Šta je novo?

Koje stripove čitate?

Naleteo na dva Hermanna, Mjesec Ratnika i Caatinga... preporuka.

1.jpg 2.jpg

...isti izdavac kod oba, kvalitetno odstampano i dobar prevod.
 
Poslednja izmena:
Uzeo juce bouncera osmi tom, uskoro stize devetka a ja ni ovaj nisam procitao pa rekoh red je. Za sad je zanimljiv ali su mi prva dva toma i dalje neprevazidjena.
 
Uzeo juce bouncera osmi tom, uskoro stize devetka a ja ni ovaj nisam procitao pa rekoh red je. Za sad je zanimljiv ali su mi prva dva toma i dalje neprevazidjena.


Izbacivac je retko dobar vestern, davno sam procitao prva dva toma o onom dijamantu, pravi surovi divlji zapad... preporuka i od mene.
 
Poslednja izmena:
100 Metaka - Prvi trgni, poslednji placaj... Zanimljiva prica i art, ali iako sam uzeo polovnjak, dobro ocuvan i jednom-dvaput citan, listovi se odlepljuju i ispadaju vec na lagano okretanje...
1.jpg
...kvalitetan papir i odlicno odstampano... valjda ce izdrzati dok ga ne posaljem dalje.
 
Poslednja izmena:
Prve verzije bp stripova nisu bile prosivene i lako se raspadaju :(
 
Gde bih mogao da čitam ili skinem Dylan Dog kolekciju? Nalazio sam po netu, ali sve je bilo baš jadno skenirano i nečitljivo.
 
..procitao od Izbacivaca Zmijska pravda i Crna udovica... Zmijska pravda je odlican, po meni tu u ravni sa Kainovo oko, dok je Crna udovica slabiji.
 
Poslednja izmena:
TheMythsofCthulhu1_zpsca05f41a.jpg

The Myths of Cthulhu - 004.jpgThe Myths of Cthulhu - 005.jpg

Nedavno sam nasao ovu adaptaciju Alberta Brece slikanu 1974 - 1979... Breca ovde kroz apstraktne slike prenosi Lavkraftove horor svetove i kosmarne price.



...ako nekog zanima cbr 42MB: http://www.filedropper.com/themythsofcthulhu
 
Poslednja izmena:
Zdravo drugari, već duže vreme merkam stripove tražeći neku cool stranu, da nacrtam preko celog zida. Ali mi je problem što nikako ne mogu da nadjem nešto što mi se dopada skroz, jer strana mora da ima neku radnju, tj da je dovoljna ta strana sama za sebe, da je cool, i da nema "praznih" kadrova. Ako imate neku ideju, nešto što je na vas ostavilo utisak i mislite da bi super stajalo na zidu, ostavite link do slike, može da bude crno bela u boji sve jedno(najbolje je kad ima sve).

Npr evo jedan primer
shadowland_005_pg_11_by_guru_efx-d3470dp.jpg
 
Zdravo drugari, već duže vreme merkam stripove tražeći neku cool stranu, da nacrtam preko celog zida. Ali mi je problem što nikako ne mogu da nadjem nešto što mi se dopada skroz, jer strana mora da ima neku radnju, tj da je dovoljna ta strana sama za sebe, da je cool, i da nema "praznih" kadrova. Ako imate neku ideju, nešto što je na vas ostavilo utisak i mislite da bi super stajalo na zidu, ostavite link do slike, može da bude crno bela u boji sve jedno(najbolje je kad ima sve).

Npr evo jedan primer
Pogledajte prilog 125940

par predloga, ali su uglavnom coveri:

oscar chichoni
zdzislaw beksinski
koveck
luis royo
boris vallejo

Beksinskiev Niarlatotep :p:
zdzislaw-beksinski.jpg
 
Poslednja izmena:
...ima na torentima kolekcija heavy metala 1977-2012, 21GB :p, verujem da bi tamo nasao nesto zanimljivo... pogledaj i Metabarone...
 
uf... stavio si me na muku da izaberem jednu :D

silversurfer.jpg

Silver Surfer i Hellboy su mi najludji od svih superheroja.
 
Poslednja izmena:
AF_SA22_img2.jpg

:D

Ozbiljnija varijanta, meni je ovo gotivno:

battle-angel-alita-last-order-980250.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno