Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Mali off
Kako li uspeju da uvezu u da li im carine sve ove fake kineze po oglasima?
 
Da, kome zapravo treba 3G i 4G mreža...
:D
 
Nisam ni obracao paznju. :) Ako gledas u browser tab bar, vidi se da pise buy xiaomi 2A 4G LTE........
Dole u deskripciji pise support 2G unicom network only, sto mozda znaci da je za nas 4G a za kineze 2G
Ali opet dole pise samo 2G
ccccc, mislim da ni oni ne znaju sta pise.
Mada ovom mom prijatelju ni ne treba vise od 2G, wifi mu je dovoljan :)
 
Poslednja izmena:
Je li neko instalirao xposed framework na Jiayu S3? I na koji ROM?
 
Како на овим Кинезима да наместим да се апликације инсталирају на СД картицу?
Ставио сам картицу и у сеоцету наместио да она буде дифолтна али колико видим то се односи на фотографије.
Имам рут.
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio da to igde moze bez programa poput gl to sd, ako niko ne da bolje reshenje probaj tako. Nece moci dodushe sve da prebaci (ja sam time prebacio na tabletu samo kotor, tako da nije da sam se ubio od testiranja).
 
Ma kakav Cubot, za te pare (100$) ima recimo ovaj novi Xiaomi low budget ili nesto sl.
 
Pazi, 100$ + 30%, za te pare ima Xiaomi u oglasima, ili već neki drugi brendirani. Kinezi sa rastom $, nisu više toliko pristupačni. Ili čekati neku akciju, da naleti nešto za 50-60, kao što je nedavno LAndvo 550 bio za 49,99.
 
Poslednja izmena:
Taj novi Xiaomi jeste za sada ogranicen samo na 2G mreze, josh je redak kod preprodavaca i na pandi je recimo skoro 150$ (vishe nego redmi 2), tako da nije najbolja kupovina u ovom trenutku.

Slazem se sa ironmanom potpuno, gledaj kod nas ili cekaj akciju sad kad $ vredi 110 dinara.
 
Stigao Jiayu F2 juce pre podne, platio sam jos 30 evra carinu i pdv. Ponekad carina naplati, ponekad ne, kako im se cefne.
No sve u svemu je izislo oko 160evra
Telefon izgleda odlicno, cvrsto upakovan, nema skripe, brz je, ekran nije los, malo ima probijanja svetla dole desno, ali nista strasno (uporedjujem sa meizu mx4). Android na njemu je skoro pa cist, jedino je launcher malo modifikovan. Nesto sto mi se ne svidja, je zvuk prilikom tapkanja po ekranu, onako ko sa onih decijih igracaka ( tup prodoran nije lep za cuti) pa sam ga iskljucio i ostavio vibraciju. Inace telefon se bas jako cuje prilikom poziva ( zvuk melodije). Nisam jos stavio sim kartice, prijatelj on ne zna koje jos da stavi u njega, sssss ko zna mozda mu se neci ni svideti telefon, malo je cudan sto se tice gadjeta. Kamera sasvim solidna, malo u zatvorenom masi WB
to je otprilike to.
za te pare 114 evra ( ako ne racunam ostale troskove) nema boljeg telefona.
 
Jel ima neka preporuka za neki jeftini telefon (recimo ispod 80$)
Ekran 5" ili manje
1gb rama i quad core, znaci neki low budget, sa pristojnim performansama.
 
Pratiti akcije.
 
ma ima da se probere...bio je onaj Mlais (mislim da je cak octa core) na akciji za 65$, dodgee, THL t6 itd...
 
Kao shto si rekao, na akciji i ljudi su ga uzimali zato shto je bud zashto, a ne zato shto je proveren. Nije josh naleteo niko od ovih nashih da se pozali na kupovinu, al nisam primetio ni da su generalno i pisali o ovom telefonu.

U svakom slucaju, kao shto ti je ironman rekao, prati akcije.
 
Gde može da se nađe najpovoljniji screen procetor za jiayu s3?
 
Hahahah taman sam hteo da ti javim, i na elephone.cc ista cena do 20-og aprila.
 
124$ je najnize sto sam video do sada.
Dolazim u iskusenje i tu kantu da narucim i probam. :)
Ne mili mi se samo carinu da platim a osecam da ce biti oko 5k RSD trosak.
Reklame za taj model iskacu na sve strane po ceni od 150$+
 
Poslednja izmena:
Nabavih pre par dana ConCorde 5000 telefon. U pretragama na Google svi rezultati ukazuju da je napravljen u/za Mađarskoj? Da li je neko imao telefone ovog proizvođača?
 
@mrbl
Imas Tempered glass za Jiayu S3 u prodavnici Dirtown Digital na Aliju. Mislim da je 8$. Svaka preporuka, kod mene je leglo odlicno, ni ne primecujem da imam bilo kakav protector.
 
Haha oduvek sam smatrao da je editovanje u okviru quote jedan od najboljih načina da se sprovede dobra forumska šala! [emoji1]
 
Kupio sam bratu S3 krenuo 2.4 za NL.
Nesto se ne secam da je nekom stigao isti, a ako jeste koliko su uzeli na carini?
Nije nesto ni bitno preterano posto sam mu uzeo osiguranje ali cisto odokativno da znam.
Kad stigne pisacu malo vise pa ako nekog interesuje nesto nek pita.
 
Nazad
Vrh Dno