Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Nemam pojma da li je već neko postavio ovo pitanje, kako da okačim neki film da bi mogli ostali ljudi da ga nađu i gledaju?
Bilo je i ne, ne možeš da pretražuješ nečiji rd cloud.
Tj već sam okačio film keširao na real debrid al kad neki addon pokuša da ga nađe ne nađe ništa,u umbrelli mogu da ga gledam kad odem na my torrent transfers. Ovaj film tj crtać je u pitanju : https://www.imdb.com/title/tt0084315/. Da li ima neke veze što je keširan sa rutrackera ili možda treba da prođe neko vreme?
U Umbrelli i Fenu imaš opciju da uključiš scraping RD cloud i pojaviće ti se kad pretražuješ.
 
Nemam pojma da li je već neko postavio ovo pitanje, kako da okačim neki film da bi mogli ostali ljudi da ga nađu i gledaju? Tj već sam okačio film keširao na real debrid al kad neki addon pokuša da ga nađe ne nađe ništa,u umbrelli mogu da ga gledam kad odem na my torrent transfers. Ovaj film tj crtać je u pitanju : https://www.imdb.com/title/tt0084315/. Da li ima neke veze što je keširan sa rutrackera ili možda treba da prođe neko vreme?
Ukoliko addon, tj. scraper koji koristi, ne podržava rutracker, onda neće ni moći da ga nadje, jer sadržaj ne traži po nazivu na rd...
 
Ukoliko addon, tj. scraper koji koristi, ne podržava rutracker, onda neće ni moći da ga nadje, jer sadržaj ne traži po nazivu na rd...
Aha... Naprimer sad sam instalirao stremio i on ga nađe, kolko sam ukapirao stremio koristi torrentio addon ili scraper i u njemu ima rutrackera, e sad dal je to isti torrentio kao što ima u cocoscraperu jbmliga nemam pojma.
 
Naći ćeš ga i u addonima ako je čekiran. Isti je torent sajt.
 
Ne mogu nikako da promenim u Umbreli da mi za serije ne pušta prvi ponuđeni link, nego da ih biram kako kod filmova. Tačnije nađem u opcijama "Source option" i u "TV select option" opciji umesto "Auto play" izaberem opciju "set to source select" kao kod filmova, snimim, ali kada uđem ponovo u tu opciju stoji opet "Auto Play". Menjao sam skinove, koristio sam kodi matrix 19.5 pa instalirao i Nexus ali i dalje isto. Fen nudi opciju izbora ali nemam opciju za trakt pa mi se više sviđa umbrella. (RD, Umbrella 6.6.18). Da li postoji rešenje?
 
Fen radi odlično, radi i Trakt bez problema. Settings - Meta Accounts - Trakt. Za Umbrella već ne znam, to će Salac napisati šta i kako...
 
Ја користим umbrellu и не пушта ништа сам адон - ни серије ни филмове. И ништа нисам чачкао. Тако да - није до адона, до тебе је.
Деинсталирај, инсталирај поново и радиће.
 
Hvala na odgovorima,nisam jedino deinstalirao umbrellu, popodne ću i to da probam...
Probaću i fen sa traktom :)
 
Probaj ući u addon pa tamo na tools->settings a ne odmah na "configure" jer od tamo nekada ne snimi dobro postavke.
 
Probao sam i na configure i u tools ->settings, restartovao kodi i tu opciju neće da snimi :(
 
Ma to ti Kodi nešto nije u redu. Verovatno addon ima konfrontaciju sa nekim drugim addonom? Zato je uvek preporučljivo da onaj Kodi koji koristite svakodnevno i koji je glavni da se ne prenatrpava gomilom addona već samo onim koji znate da ćete koristiti.

Ja npr. imam Kodi na PC-u koji mi služi za razna testiranja neka i provere pa iako se nešto sa njim dogodi boli me uvo, obrišem ga, isntaliram čas ponovo i jovo nanovo. Dok je ovaj na Android boksu čist maksimalno. Jedan video addon, jedan dodatni skin pored default-nog i još par neih sitnih addona za widgete i održavanje i to je to.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu nikako da promenim u Umbreli da mi za serije ne pušta prvi ponuđeni link, nego da ih biram kako kod filmova. Tačnije nađem u opcijama "Source option" i u "TV select option" opciji umesto "Auto play" izaberem opciju "set to source select" kao kod filmova, snimim, ali kada uđem ponovo u tu opciju stoji opet "Auto Play". Menjao sam skinove, koristio sam kodi matrix 19.5 pa instalirao i Nexus ali i dalje isto. Fen nudi opciju izbora ali nemam opciju za trakt pa mi se više sviđa umbrella. (RD, Umbrella 6.6.18). Da li postoji rešenje?
Pa autorizuj Trakt u Fen😁 to je 2sek. A možeš i (desni klik) context menu i izabereš Source select.
 
Autorizovao sam Trakt u Fenu i sve je OK. Takođe sam reinstalirao Umbrellu i sada je sve OK. Jedino što sam isprobavao neke skinove pa je možda to poremetilo Umrellu, drugo ništa nisam menjao ni podešavao. Definitvno mi se Umrella više sviđa od Fena, naravno o ukusima ne vredi raspravljati.
 
Ne znam šta tu može više da ti se sviđa kada su slični kao i ostali addoni. Jedino brzina a i tu su nijanse. Ja odavno koristim widgete tako da me baš briga koji je addon u pitanju dok sve lepo radi.
 
Mogu li podesiti FEN addon tako da mi izbacuje samo Filmove sa kvalitetnim rip-ovima ( digitalno Izdanje, Bluray-rip itd).
 
Malo sam se igrao juce sa kodijem i naletim na GEN X addon i cini mi se da je resio nedoumice oko kvaliteta reprodukcije, naime za izabrani film ponudi kao opciju UHD, FHD ili HD bez navodjenja provajdera i ostalog. Nalazi se u Narcacist Wizard Repository.
 
Je l' se zezaš ili? Pretraga daje samo 200 stranica pa da biraš od elementuma za dž do fen, umbrella, seren + RD.
 
Ma zezao sam se 3h ,te pola url nisu validna ili kompitabilna sa kodi 20 ver.,elementum sam uboo iz 5x...
Hteo da odgledam seriju escape at dannemora,ali puca bafer,il šta vec..1080p nema leba ne pokrece..720p pusti pa zabode..
Pustio crew 540p i to šljaka..
Keš čist,x96 max 4gb(slimbox)200/20mbs
Pa reko da poskidam još koje addone da probam 🙂
Ne razumem se baš u sitna crevca..
ps:A o pretrazi na forumu sve naj...🙂
 
Ima The Crew addon za dž ako želi. Sada primetio sam da se dosta žale i na njega ali on vuče linkove sa onih sajtova za "besplatno gledanje" pa nije ni čudo što nekada zafrkava radnju :) Ali koriste dosta i njega.

ps: i ja sam se zezao :ROFLMAO:
 
Ma zezao sam se 3h ,te pola url nisu validna ili kompitabilna sa kodi 20 ver.,elementum sam uboo iz 5x...
Hteo da odgledam seriju escape at dannemora,ali puca bafer,il šta vec..1080p nema leba ne pokrece..720p pusti pa zabode..
Pustio crew 540p i to šljaka..
Keš čist,x96 max 4gb(slimbox)200/20mbs
Pa reko da poskidam još koje addone da probam 🙂
Ne razumem se baš u sitna crevca..
ps:A o pretrazi na forumu sve naj...🙂
Pređi na Stremio.
 
Nazad
Vrh Dno