Šta je novo?

Koji telefon uzeti?

KaSp3rSky

Cenjen
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruke
377
Poena
169
Uzimao bih do kraja ovog meseca neki android telefon. Sta je u ovom trenutku najbolje uzeti?

Uzimao bih sony, htc, ili samsung (ovim redom) za nekih 200e. Bitno mi je da ima sve sto je bolje moguce (baterija, ekran, kamera...). Znaci odnos cena i kvaliteta, best buy. :)
I konkretno sta mislite o Sony Xperia GO? Ima li neko ovaj telefon? I na kraju, gde su cene najbolje tj gde kupiti?
 
Poslednja izmena:
Devojka je danas pogledala tel, bice ili core ili s2 plus, u zavisnosti koji joj se najvise svidi uzivo, posto ih nisu imali u prodavnici.
Licno meni je core mozda lepsi malo zbog onih zaobljenih ivica ali kapiram da je s2 plus bolji taman koliko je skuplji...

Imam oba ( zeni sam poklonio core beli ) i mogu ti reci i ako na papiru performanse bi trebalo da su tu negde ( 1.2 dual i 1gb ram) , s2 je neuporedivo brzi, bolji i kvalitetniji.
 
Da unesem malo konfuzije, imam slican problem kao i cannonada:D

Elem, sta mislite o Sony Xperia M u odnosu na ove navedene?
 
Najverovatnije ce i biti s2+ samo jos da joj se svidi uzivo kad stigne...
Miloshe taj fon je skroz ok xperia p je na primer bolja po meni i od s2+ ali dzaba kad joj se ne svidja...cak i ja moram da priznam da su mi sony nekako ruznjikavi svi generalno...kvalitet na stranu.
 
Ja mislim na s2 plus....

Na s2 plus sam i mislio nego zaboravio da otkucam plus. Ja ga licno koristim evo vec 9 meseci i mogu reci da je strasan telefon. Ja na mom s2+ imam nekih 90 aplikacija ( sve zajedno kad se sabere u meniju), dok ona na svom core-u ima trecinu od mojih i s2 leti u odnosu na njen prazan core. Zenu sam poveo u kupovinu i da joj da bira izmedju galaxy core i s3 mini. Po meni za zensku osobu bolji je izbor s3 mini od core-a, jer iako je veci ekran na core-u sve ostalo je na strani minija - garant ce.joj se vise svideti jer je vise zaobljen. Ali citajuci temu o s3 miniju ovde na forumu pojedini korisnici su se zalili da.im telefon ispada iz mreze pa me je upravo taj podatak i odvratio od kupovine. Ukoliko je standardni zenski korisnik ( poruke, pozivi, viber, face, blic, vesti i youtube ) sa core-om ce.biti prezadovoljna.
 
Pa od kad su napravljeni :d
Bazirani su na različitom čipsetovima, što znači da se mnogo razlikuju.
 
Taj M je dobar skroz, dobar SoC, gigabajt rama ali mali ekran. 4 inča i još on screen tasteri. Da je 4,3....a mislim da su komotno mogli da stave tastere odvojeno. P je bagovit i ima premalu bateriju.
 
Ala koja konfuzija :D
Reci šta ti je bitno kod telefona pa da ti preporučimo nešto.
 
A note 2 ja inace olicenje brzine?! Gledam pre par dana prijatelja sa istim,zavrsio razgovor,prekinuo vezu ono dialer jos 5 sekundi stoji na ekranu...mislim u sebi kako bih ga 5 puta olupao o zid za to vreme!!
 
A note 2 ja inace olicenje brzine?! Gledam pre par dana prijatelja sa istim,zavrsio razgovor,prekinuo vezu ono dialer jos 5 sekundi stoji na ekranu...mislim u sebi kako bih ga 5 puta olupao o zid za to vreme!!

Jel telefon za tebe ili njega?

Uglavnom zasto se telefoni zapucavaju su samo zasluga korisnika i natrpavanje raznih neproverenih aplikacija.

Ko zna zasto se to desilo. Meni se to nije desilo nikad na S2, a ne Note2 koji je i dalje jedan od najboljih Samsung uredjaja sa odlicnom baterijom, ekranom i kamerom.
 
Poslednja izmena:
S2+
 
Lumia525 lakse ce skapirati WP nego Android
 
Problem je sta ja nemam pojma oko WP... a realno mene ce da smara za sve u vezi telefona, tako da ce sigurno biti Android.
Cini mi se da Alcatel ima cene malo ispod konkurencije. Prosle godine sam devojci uzeo Alcatel 997 i oduševljen sam koliko toga dobijes za razumne pare.
 
Nazad
Vrh Dno