Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Ja bih to nosio na reklamaciju....tel kupljen ovde kod nas?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li neko koristio Alpha Koala MP4000, kao niskobudzetni telefon kakav je, zanima me da radi ne ocekujem naravno nista vise od onoga sto mu je u spec. u komentarima pisu da su mu losi back i home tasteri, da li je tacno?
 
Kakva je situacija kod vas kada ste na 3G? Imate takve drop-ove? Na koliko crtica prikazuje 3G signal?

Sent from my RedmiNote3Pro
 
Poslednja izmena:
Da li sada jos neki sajt daje onaj insurance za carinu? ranije sam uzimao sa tim kod pandawill-a, koliko vidim oni vise nemaju
 
Kakva je situacija kod vas kada ste na 3G? Imate takve drop-ove? Na koliko crtica prikazuje 3G signal?

Sent from my RedmiNote3Pro
signal na mts mreži je očajan. Na svakom telefonu možeš da budeš u mestu i da signal skače gore dole.

Mislim da ćeš gubiti svoje vreme na reklamaciju ispravnog telefona ali je to svakako tvoja odluka.
 
Ljudi dobih ponudu na mail od gearbesta za ovaj tel. Cena za crni 42€. Vredi li to uzeti, meni deluje prilicno ok za te novce. Kao drugi tel ili da se pokloni nekom nezahtevnom korisniku, sta mislite?

http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_413659.html?wid=11

Imam i nekoliko dolara od onih poena njihovih, e sad ne znam da li bi to proslo kad je u pitanju ova "email price".

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
Bilo kakva informacija/savet? :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
signal na mts mreži je očajan. Na svakom telefonu možeš da budeš u mestu i da signal skače gore dole.

Mislim da ćeš gubiti svoje vreme na reklamaciju ispravnog telefona ali je to svakako tvoja odluka.
Koji provider preporučuješ, da LTE, samim tim i 3G bude dobar? Ako je problem samo do pokrivenosti?

Sent from my RedmiNote3Pro
 
Nije problem samo do pokrivenosti, mts možda ima najbolju pokrivenost ali najnestabilniji signal.

Po mom mišljenju Telenor je sveukupno najbolji.

Po ceni u odbnosu na kvalitetu VIP je najbolji ali samo ako se krećeš po Beogradu. Van Beograda je loša pokrivenost ali se dosta šire u zadnje vreme čini mi se.
 
Ja imam ht3 koji je preteča ovog modela. U principu ovaj ht16 ima redizajnirani poklopac baterije i 6.0 android umesto 5.1 kod starijeg modela. Ht3 ima odličan ekran, izradu, bateriju i stock android. Odličan telefon za prosečne potrebe/prosečnog korisnika i to za odličnu cenu (ja sam platio ht3 na promociji 40eur).

S3 Neo/CyanogenMod 12.1
 
dosta cekanja

"Dispatch: Ships on Sep 27"

Ljudi dobih ponudu na mail od gearbesta za ovaj tel. Cena za crni 42€. Vredi li to uzeti, meni deluje prilicno ok za te novce. Kao drugi tel ili da se pokloni nekom nezahtevnom korisniku, sta mislite?

http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_413659.html?wid=11

Imam i nekoliko dolara od onih poena njihovih, e sad ne znam da li bi to proslo kad je u pitanju ova "email price".

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Koji provider preporučuješ, da LTE, samim tim i 3G bude dobar? Ako je problem samo do pokrivenosti?

Sent from my RedmiNote3Pro
Nisi mene pitao, ali mislim da ti mogu dati tacan odgovor s obzirom da koristim sva tri operatera, a najvise Telenor i Vip.
Iskreno mogu da ti kazem da je Telenor najbolji gde god u BG da odes imas LTE bar kod mene nijednog sekunda ne pada na 3G, pogotovu sad kad sam podesio telefon na LTE only, do ta je samo na jednom mestu prebacio na H, sad je i tamo lte.
Dok sa druge strane Vipov lte nije takav, kad ga ima i kad sam blizu BS radi brze od Telenora sto je razumljivo jer Telenor limitira brzinu lte, ali cim je malo losiji signal pada na H, zatim 3G, pa na E.
Na Tnoru E ne postoji mozda u Babusnici jos. Dok sam imao 3G fon ceo BG je bio pod H na Telenoru, dok je Vip i tad padao na E.
Krs mreza, ali kad si blizu BS onda je dobra.
Opet kazem stavio sam fon u LTE only i Tnor ne napudta lte nikada.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
9283764d606bb0127d246f73dafe6e65.jpg
može i ovako mts [emoji6]

x-600
 
Da radi mts internet i dosta su popravili mrežu ,ovo je u Jagodini a na periferiji mi je 3g na sve crtice.

x-600
 
A mislio sam da si se nesto nadovezao na moj post, zato sto je moj odmah iznad tvog, a nisi citirao na sta odgovaras.
Ok.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Ovo je stanje kod mene, potez Zlatibor/Užice. Znam da ovo nije tema za merenje 3G signala, ali je razlika više nego velika, kada uporedim druga 3G merenja, pa razmišljam da nije do fona problem.
895083ce3fbd795713dd63894c4fb9d6.jpg


Prvo merenje je prefer 3G, drugo je prefer 4G.

Sent from my RedmiNote3Pro
 
Ikonica oznake mreže je kao da si merio na wifi.
 
Ajte malo na pm o tome raspravljajte, nadjite drugu temu.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Čovek je pitao da nije neka greška do telefona. Opusti se malo, čemu tako.
 
Nije problem samo do pokrivenosti, mts možda ima najbolju pokrivenost ali najnestabilniji signal.

Po mom mišljenju Telenor je sveukupno najbolji.

Po ceni u odbnosu na kvalitetu VIP je najbolji ali samo ako se krećeš po Beogradu. Van Beograda je loša pokrivenost ali se dosta šire u zadnje vreme čini mi se.
Imam i M i T karticu, meni naprimer bolje radi M a tamo gde M i T slabo rade, V bez greške. Tako da je pitanje mesta veoma bitno. Mada sam više ocekivao od T, mislio sam, velika firma, da će to da radi bolje...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I ja sam puno više očekivao od Telenora i ostao razočaran. Marketing im je očigledno vrhunski.

Sa druge strane VIP me je prijatno iznenadio a nisam očekivao ništa dobro s'obzirom na iskustvo od pre par godina.

Govorim iz perspektive nekoga ko se dosta kreće i ko puno koristi mobilni internet i pozive.
 
Ja imam ht3 koji je preteča ovog modela. U principu ovaj ht16 ima redizajnirani poklopac baterije i 6.0 android umesto 5.1 kod starijeg modela. Ht3 ima odličan ekran, izradu, bateriju i stock android. Odličan telefon za prosečne potrebe/prosečnog korisnika i to za odličnu cenu (ja sam platio ht3 na promociji 40eur).

S3 Neo/CyanogenMod 12.1
Hvala na info snele. Koliko ti je carina uzela? Na koliko su ga procenili? Meni su za ht7 koji je tad svuda bio 50e procenili na 80$ i prilicno me odrali.

@protos nisam to video, hvala. Ali kontam da mi nece igrati veliku ulogu nije mi hitno.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Hvala na info snele. Koliko ti je carina uzela? Na koliko su ga procenili? Meni su za ht7 koji je tad svuda bio 50e procenili na 80$ i prilicno me odrali.

@protos nisam to video, hvala. Ali kontam da mi nece igrati veliku ulogu nije mi hitno.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
Nisu znali da procene pa sam im poslao dokaze da je plaćen 40eur tako da sam platio samo 10eur pdv i poštarinu.

S3 Neo/CyanogenMod 12.1
 
Kako se bese proverava ciji displej imam ako su ugradjivani razliciti paneli , i za kameru me isto zanima
 
Ovo je stanje kod mene, potez Zlatibor/Užice. Znam da ovo nije tema za merenje 3G signala, ali je razlika više nego velika, kada uporedim druga 3G merenja, pa razmišljam da nije do fona problem.
895083ce3fbd795713dd63894c4fb9d6.jpg


Prvo merenje je prefer 3G, drugo je prefer 4G.

Sent from my RedmiNote3Pro
ovo je definitvno wifi.. :)

Poslano sa mog BV2000s koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno