Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Najavljene cijene za redmi 4 699 CNY, redmi 4 prime 899 CNY, i za redmi 4A 499 CNY. Po meni, a opet zavisi od cijene koja ce biti kod preprodavaca, najinteresantnija ce biti ova prime i A varijanta. Koje cijene se mogu ocekivati na aliju, sta mislite?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Posle 3meseca ocekuj iste te . U startu 30,40$ preko

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ma Aliju je 3/32gb 160$

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Original Xiaomi Redmi 4 Prime 3GB 32GB 4000mAh Snapdragon 625 Octa Core FDD LTE 4G 5.0 " 1920x1080P 13MP MIUI 8 Mobile Phones
http://s.aliexpress.com/aUJVjaYf
(from AliExpress Android)

Još su pred 11.11 svi podigli cene. Za 30ak dana će biti 150$

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zasto svi jeftiniji telefoni(doogee,homtom...) rade na 800MHz a oni skuplji(xiaomi,LeEco...) i kvalitetniji ne?Koji je to hendikep za nas koji koristimo 4G mreze...Nema smisla :(
Ja sam licno testirao redmi 3s i dooge x5 max pro doogee je mnogo bolji sto se tice signala po celom gradu i van njega 100%!
 
Imaš xiaomi red mi note 3 pro internacionalna verzija koja ima i 800MHz i SD650,letva max2 ima isto

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Pa prosto je, kupiš neki od ta dva :D Doduše i Le Pro 3 radi na 800, eto već tri ima :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pa kao i 99% Kineza.

Lte 800 imaju zuk z2 pro ,one dve letve ,xiaomi mi note 2 global ,Redmi 3s global i Redmi note 3 pro (kate) / ova 2 poslednja se prodaju i u Poljskoj pa verovatno zbog toga imaju band20.

Možda izbace Redmi 4 sa lte20..problem veliki za nas u EU je taj što Indusi ne koriste lte800 nego lte850. Iz tog razloga kineski telefoni skoro nikada nemaju lte800 u sebi

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svi koji se prodaju u Evropi uglavnom imaju te mreže npr zopo mobilni imaju 800mhz

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Dobro nisam mislio na te garazne :)

I nemaju svi koji se prodaju u Evropi lte800,npr meizu. Jedino ako misliš da mi i npr rusi nismo Evropa ?

Edit: mi note 2. Šteta što nema 2k ekran .
[youtube]C0ZcrUyFjFo[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poz, hteo bih da porucim Xiaomi Redmi 3s pa me interesuje jel se isplati porucivati ga cak iz kine ili ga kupiti na Kupujem Prodajem sajtu?
 
Zasto svi jeftiniji telefoni(doogee,homtom...) rade na 800MHz a oni skuplji(xiaomi,LeEco...) i kvalitetniji ne?Koji je to hendikep za nas koji koristimo 4G mreze...Nema smisla :(
Ja sam licno testirao redmi 3s i dooge x5 max pro doogee je mnogo bolji sto se tice signala po celom gradu i van njega 100%!
Xiaomi i Leeco su zvanično samo u Kini i još nekim azijskim zemljama, a tamo nigde nema LTE 800. U Evropi su za sad samo preko manjih posrednika i to im cini mizeran procenat od prodaje.
Leeco je najavio za sledecu godinu ulazak na EU trziste, to znaci da ce uskoro biti vise telefona sa LTE 800

P.S. ima i Leeco x527
 
Poslednja izmena:
LeEco je sem Kine zvanično u Indiji, Rusiji i USA.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
I xiaomi je zvanično u Indiji i Poljskoj ,meizu zvanično u Rusiji .

http://www.mi.com/pl/

Ako se ovde pojavi Redmi 4 Računajte da postoji verzija sa lte800 :) iako vidim da prodaju i mi5 koji sigurno nema lte800

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A sta konkretno to znaci za nas? Da necemo imati LTE uopste? Mozemo samo preko 3g na net?
 
Na telesmoru ćeš se mučiti jer oni forsiraju 800. Na vipu u gradovima nećeš imati problema a mts ni ne zna šta je lte800 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Evo neka bude ovo ovde pošto možda niste videli iz druge teme.

Izvor RATEL
uploadfromtaptalk1478561415903.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ihhh pa dobro...ja mislio to nesto Bog zna sta strasno kad nema lte 800. U vipu i mts mnogo vise lte1800, a telenor me iskreno nece videti verovatno nikada, tako da me za njih za**le. Bezobrazluk sa cenama...svega.
 
Nazad
Vrh Dno