Šta je novo?

Kingdom Come: Deliverance II

Xepoj87

Slavan
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruke
4,111
Poena
395
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD 5800x3D, DarkRock 4 PRO
Matična ploča
ASUS TUF GAMING X570-PLUS
RAM
Kingston Fury 32gb Renegade Ddr4 4800mhz
GPU
ZOTAC RTX 4090 AMP Extreme AIRO
Storage
2x1TB SSD Samsung 960Evo, 4TB WD Gold, 750GB WD Black ext
Zvuk
Logitech Z5500 5.1, B&O H9, Sound Blaster Z, Asus Xonar U7 MKII 7.1
PSU
Corsair HX850i
Kućište
Fractal Design Torrent RGB White
Monitor
LG 55B8
Miš & tastatura
Logitech G900, Logitech G915
Ostale periferije
Xbox Elite Series 2
Laptop
Dell Inspiron
Tablet
Microsoft Surface Pro
Mobilni telefon
Iphone 14 Pro Max 256 Deep Purple
Pametni uređaji
Galaxy Watch
Steam
Xepoj_Cp6uje
Pristup internetu
  1. Optički internet
Verujem svima vec poznat jedan od boljih "realisticnih" RPG-ova i iskreno meni jedna jako kvalitetna igra, sada dobija nastavak i izlazi do kraja godine.
Originalno sasvim dovoljno velika igra, sada ce biti duplo veca po obimu, kao i 5 sati videa umesto 3 u prethodnom delu.
Prvi deo je bio najpoznatiji po neverovatno realno odradjenim sumama i generalno predelima istocne Evrope, jedva cekam da vidim kako ce to u drugom delu biti odradjeno.
Igra je ostala u CryEngine, sto moze biti malo zeznuto za performanse kao i kod prvog dela, ali bas zato ne treba sumnjati u vizuelni kvalitet igre, sto se delom i vidi na snimku ispod.

Prica se nastavlja sa istim likom i produzetak price iz prvog dela, tako da vise nije mali seljo koji prerasta u nobles, vec krece odmah sa vise pozicije :)
Vise paznje ce biti posveceno ka slobodi izbora, te ce Henry moci jos slobodnije da se "builduje" po zelji igraca, a imace i vise krajeva, za pocetak znam da ce moci svet da se spasi ili kazni za svoje zlocine.

Da ne duzim:


 
Poslednja izmena:
Kako mi ovih dana ucestalo izlaze vesti oko ove igre, naidjoh na neki souce 😁 da ce biti 3x veca od originalne. To je zaista onda masivan projekat, verujem da su iz prvog dela naucili neke stvari te da ce sve biti super. Inace poceo sam je igrati na switchu, odlicno portovana igra, obzirom na velicinu
 
Pokušao ovu igra da igram pre par godina i znam da sam odustao jer uvodni deo kao tutorijal mi bio malo predugačak. Par sati igrao i onda prešao na druge igre i uvek pomislim kako da joj se vratim.
Ovo što su sad u KCD2 prikazali ako bude guralo 60 FPS na 4090 u 4K mogu sve pare da uzmu. Ray Tracing pršti na sve strane i izgleda prelepo. Bolje nego oni modovi za KCD1.
 
Možda sam u krivu i nije da me igra nešto privlači jer nema magic, ali imam osećaj da su ovi developeri gospoda.
 
KC je dosta spora i nije "spektakularna" kao fantazije, ali je KC benchmark RPG žanra. Ovo su super novosti. Igra je sjajna.
 
U pricu ulazi i vatreno oruzije, ali naravno na realan nacin :)

 
Pokušao ovu igra da igram pre par godina i znam da sam odustao jer uvodni deo kao tutorijal mi bio malo predugačak. Par sati igrao i onda prešao na druge igre i uvek pomislim kako da joj se vratim.
Ovo što su sad u KCD2 prikazali ako bude guralo 60 FPS na 4090 u 4K mogu sve pare da uzmu. Ray Tracing pršti na sve strane i izgleda prelepo. Bolje nego oni modovi za KCD1.
Ista prica. Sad razmisljam da li da ponovo dam sansu KCD1 ili Witcheru 3
 
Nazad
Vrh Dno