Šta je novo?

Klima uredjaji - opšta diskusija

Da li i vama deluje da je sada daikin FTXC35C za 63k mozda najbolji buy?
 
Meni deluje da je za 64k najbolja kupovina Fujitsu General LMCA12.Mada svaka čast i za Daikin klime nema ko da nije zadovoljan sa Daikinom.Izgleda da je LMCA jača ali i taj Daikin ima svoje kvalitete.
 
Gree amber 12 dva komada, šta mislite, da li ove dve klime kao primarni izvor grejanja mogu da pokriju ovaj prostor u svim uslovima? Ne znam ova dečija soba koliko će moći da pokupi iz hodnika.
kuca.jpg
 
Uh, to nisam hteo da čujem. Nemam iskustva sa grejanjem na klime do sada, pa ne znam uopšte koliko se taj topao vazduh širi po kući.
 
Ne znam kakva je izolacija ali bi trebalo da razmisliš o klimi u svakoj prostoriji.Prema ovim površinama sa rasporedom prostorij 12/09/07/07 ili eventualno 12 i ostale 07.
 
170 eura doplata za G-Tech plus 50 eura demontaža stare i montaža G-Tech.
Nisam zadovoljan sa krckanjem plastike kada je defrost, pauza i kada se ugasi. Ostalo je OK.
Ne znam hoće li ovo krckanje ostati trajno ili će se vremenom smanjiti - nestati?
Mnogo je to para za tu klimu. Mnogo su kinezi digli cene. Slicna situacija kao sa huawei telefonima, u pocetku su bili pristupacni, a sada digli cene, a jos nemaju google framework...
 
Uh, to nisam hteo da čujem. Nemam iskustva sa grejanjem na klime do sada, pa ne znam uopšte koliko se taj topao vazduh širi po kući.
Ubaci grejalicu u dečiju sobu, neće trošiti puno samo da nadoknadi par stepeni da bude toplo i prijatno. Nema potrebe ubacivati klimu u svaki sobičak u kući.
 
Koju grejalicu preporucujete za kupatilo od 10m2
 
I ja sam u potrazi za nekim malim grejnim telom za kupatilo. Video sam da se ovde pisalo o Cini sušačima , samo mi se čini da oni nisu baš mali potrošači. Ono što sam ja video je da su jačiine 1.5 kw, samo je pitanje da li radi non stop ili se gasi često (kao recimo norveški radijator).

Ako neko ima iskustva sa njima neka napiše.
 
Moze preporuka izmedju

LG PC12SQ
I samsung wind free comfort
 
obe su : steta para za to dati.
 
Nisi rekao namenu, klime su totalna razlika.
 
januar grejanje 410kwh
 
To bi trebalo da je multi split.Kako si odabrao tu klimu,koliki prostor greješ.
 
Kakva su iskustva sa Midea extreme uredjajima? Modeli ag-18nxd0.wik i ag-12nxd1.wik? Imam dobru ponudu od drugara koji montira klima uredjaje. Zamima me kakve su za grejanje? Ne mogu da nadjem nista konkretno o njima.
Imam takvu samo je moja 12tica. Za grejanje sam je uzeo najvise. Dok su manji ovi minusi greje dobro a cim bude - 10 pa na vise e tad ne izbacuje bas vruc vazduh. Tek posto sam je ugradio malo sam posle istrazivo i sazno da ako zelis da se grejes na klima uredjaju samo japanci!!! Fujitsu micubisi daikin toshiba, mada kazu da zadnje daikin nisu bas najbolje mislim na modele 2021/2022
A sto se hladjenja tice na klima uredjaju tu je svaka dobra i ona najjeftinija. Da dodam da midea koju posedujem ag-12nxd0 cesto ide u defrost budu kratki defrosti oko 5 min al ide cesto u defrost.
 
Daikin je prethodnih par godina izbacio nekoliko vrhunskih modela za grejanje, samo pitanje da li se to prodaje na Balkanu i po kojoj ceni.
 
Imam takvu samo je moja 12tica. Za grejanje sam je uzeo najvise. Dok su manji ovi minusi greje dobro a cim bude - 10 pa na vise e tad ne izbacuje bas vruc vazduh. Tek posto sam je ugradio malo sam posle istrazivo i sazno da ako zelis da se grejes na klima uredjaju samo japanci!!! Fujitsu micubisi daikin toshiba, mada kazu da zadnje daikin nisu bas najbolje mislim na modele 2021/2022
A sto se hladjenja tice na klima uredjaju tu je svaka dobra i ona najjeftinija. Da dodam da midea koju posedujem ag-12nxd0 cesto ide u defrost budu kratki defrosti oko 5 min al ide cesto u defrost.
Sa kojom potrosnjom je duvala mlako i da li je odrzavala zadatu temperaturu u tom slucaju?
 
Nazad
Vrh Dno