Šta je novo?

Koji Trimer uzeti od 10 do 20/25 hiljade dinara

akojic

Zapažen
Učlanjen(a)
26.04.2023
Poruke
25
Poena
5
Koji Trimer uzeti od 10 do 20/25 hiljade dinara,
imam nekih 3 do 10 ari za košenje i uglavnom trava je u pitanju.

Gledam da mi traje na duže staze i da mi traje, jer trebalo bi jer ne koristim u profesionalne svrhe svaki dan, već po potrebi kad poraste trava preko 10/15 cm.

Hvala na preporuci
 
Prvi put vidim ovo, kakav je ovo sistem? Ovde nema spakovanog najlona kao na klasičnim glavama, ili grešim?
 
Koji benzinski trimer bi preporučili, a da mogu montirati frezu za okopavanje oko drveta u voćnjaku? Imam nekih dvadesetak stabala.
 
Ja sam ove pauk glave hteo pre svega, jer mi uvek ostane komad najlona, taman za to 😁. Ako postoji original za odgovarajući trimer, nema problema, kažu da su jeftine kineske loše, i da se bolje kosi sa običnom, ne znam, ima li nekih boljih, skupljih.
Ono što mi pada napamet, je da bi mogla da se stavi deblja struna od deklarisane za trimer.
Inače, pitao sam i u ovlaštenom servisu za Oleomac i nije mi preporučio tako nešto( pauk glavu) za moj model.
 
Da li je onaj plasticni štitnik kod glave standardan na svim modelima sa ona cetiri imbusa? Polomila mi se ta plastika pa se pitam da li to ima da se nadje kao rezervni deo.
Trimer je iz lidla tako da tu nemam sta da tražim
 
Nazad
Vrh Dno