Šta je novo?

koja grafička

M4DN355

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2007
Poruke
203
Poena
319
Planiram da kupim grafičku iz naslova 4850, ali me interesuju sledeće stvari:

1) Da li je stabilna u starim i novim igračkim naslovima
2) Da li je bolja kupovina od 9800GTX+-

S obzirom na to da nikada nisam imao ATi karticu, svaki komentar vlasnika ATi kartice je dobrodošao. Ne želim da 'puknem' 150 evra da bih posle saznao kako određeni naslovi seckaju, a poznat mi je zeleni monopol TWIMTBP, pa bi alternativa bila 9800GTX+- (samo zbog stabilnosti i optimizacije u igrama).



Hvala na odgovorima...
 
Evo ako ti nesto znaci, ja sam dosad imao samo Nvidia kartice, i bio sam malo skeptican kada sam prelazio na Ati-a. Veruj mi neces pogresiti ako uzmes ovu karticu. Sto se tice mogucnosti ove kartice imas sve vec napisano u drugim temama.
 
Evo ako ti nesto znaci, ja sam dosad imao samo Nvidia kartice, i bio sam malo skeptican kada sam prelazio na Ati-a. Veruj mi neces pogresiti ako uzmes ovu karticu. Sto se tice mogucnosti ove kartice imas sve vec napisano u drugim temama.

Hvala na odgovoru. A za njenu jacinu sam dovoljno upucen (procitao sam i na ovom a i na stranim forumima), samo me je interesovala njena stabilnost i da ne pravi bagove u igrama. :wave:
 
Za ono sto tebe interesuje bi dovoljan dokaz trebala da bude cinjenica da nista nisi nasao ;-)

Da postoje neki problemi, postojala bi i gomila tema o tome na forumu.
 
koja je grf bolja za agp hd2600pro ili x1950pro
 
Vrh Dno