Šta je novo?

Klima i wifi

darkote100

Zapažen
Učlanjen(a)
17.07.2021
Poruke
5
Poena
21
Poštovanje, jedno pitanje povezao sam klima uredjaj na wifi da bi ga kontrolisao iz aplikacije na mob. I dok mi je i mobilni na istom wifi-ju sve funkcionise ali kad pokusam sa drugog wifi ili mobilne mreze ne funkcionise. Pa sam onda povezao klimu na komsiski internet koji nisu u mts i onda funkcionise sve kada je mobilni na mobilnoj mrezi ili drugom wifi.. Iz servisa za klime su mi rekli da mi ruter ne dozvoljava izlaz i da nesto treba da se podesi.. Hvala
 
Verovatno treba da se otvore portovi da bi klima imala pristup internetu i da njoj mozes da pristupas sa bilo koje mreze. Ako imas Supernovu/MTS, to ti je tako, meni vec mesec dana klinac ne moze da igra preko Rockstar Launchera jer je banovana IP adresa, ne radi mi Team Viewer itd... Prijavio dva puta i naravno nista.
 
Verovatno treba da se otvore portovi da bi klima imala pristup internetu i da njoj mozes da pristupas sa bilo koje mreze. Ako imas Supernovu/MTS, to ti je tako, meni vec mesec dana klinac ne moze da igra preko Rockstar Launchera jer je banovana IP adresa, ne radi mi Team Viewer itd... Prijavio dva puta i naravno nista.
Ma jeste mts, a definitivno je do njih tj do rutera, povezivao sam klimu na hotspot sa telefona i onda moze da se upravlja sa njom bilo odakle i sa bilo koje mreze..
 
UPNP enable ti treba
 
NAT vecinom svi operateri rade,taktika da se kupi fiksna IP adresa cena je 500-600 dinara mesecno.
 
Nazad
Vrh Dno