Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

ja sam uzeo ovaj Oukitel za 15€, kao sta kolega kaze i ako je prevara cuva vas PP pa nema straha, jedino ce bit zanimljivo objasnit carini, ako telefon dode, kako to da kosta samo 15€.. :D

from my Mate 10 Pro
 
necu propast za 15€ a PP ce vratit novce bez problema ako dobijem ciglu jer snimam svaki unboxing.. stvarno nema brige ako se mene pita..

from my Mate 10 Pro
 
Poštedite svoje živce i vreme tako što ćete zaobići ovaj sajt, a zahvalićete mi se za mesec dana [emoji3]
 
Pozdrav :)

Gde u Bgu da kupim Xiaomi sa normalnom garancijom? Neki od ovih jeftinijih, Redmi 5a ili 6a.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ukoliko unese neki tracking eto vam igranke sa PP povratom novca, a za 2-3 meseca izvucu se pare sa PP, pamet u glavu, sa druge strane PP nece da trpi ako neko stalno ima chargbakove, da vam se ne desi da zatvore PP racun

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Kao što je nesic1 pomenuo, osim reputacije prodavca PP rangira i kupca pa ko ima više ili česte refundove može lako da zbog toga bude sankcionisan pa makar to bilo i višekratnim traženjem da se na ovaj ili onaj način dokaže da proizvod nije stigao ili da je oštećen itd, ili zahtevanjem da se proizvod vrati kako bi se dobio puni refund...
 
do kraja godine ce nas pp na crnu listu
 
Možda ste u pravu, a možda i niste. Vidjet ćemo kad stigne (ako stigne). Ja, do sada, nemam loša iskustva s PayPalom.
 
do sada sam trazio pomoc od PP sigurno jedno 10 puta i na nikakvoj crnoj listi nisam zavrsio a ni rijeci nije bilo o zatvaranju icega.. ocito neki ovdje ni ne koriste PP a imaju misljenje o njemu..
ako posiljatelj i unese neki TN nema nikakve veze ako vam paket ne stigne jer PP pita prodavatelja o cemu je rijec a ako je ovo prevara onda ce imat puno upita na koja sigurno nece odgovorit..
ako i odgovori, lako je dokazat koji TN je pravi a koji ne, tako da PP vam uvijek cuva leda bez obzira na sve..

from my Mate 10 Pro
 
Veće su šanse da dobiješ sedmicu na lotou, nego telefon od prevaranta.
 
Pokušaj onda i loto, bar je potencijalni dobitak veći.
BTW malo sam istraživao taj sajt, prvi put se pominje na slovenackom forumu u maju naravno nisu još dobili.
 
Poslednja izmena:
za tvoju informaciju igram i lotto i eurojackpot ali to nije bitno za ovu pricu..
jos nista nije poslano, cekat cu jos ovaj tjedan i onda otvaram case na PP..
a mozda me i prevarant iznenadi..

from my Mate 10 Pro
 
Ozbiljno veruješ da ćeš da dobijes?[emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A što imam izgubiti? Ulažem 15€ koji će mi, u najgorem slučaju, biti vraćeni za 20-ak dana. A ako prođe, dobijem povoljno mobitelčić.
Da se referiram na spomenuti loto, kao da mi vrate uplaćeni novac za listić ako ne dobijem.
 
Poslednja izmena:
zabrijali ste malo s tim spikama dobit ces, neces dobit.. jel vas tko tjerao da kupite? jesam kupio s vasim novcima?
da sam trazio da mi neko soli pamet bio bi zeni objasnio o cemu je rijec..
spamamo temu bezveze..


from my Mate 10 Pro
 
nedavno sam imao jedan Redmi 5 Plus china version i probao sam stavit Global EDL metodom i nema sanse, napise da rom nije kompatibilan sa telefonom.. Bootloader je bio zalkjucan ali svejedno iz EDL bi se Global trebao instalirat..
tako da je vjerovatno to sta ovaj clanak pise, china verzija i global rom vise nece ici skupa..

from my Mate 10 Pro
 
Tako i treba. Neće više moći da muljaju. Sad mogu da vrate i smanje čekanje za unlock bootloadera.
 
Najbolje bi bilo da moderatori obrisu sve postove vezane za ovaj sajt, da se neko ne bi zaleteo i ostavio novac prevarantima. A vi ako nekim slučajem ipak dobijte telefon, tek onda pišite o tome.
 
Da... Nego ja sam više da i sa otkljucanim nešto naprave da ne može.
 
Nemoj da me diraš u srce, često menjam romove a ponekada nabavim neki tel. direktno iz kine tako da bi me bolelo to. :D
 
To bi bio tako ciganski potez , ali Kinezi ko Kinezi :)

Pogotovu što je sada mi8 u Kini 315e :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Moze preporuka za tel sa alija , ako je neko uzimao od 60 do 80 e. Recimo 2 gb rama 6 incha ili veci baterija da je ok. Za decurliju da se igraju gledaju yt i viber watsap... Nadjoh neki blubo maya i oukitel..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno