Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Imam jedno pitanje, devojka bi da naruci neki telefon, ali dijagonala ekrana da joj bude 4.7", znam da se red rice i jiayu g4s uklapaju u opis ako se ne varam. Budzet je oko 150€ ali i carina da bude uracunata u troskove. Ima li jos neko neki predlog u okviru ovog cenovnog ranga a da je ekran 4.5-4.7"?
 
@moca

neverovatno...a lenji su da potrose par sekundi i upisu naziv modela i brzo vide da veze nema ni sa izgledom ni sa specifikacijama originalnog modela....a i bez toga, ko bar malo prati telefone valjda vidi iz aviona o cemu je rec...

Niko nije lenj da gugla , za masu modela prvi put čujemo od vas sa iskustvom , i ne znam zašto si toliko neprijatan prema nama "neznalicama" ?
 
@kica1

pise, ali ne citate...pise u opisu da je lenovo s820...a brzo se ustanovi da niti lici na njega niti ima iste specifikacije...a ako ni to nije dovoljno mozda je dovoljno sto pise da ima 20gb rom?

a nije lepo da neko drugi cita umesto vas...i nije korektno da se ode na ali i da se odatle kaci prvi link na koji se naleti bez da se covek bar malo potrudi ( a posto skoro svi vec imaju sumnju da nesto nije u redu, potreban je mali napor da se ustanovi da octa core lenovo sa 20groma ne moze da se kupi za te pare)...i da je fake...
 
Niko nije krenuo pametan , a članovi foruma su tu da malko pripomognu .
 
Cim neko okaci link i napise, "jel moguce da je ovako jeftino", ja to ni ne otvaram ;)
 
@blastoise
Koji bese model jiayu imas? Koliko si ga platio? Hocu devojci da porucim nesto, a nece preko 4.7". Znam da si se hvalio kako te dobro sluzi telefon...
 
E moram i ja da se malo nasmejem, dobra je... mislim recenica, nemo se ljutis @veljakoka.
 
jaiyu 4gs je po svemu bolji od g5 ,nije mi jasno samo zasto je skupilji g5 50e.jel brze stignu tel sa pandawill il sa ali?ja sam iz cg
 
Poslednja izmena:
@blastoise
Koji bese model jiayu imas? Koliko si ga platio? Hocu devojci da porucim nesto, a nece preko 4.7". Znam da si se hvalio kako te dobro sluzi telefon...
G3T. 155e cini mi se sve zajedno. Odlicno sluzi, ali mozda joj se ne svidi debljina jer ima veliku bateriju. Ocu da kazem da nije bas dizajniran za devojke.
 
Imam jedno pitanje, devojka bi da naruci neki telefon, ali dijagonala ekrana da joj bude 4.7", znam da se red rice i jiayu g4s uklapaju u opis ako se ne varam. Budzet je oko 150€ ali i carina da bude uracunata u troskove. Ima li jos neko neki predlog u okviru ovog cenovnog ranga a da je ekran 4.5-4.7"?

Redmi 1S ti je siguran izbor u tom slučaju. Ja sam naručio 3 kom, dva obična Hongmija, i jedan Redmi 1S, i svi su zadovoljni sa telefonima.
 
jaiyu 4gs je po svemu bolji od g5 ,nije mi jasno samo zasto je skupilji g5 50e.jel brze stignu tel sa pandawill il sa ali?ja sam iz cg

Zato sto je i G5S skuplji za toliko od G5 :)
Pa ovaj G4S izgleda kao igracka od jeftine glosy plastike , dok su ova dva izgledom mnogo lepsa i ozbiljnija.
 
Kinezi mnogo forsiraju taj crno-beli izgled, uopšte mi se ne sviđa. Čak razmišljam da li da uopšte i uzimam Lenovo k910 vibe Z zato što je jedino ta boja dostupna.
 
Pa coolpad imas i sivi :)
Inace ovaj F2 nije nesto narocito doneo, i dalje je F1 interesantniji.
 
Da, ali tih par zanimljivih Fx varijanti ide (za sada) samo u TD izdanju.

Coolpad F1 ima pozadinu u bar 6-7 boja.
 
turbo diesel
 
Inace ovaj F2 nije nesto narocito doneo, i dalje je F1 interesantniji.

Pa realno je doneo sledece malo veci ekran od 5.5 inch-a, ima 16 ROM-memorije u odnosu na 8 kod F1, izlazi sa KK-om, nisu stavili najnoviji SoC MT 6595, ali i pored toga ima 4G jer su integrisali LTE modem, tako da je i to ralika postojanje LTE-a, e ono sto su po meni trebali da urade najvise nisu uradili, naime baterija je ostala ista 2500, a veci ekran, ne znam za sada nama nije privlacan niti ce biti u skorije vreme jer nemamo LTE mrezu, sve ostalo je manje vise isto cak mogu da kazem po meni losije u smislu da su povecali dijagonalu(znaci ovo je licno moje misljenje neki vole sto veci ekran i to je ok) a bateriju ostavili istu.
 
jedno pitanje .. koji ce prvi kineski mob izaci sa mtk 6595 ,i kada se ocekuje njegov izlazak ?
 
Pa valjda ce to biti 'pojacana' verzija Coolpada F2. :) :D
 
Nazad
Vrh Dno