Šta je novo?

Koje miševe imate?

upravo mi je stigao jedan misonja, 32905833964249945887117.jpg E-Blue Cobra, nije lose za 10 am. dolara... :D
 
To je nesto kao ovi A4 tech... sudeci po obliku. Za 10 dolara izgleda super.
 
U PC Practicu, ali ovaj je naručen unapred.

Okreni ih možda imaju još koji?
 
Gigabyte M6900, odlican opticki mis :)
 
A4 Tech XL-747H.
Kvalitet izrade bolji od njihovih modela iz ranijih godina ali daleko od logija i skupljih miseva.
 
Logi g400 ili g500....Kako znati koja serija valja i koji je bez predikcije. I koji je uopste bolji od ova dva?


Razlika u cijeni je 20e.
 
Meni vec drugi G500 riknjava u garanciji, ako mnogo drndas misa batali G500. Ako ti treba gaming mis predlazem Razer.
Logitech me je opasno razocarao.
 
Ja sam koristio x7 710 pa neka oznaka 3godine, radio bez greske. I onda sam pre godinu dana dobio na poklon G500 kojim sam prosto odusevljen. Pravi mis za moju ruku, namestio sam odgovarajucu tezinu,.pa tako mogu po ceo dan da ga drzim.
Podlogu koju koristim je SteelSeries QCK, vec 4 godine i kao nova je.
Od mene topla preporuka za G500.

PS ukoliko neko ima pokvaren MX 518, a da mu ne treba i zeli da proda, nek mi javi na pm. Isto vazi i za G400.
Pozdrav :)
 
Znaci +1 i -1 glas za g500. Kako da znam da je model bez predikcije ili nekih drugih problema?
 
Evo kako G500 izgleda iz ugla nekog ko zna vise o elektronici od nas.
Drugim recima prave smece od misa vec godinama i nikako da to poprave jer se prodaje ko lud na ime.

 
g400 je odlican mis, ima odlican senzor, odlican je za ruku, klikovi su normalni, ali mu je skrol veoma los, ponekad preskace... kada skrolam na dole on vrati na gore.. Inace meni je super.
 
Meni moj g500 radi godinu dana bez ikakvih problema, takodje g5 imam vec 4 godine i jos uvek radi bez problema.
 
Logi g400 ili g500....Kako znati koja serija valja i koji je bez predikcije. I koji je uopste bolji od ova dva?


Razlika u cijeni je 20e.

Moj glas je za G400. Nemam G400 (koristim trenutno MX518, koji je skoro isti, mada sledeci ce biti G400), ali brat od tetke ga koristi i skroz je zadovoljan. Ukoliko se za gaming koristi, opticki misevi su generalno bolji izbor od laserskih, a pri tome je G400 i jeftiniji.

Sto se tice predikcije, modeli koji imaju PID 13333 ili visi su bez predikcije (http://forums.logitech.com/t5/G-ser...g-mouse-prediction-removed/td-p/763727/page/2).
 
Pa slicno, ali sad sam primetio da su jos pocetkom prosle godine bili u toku sa promenom oznaka (umesto PID, sad se koristi full S/N, http://forums.logitech.com/t5/G-series-Gaming-Mice/My-G400-s-Strange-PID-it-says-S-N/td-p/797835). Svaki model G400 koji ima pun serial, a ne PID, je bez predikcije (npr. PID izgleda kao LZ13333, a pun S/N 1203LZ04QBW8, a i sigurno je i naznaceno u samim oznakama da li je PID ili S/N). U svakom slucaju, tek su oni prvi stariji modeli izgleda imali predikciju, dok kod novijih toga nema, pa samim tim sumnjam da ces uopste uspeti da naidjes na neki od modela sa predikcijom, ali naravno proveri u oznakama. :)
 
Roccat Kone+ odlican mis sve preporuke :)
 
Logitech MX518 vec dugi niz godina. Klikovi i izgled misa su i dalje kao prvi dan iako me trpi svakog dana mnogo sati.
Zaxxbali su se sto su ga tako dobro napravili jer sam mnogo puta smisljao kako da uzmem nesto novo pa vidim kako ljudi kukaju po forumima i odustanem :)
 
Logitech g600 + Mx 518 (ali ga vise ne koristim).
Prezadovoljan sa g600.
157876.jpg
 
Poslednja izmena:
logitech mx1100, vrh ergonomija,baterije traju najmanje 2meseca pa cak one kineske, posle 2 godine malo skrol pokvario(rage) :p
 
Da li je neko imao problema sa kablom sa Logijem G400? Vidim da se ljudi dosta žale na netu na problem diskonektovanja miša...
 
Taj problem je postojao i sa MX518, mislim. Imao sam taj problem sa prethodnim MX518, problem je bio izmedju kontakta misa i kabla, pa se cesto desavalo disconnecting/connecting. Mislim da je nastao taj problem jer je kabl imao slobodan pad direktno sa stola, pa se desavalo da kad hocu da pomerim misa ka sebi, usled trenja kabla od ivicu stola, nastajao je blagi otpor, koji je tokom odredjenog vremena doveo do slabljenja kontakta misa i kabla. Sa novim sam kao prevenciju podesio kabl tako da ne pada direktno i za sada radi bez problema. :)
 
I ja sam imao taj problem sa gubljenjem kontakta na mx518. Odneo u servis, skratili kabal i ponovo zalemili i radi kao nov
 
Poslednja izmena:
Da ne znate gde ima glider-a za 518? Morao sam da cistim scroll posle evo dve godine upotrebe i nazalost glideri su sada nikakvi.
 
od skoro 21824.png
Malo manji nego sto sam naviko *posle mx 510 ali sve ostalo ok
 
Nazad
Vrh Dno