Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Mislim da ima prilagodljiv poklopac da ne bude bez grbe, gledao sam na youtube-u. Moj jiayu G4S je noviji, a redovno mi se desava da izguram preko 10 sati screen on-a sa sve wifi-jem i 3g

Stvarno moze toliko da izvuce SOT-a ? izgura 2 dana tel znaci ?
 
Poklopac za Jiayu G5 jeste malo grbav ako se stavlja pojacana baterija, ali uz njega ide i case koja sredjuje stvar, pa je pozadina telefona skroz ravna. Evo linka: JiaYu G5 unboxing and hands on - GizChina.com: http://youtu.be/INyxVFomXmA
 
@dkdnt
Kvalitet izrade nije los, imas posebnu temu koju sam otvorio pa citaj, da ne pisem dva puta.

@varalica3
Mislim da su ova dva telefona teze uporedivi upravo zbog velicine ekrana. Zavisi sta ti odgovara, imaju slicnw specifikacije, ali meni je 5.5" preveliko.

@protech
Ispruzi se tih dodatnih 30-40€ neces se pokajati ;)
 
Da nije neko kupio lenovo s850?
Liči mi na super ženski tel. Uzeo bih za ćerku.
 
Ovaj jadan place da ga neko kupi :D

Zezaj , zezaj :D Taj link što sam stavio - varalica neki , prejeftino ?

Nema on toliku bateriju. To je opcija ako hoces da imas grbu pozadi. Jedina mana novih jiayu mobova su kriminalno male baterije

Svidela mi se ideja da naručim Kineski mrak telefon , metalni , iPhone look sa ovim performansama . Ne treba mi dual SIM , ali baterija mi je dosta važna , a i cena mi se svidela . Šteta .
 
Poslednja izmena:
Kakva zver od telefona.. Jedino taj 2k displej koji nikome ne treba.

Nadam se da je tacna ova info da ce biti i eng jezik u stock romu. Zanimljiv telefon
 
ipak uzimam Umi C1, razlika u ceni nije problem do Coolpada ali ne svidja mi se nikako
najbolja ponuda je na banggood, da li da rizukujem taj shop ili da uzmem od to2c od kojih sam vec pazario i imaju dobar rejting

inace od njih sam pre mesec uzeo elefone p10c za zenu, koga zanima kakav je neka pita, za prosecnog korisnika je "majka jana" za 110 dolara
telefon je putovao 5 dana a ukupno 8 od trenutka narucivanja :) rekord

edit: da li ovaj umi c1 ima stvarno gorilu ili ne, sumnjiv mi je mnogo :)
 
Poslednja izmena:
A koji to mobitel nema rom na engleskom?
:)
The IUNI ROM is now running on Android 4.4 Kitkat and according to our sources will receive English this time around

Ova recenica mi goviri da prosli nije imao. Ne znam..
 
Poslednja izmena:
Po mom skromnom iskustvu, kinezi
svaki rom rade minimalno u dvojezicnom izdanju: kineski / engleski.
Autor teksta, 99% sam siguran, lupa napamet.
 
I posle neko pita koliki su troškovi proizvodnje, i u Indiji imaju zaradu, a van Indije još čistih 50$.
 
ipak uzimam Umi C1, razlika u ceni nije problem do Coolpada ali ne svidja mi se nikako
najbolja ponuda je na banggood, da li da rizukujem taj shop ili da uzmem od to2c od kojih sam vec pazario i imaju dobar rejting

inace od njih sam pre mesec uzeo elefone p10c za zenu, koga zanima kakav je neka pita, za prosecnog korisnika je "majka jana" za 110 dolara
telefon je putovao 5 dana a ukupno 8 od trenutka narucivanja :) rekord

edit: da li ovaj umi c1 ima stvarno gorilu ili ne, sumnjiv mi je mnogo :)

E ajde posto si iz Krusevca(Srbija) otkrij nam tajnu kako si iz Srbije platio PP-om na to2c????
Ja nisma do sad cuo da je neko uspeo iz Srbije, a ti ako si u Krusevcu kao sto ti pise odaj nam tajnu da znamo i mi :)
Ja pokusavao milion puta i nece, pa kako onda bre?
hvala unapred.
 
Swiss bato, sestrin nalog i tamo mi i stize, jasno sad
 
Da li zna neko kako ide ako se naruči tablet ili fon na adresi u Austriji, kolika su plaćanja
 
Ako je skladiste ili korisnik koji/odakle se salje u EU onda ne placas nista. Ako je van EU, onda imas VAT (PDV u EU) i carinu, ali ne znam koliko iznosi.
 
Sta rade ljudi...sledeci potez je da podele za 1$:D
 
Stigao drugaru Coolpad F1 sto sam narucio na moje ime. Carina 2000 din procenili ga na 70$ Nije mi jasno kako posto je carina otvarala paket.
Narucen je sa fantacy-a i ubacili su mu stok android. Nisam znao da moze i tako.
 
@saruman

odlican, uzimaj, ima 20groma!

svakog dana neko iskopa isti lenovo i ponovo ista pitanja...jel ti palo na pamet da u google upises naziv modela i ustanovis da ne lici ni na jedan poznati lenovo?
 
Koj je to model? Ljudi dokle vise kacite te prevarante? Na svakoj strani bar po jedan okaci.
 
Kineski manje poznati brendovi (clones-free)

@moca

neverovatno...a lenji su da potrose par sekundi i upisu naziv modela i brzo vide da veze nema ni sa izgledom ni sa specifikacijama originalnog modela....a i bez toga, ko bar malo prati telefone valjda vidi iz aviona o cemu je rec...
 
Poslednja izmena:
Ne znam cemu nervoza ovde? Na link koji sam postavio ne pise ime modela. Zatim vidim da ima dobar review prodavac. Ja da znam da je on prevarant ne bih postravljao post ovde.
 
Nazad
Vrh Dno