm?websale8=conrad-slowenien&pi=325349&ci=SHOP_AREA_258249_0410106
https://www.alzashop.com/real-cable-evolution-hd-e-flat-7-5m-d519421.htm?kampan=jeftinije_SL_{Kategory}&utm_source=jeftinije_SL&utm_medium=product&utm_campaign=jeftinije_SL_{Kategory}Electronics
 
Vox preskoci, a mozes i Teslu takodje :)
 
:)

Teslu ima moj teča (model od 39"), slika je korektna ali nisam baš oduševljen ostalim stvarima (daljinski, meniji i sl), pa me zanimalo da li kod ovog modela ima napretka.

A vox sam gledao pre par godina kad sam uzeo moj philips od 32" i to je bio potpuno isti TV, isti oblik, iste komande, isti meni. Jedino se daljinski malo razlikovao. U principu je bio solidan tv za to sto meni treba.

Mozda ipak uzmem lg od madjara...
 
:)

Teslu ima moj teča (model od 39"), slika je korektna ali nisam baš oduševljen ostalim stvarima (daljinski, meniji i sl), pa me zanimalo da li kod ovog modela ima napretka.

A vox sam gledao pre par godina kad sam uzeo moj philips od 32" i to je bio potpuno isti TV, isti oblik, iste komande, isti meni. Jedino se daljinski malo razlikovao. U principu je bio solidan tv za to sto meni treba.

Mozda ipak uzmem lg od madjara...

Lg je sigurno bar malo bolji (ako je tacno da ima IPS ekran), mada ne ocekuj u toj niskobudzetnoj kategoriji neko ludilo od kvaliteta slike.
 
Neka pozove emmi call centar i moze da zavrsi sve telefonom/mailom

Mozda i hoće da se cima, samo ne zna kolike su razlike u ceni. I posle pricaju kako nema kamate
 
Poslednja izmena:
Odlučio sam da u novembru ove godine kupim novi TV.
Želim Smart UHD TV dijagonale 50 ili 55 inča.
Budžet je do 120 000 dinara.
Zamoleo bih za predloge.

Možeš još malo sačekat,da dođu svi modeli 2016.Pa,da se poslije urade testovi,da poslije vidiš kako i šta.Bezveze ti preporučit prošlogodišnje modele,kad če biti ovogodišnji, ista cjena ili još jeftinije.Philips ovogodišnji model 6501,sam ga na brzinu testirao,prvi utisci odlični,uopšte što se tiče Androida.A detalnije testiranje ,če doči.
 
Ako uzima u winwinu zbog kupovine na 12 rata, neka ode u emmi i uzme to isto za par hiljada jeftinije,.
Npr:
http://www.emmi.rs/televizori-tv-40-led-sony-kdl40r450cbaep.11.html?productId=49448
http://www.winwin.rs/televizor-tv-40-led-sony-kdl40r450cbaep-1920x1080-fullhd-hdmi-usb-4760135.html

Npr, u winwinu ce platiti 53k, u emmiju 47k

Isto daju efg kredit na 12 rata (barem je tako bilo) neka se raspita.
Postoji i winwin politika da ako nađeš negde identičan proizvod po povoljnijoj ceni oni će ti dati po istoj, pošalješ mail alti - u i dobiješ tv u winwinu po ceni iz emmi. Ja kad sam sklapao konfiguraciju razlika je bila oko 7-8k i bez problema su mi prodali u winwinu sa cenama iz emmi-a.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno