Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Uzmi i okvir koji ostane nakon rezanja. Nek se nađe..
 
ne seku nego daju novu karticu. seku u servisima telefona.

ima sablon da se nadje koji se stampa i nije komplikovano. i ja bih prvo probao tu varijantu, mada 200 din nije previse.
 
ne seku nego daju novu karticu. seku u servisima telefona.

ima sablon da se nadje koji se stampa i nije komplikovano. i ja bih prvo probao tu varijantu, mada 200 din nije previse.

pre nekoliko dana sam bio ja, a onda i moj prijatelj...ne dobiješ mikro sim nego ti iseku veliku na mikro sim tu pred tobom...
 
Meni ranije nudili novu. Mozda shvatili da mogu vise da se ugrade
 
I na srpskom
[YOUTUBE]uDMWAu6e-Lc[/YOUTUBE]
 
Kada ti iseku u servisu ili gde vec ostane ti okvir da mozes posle da vratis karticu u njega i zaglavis ponovo u neki tel u koji ide full size kartica. Kada iskomadas makazama neces imati tu opciju vise. Nisam u mogucnisti da odgledam video ali predpostavljam da je okvir neupotrebljiv.
 
Ali pazite da ne ubacite taj adapter\ram u sim slot bez same kartice. Zna da se zaglavi i unisti mob.
 
uzeo bi neki fon za zetka on preferira manji ekran do 4.5 in, dobar ekran, solidne fotke i bateriju,nisu mu perfomanse na prvom mestu.hvala unapred
 
Gleda da porucim lenovo S960 vibe X. Moze li mi neko reci nesto ovom telefonu? Dakok, mozda si ti upucen?
 
Meni stigao leagoo lead 1, 5.5 inch, 1280x720 rezolucija. Extra tanak. Sve ukupno sa carinom, rezervnom baterijom i maskom 130 evra. Ja zadovoljan :-D
 
Gleda da porucim lenovo S960 vibe X. Moze li mi neko reci nesto ovom telefonu? Dakok, mozda si ti upucen?

Prvo Zol
Dobar mobitel ali je baterija 2000mAh, ako naletiš na cijenu ispod 180 USD - ne kupuj!

Sorry , We stop selling this model because market phone wholesaler sell refurbished phones or repaired phone as new phone .
the only difference is the Motherboard and poor quality 1:1 accessories , such as poor quality battery , poor quality earphone ,
charger ,usb cable and so on .
It is really hard to found out which one is 100% new or not , it is sure 100% that 50% of them are not new , and 100% of
them are not new if it is sold with cheap price
 
@errorr
Ajde kad se poigras ovih dana, napisi neki mini review, ako ti ne bude tesko :)
 
Ljudi sta mislite o IUNI U3 odlicna cena i specifikacije mada ne znam koliko bi kostao da se naruci jos ga nisam video na ali-ju i carina i sve to...
 
Koliko ga cene u kini ? Na tu cenu dodaj 50-70 dolara i to ti je pocetna cena na aliju.
Onda tu cifru ides puta 1.31 za pdv i carinu,naravno ako ti procene tacno cenu uredjaja. I to bi bilo to..
 
Koliko ga cene u kini ? Na tu cenu dodaj 50-70 dolara i to ti je pocetna cena na aliju.
Onda tu cifru ides puta 1.31 za pdv i carinu,naravno ako ti procene tacno cenu uredjaja. I to bi bilo to..

u kini ga cene 2000 juana ili ti 325 dolara, ali sada videh neko okacio na aliju za 535 dolara, ali to je tek prvi prodavac (tel je nedavno objavljen nisam siguran kaada izlazi u prodaju) o_O a sto se tice procene te jel ona moze da bude veca od prave cene ili je obicno manja?
 
@errorr
Ajde kad se poigras ovih dana, napisi neki mini review, ako ti ne bude tesko :)

Hoću, jedina mana za leagoo lead 1 koju sam primetio prvi dan je baterija koja uz prosečno korišćenje izdržava jedva jedan dan. Piše da ima 2200mah,ali metodom 1g-50mah(što mislim da je dosta tačno) ima oko 1900mah. Kad budem bio pri vremenu napisaću malo više detalja. Kvalitet izrade i izgled telefona je za čistu 9-tku. da ne kažem 10-ku :-D
 
@dakok
I ja sam pomislio da se prodaju reparirani telefoni, kod vecine prodavaca cena je oko 180-190$, mislis da je to sigurno? Na pandawill-u je oko 190$. Steta sto je na merimobiles-u skup, sa njima do sada imam odlicna iskustva i stgarno su korektni.
 
Dobio sam informaciju na e-mail od to2c da prestaju s prodajom Lenova jer imaju ogromnih problema s kopijama
i refubrished uređajima
i nisu u stanju jednostavno razlikovati originale od ovih *ovana.
 
Hmmm, ne znam sta da radim onda. Ovaj lenovo s960 je dobar i lep telefon. Realna cena mu je oko 190$. Ma devojka zapela za neki telefon u gold boji, ubio sam se trazeci, ali nisam nasao nista do 200$. Trebao bi da izadje ivaj lenovo a806, ali pojma nemam kada ce uzaci u gold boji?
 
Jel moze neko da mi kaze koji je sada najjeftiniji 1080p telefon sa quad core procesorom i 2 gb rama,a da nije kopija S5ice?
 
Isekli su mi danas za dž 2 kartice, 1 mts, 2 vip u mts poslovnici, bez problema, i da, kaže mogu samo ove sa manjim čipom.
 
Interesuju me neke slusalice pa me zanima da li Xiaomi Piston II mogu na coolpad f1 i vrede li tih dvadesetak jevrea ili ako mozda imate neku preporuku ali da se cuje i bas.
 
Knowledge Zenith KZ-A1 ili neke KZ skuplje.
 
Poslednja izmena:
Hvala @deklaracija-iji na preporuci,kolega je porucio Nekena.Javljam kad stigne.A sad me pita jedan drug,koji je najbolji tablet do 180 eura(sa dazbinama)?
 
I mene zanimaju neke dobre sluske do 30$, kupio bih kod proverenog prodavca. Ove xiaomi mi ne odgovaraju bas, s obzirom da imam crn telefon i crnu masku :)
 
te kz sluske su super ali ne mozes njima da se javljas(za plejer su predvidjene) te i ja sam i dalje u potrazi ,jos predloga?
 
Nazad
Vrh Dno