Šta je novo?

Knjige za Crystal Reports i VSTO ?

LuxoR

Čuven
Učlanjen(a)
20.01.2002
Poruke
871
Poena
619
Programiram u C# (od VS, VS.NET i sada VS 2005) i hocu malo da se poducim o :

1. Crystal Reports (trenutno drljam kroz MSDN, ali papir je papir) ima li neka fina knjiga koju mi preporucujete ?

2. Visual Studio Tools For Office (VSTO) mnogo fina stvar samo mi treba neka fina knjiga i za to ... ?

(obe knjige sam nasao na netu u izdanju Wrox-a, ali ne znam gde ima to kod nas da se kupi ... odgovara mi sasvim i na engleskom nije srpski presudan)
 
1. Citaj na eng.
2. Mani se papira.
3. Ako nadjesh, naci cesh samo na sprskom (sto u startu ne valja!)
4. Na netu, torrent/p2p ima ebookova na kilogram :D, mozesh naci sve sto ti treba i imas mnogo veci izbor (skinesh vishe knjiga vezane za istu stvar pa ih prelistash i onda vidish koja je ti vishe odgovara), mnogo bolje nego da kupish prvu knjigu koja ti padne pod ruku sa tim naslovom sto trazish a da ne valja nista.
5. Navikni se na ovo sto sam ti rekao, jeftinije, bolje, brze, produktivnije :).
6. Enjoy :D

pozz :)
 
Hm, ja se nisam lepo izrazio ... jbga vece u iscekivanju noleta :)

Papir sam hteo, jer mi se papir svidja, imam gomilu knjiga kuci informaticke tematike i jednostavno volim papir ...

naravno da imam i ogroman broj elektronskih i naravno da cu ih "kupiti" na raznorazne p2p nacine nego su me interesovali naslovi i izdavaci da ne bih skidao neko djubre ...

dakle, naslovi i izdavaci knjiga o Crystal Reports i VSTO i kako sve to radi u VS2005 ...

P.S. Sto ne valjaju na nasem jeziku ? Wrox C#, Java za 21 dan, ASP i sl. je vrlo lepo odradjeno ....
:wave:
 
1. Ponavljam, mani papir, pocni da volish pdf :) (ne kosta nista, a imas ogroman izbor, mozesh da birash)
2. Programiranje se uci na eng. Posto koliko vidim, znash eng, mani srpski, uci na eng, veruj mi.
3. Prevodi na srpskom znaju da budu jako loshi, a josh trebash i da ih platish!

Inace sto se tice eng ebookova za to sto trazish, google -> wrox/sams/oreilly ... itd... ili nadjeh knjigu na amazonu, procitash description i ako ti se cini ja je to sto treba samo izguglash to ime + torrent i uvek nadjesh sve. Takodje imas par sajtova gde imas ebookove (ne bih da kacim linkove ovde, ako ti treba cimni me na pm).

P.S. Ako si bash zapenio na papir i na sprske prevode, uvek gledaj da nadjesh prvo taj ebook na netu da prelistas, da vidish na sta lici i tek onda kupuj.
 
:wave:

OK 'fala jos jednom ali nikako da se razumemo ..

1. da volim pdf
2. programiranje celoga veka ucim na engleskom (kako drugacije da ga ucis ?!?)
3. mozda znaju da budu losi ali ja sam naletao na vrlo dobre (da umeju da budu krsh to vrlo verujem) a za knjigu love uvek ima

dakle, potpuno imam iste stavove nije uopste u tome problem .. meni samo treba da mi odavde neko iz iskustva preporuci neki naslov .. mogu ja da trazim do nakosutra da skinem 100 knjiga i sta onda ? znaci nije problem ni google, ni torrent ni dc++ ni bilo sta, nasao sam wroxova izdanja imam to, meni treba odavde da li je neko citao neku knjigu iz ove tematike da moze da mi je preporuci kao dobro stivo, jer izdavaca i autora ima mali milion i jos vise djubreta a svoje vreme suvise cenim da bih citao 200 knjiga i na kraju da dam neki sud koja ista valja ...

P.S. nisam zapenio na papir ... ako je tako zvucalo ... sorry
 
Programiram u C# (od VS, VS.NET i sada VS 2005) i hocu malo da se poducim o :

1. Crystal Reports (trenutno drljam kroz MSDN, ali papir je papir) ima li neka fina knjiga koju mi preporucujete ?

2. Visual Studio Tools For Office (VSTO) mnogo fina stvar samo mi treba neka fina knjiga i za to ... ?

(obe knjige sam nasao na netu u izdanju Wrox-a, ali ne znam gde ima to kod nas da se kupi ... odgovara mi sasvim i na engleskom nije srpski presudan)

Naravno da ima. http://promosearch.atomz.com/search...=crystal&submit.x=34&submit.y=11&country_url=. Samo se placa. Mi u firmi koristimo taj sw za izvestaje, a inace smo enterprise partner.
Ako ti treba neka ponuda kontaktiraj me.
 
Imas jednu knjigu (ako volis knjige) i kod nas pa je potrazi.
Crystal Reports 9, Kompjuter Biblioteka. Ima oko 480 stranica.
 
Nazad
Vrh Dno