Šta je novo?

Koji telefon?

woxer

Poštovan
Učlanjen(a)
04.01.2016
Poruke
328
Poena
80
Planiram da uzmem telefon do 300e ni dinar vise, da mi sluzi neko vreme god-dve. Bio sam zagarantovan da cu uzeti G4, ali sad sam odustao posto se plasim crkavanja ploce. Bitno mi je sve, dizain, kamera, snaga, bas sve. Sta bi mi vi preporucili?
 
Voleo bi novo, sa garancijom, moze i preko KP(provereno), mada verovatno bi uzeo i polovan dobro ocuvan, star par meseci.

Nisam mislio da ima sve brutalno, nego da mi predlozite, pa cu ja da vidim sta mi odgovara. Npr Nexus 5x je odlican telefon, ali mi se ne svidja dizain, i zato ne bi da ga uzmem.
 
Poslednja izmena:
E pa jbga, ako neces 5X a G4 otpada u startu..onda nemas mnogo drugih opcija.
Mozda neki kineski droid a vecina ima diskutabilnu podrsku i UI.

Ili Z3+ koji je sasvim solidan za te pare, navodno ce dobiti Nougat u decembru ali ima losiju kameru od 5x (mada i bolju stabilizaciju kamkordera).
IP68, micro sd, stereo zvucnici, dizajn i izrada.. I to su neke prednosti. Ali ne znam kakvu garanciju mozes da ocekujes.

S6 ne verujem da ima da nov do 300e, ni M9 htc.

Sent from my D6503
 
Samim tim sto si izbacio 5X, telefon koji brise konkurenciju u cenovnom nivou sto se tice performansi, mislim da je suvisno pitati sta nedostaje ostalima. Jednostavno nadji telefon koji ti se estetski svidja, kupi, trosi i baci kada zakove.
 
Da ne otvaram drugu temu o kupovini, kakav je Honor 6? Ima po radnjama za 240evra i to u onim gde daju okej racun. Meni je taj telefon nekako idealan (velicina, baterija i performanse pa i izgled) ali vidim da je star model pa me to brine.
 
Da ne otvaram drugu temu o kupovini, kakav je Honor 6? Ima po radnjama za 240evra i to u onim gde daju okej racun. Meni je taj telefon nekako idealan (velicina, baterija i performanse pa i izgled) ali vidim da je star model pa me to brine.
Lep ali veoma star. Njega je i huawei odavno zaboravio tako da.. svakako traži nešto drugo.
 
Pa jel 350 ili 300 i ni dinar više?
Ako je 350 onda 6P za 370 [emoji28]

Sent from my Nexus 6P
6P za 370e? Pa to je vise od trecine hiljade evra za telefon!?

[emoji23]

Sent from my D6503
 
Ja sad kupujem fon za stotinak evra i ne znam sta da kupim. Do sad sam imao nexus 5 i fon je savrsen, ali baterija me nervira pa ga menjam.

Nasao sam na oglasima sami mi4c za 110 evra i dvoumim se da ga kupim, ne znam kakav je posle nexusa.

A druge opcije su mi lg g2 i xperia z1. Ne znam za sta da se opredelim
 
Nisam imao jednog vec 6 komada nexusa 5 :D I ni na jednom nisam uspeo da predjem 2,5 do 3 sata SOT. A i kod drugih sam gledao i mislim da je njemu max 3 sata SOT i to sa dobro ocuanom baterijom :)

A ova g2? Slicni su al niko ga ne hvali sto znaci da verovatno i nije nesto :)
 
Niko ga ne hvali?
Pa imaš ovde na forumu temu za G2 koja ima fazon 1000 strana.
Dobar telefon sa odličnom baterijom, ali softverski je nexus ipak daleko bolji.
Jedino ako ti ne smeta da ga rutuješ i ubaciš neki custom AOSP/CM ROM, kamera je lošija ali je telefon znatno brži i fluidniji.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa to i mislim, ne radi nesto brzo pa zbog toga. Kad sam rekao niko ga ne hvali mislio sam koga god da sam pitao koji telefon da kupim u otm rangu niko ne kaze g2 vec svi z1 i nexus 5. Galaxy s4 nio ni ne pominje :)
 
Hajde da se i ja upisemm :)
I ja sam u dilemi, naime prodao sam BB Q10, i sad ne ne znam sta da kupim. Razmisljam se izmedju Nexus 5X, P9 lite, HTC A9 ili M9. Naravno HTC bi jurio polovan, dok ove ostale bi uzeo nove. Telefone menjam na 2-3 godine, pa mi je bitno sa kojim cu imati najmanje problema sto se tice nadogradnje sftwera i sl. Bio sam se popalio na IP SE, ali sam brzo odustao. Ili da zaobidjem sve ove i uzmem M8, mada je on poprilicno star model.
 
Poslednja izmena:
A oni kao imaju bolju bateriju? M8 baterija je u rangu sa N5x. 4-5h SoT-a ocekuj.

O M9 da ne pricam, mislim da ima slabiju bateriju. Plus su ti modeli, sto kupujes, polovni.
 
Pa ne znam te sam drzao u ruci...nexus mi izgleda nekako plasticno...bar na slikama...moracu da se prosunjam po gradu da ga pogledam...a inace baterija mi je bitna da izdrzi dok sam na poslu ti je nekih 8-10h... posle mi je totalno ne bitno...ide na punjac :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno