Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp 2017

Lepo i zanimljivo :)

Huawei Mate 9
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel miki maus na stolici ?
 
Dragoljube ne stavljaj uređaje na woofer.
 
Koja je velicina ovih monitora? Mnogo mi se svidja setup :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
@Ninoslav1983

:D

@Running

Stara navika, kad se napuni ekran uradim ctrl+x u new folder i idemo opet :) Krupnijem veća stolica za sad, ali bez brige, ne ostavljam je dugo na dečijoj fotelji, ubrzo dobija i ona upgrejd, ništa ekstravagantno kao ni ovo, dok se ne situiramo nema prostora za luksuz :)

@Bogi79

Hvala. Nije bog zna šta, ali je svakako korak napred u odnosu na ono što je bilo u sobi prethodnih meseci. Ikea ftw kad nemaš veliki budžet :)

@Uriel

Miki, jeste.

@Grob

Privremeno rešenje, za sad nemam bolju soluciju krastavac, znam da je greota.

27" levo, 28" desno.
 
ne ostavljam je dugo na dečijoj fotelji, ubrzo dobija i ona upgrejd, ništa ekstravagantno kao ni ovo, dok se ne situiramo nema prostora za luksuz :)

33mgU1Y.jpg
;)
 
1.jpg 2.jpg
Novi raspored u drugoj većoj sobi, moram samo ubrzo da uzmem krštenu stolicu, pošto mi i prethodna pukla( druga već :) ) i neku mali klub stoćić da imam gde da odložim daljinski od TVa :d

U planu je zglobni nosač za TV i obični za monitor pa da ih lepo okačim na zid, a preko Aliexpressa naručio Led RGB trake, tako da čekam da stignu.


Pre
3.jpg
 
Ti bas ne volis prostor, utrpaces i stolicu i stocic pored ovih glomaznih fotelja?
 
Pa mali klub stočić, treba mi iz više razloga, a biće i dalje dosta prostora. Na toj slici mozda izgleda drugacije.

e1b00bcb899549e62bffbbd441df42c4.jpg

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni super sve izgleda, podrzavam stolicu/stocic.
Ne kontam koja je poenta "prostora" ? Valjda je bitnije da ima covek sve sto mu treba, a ne da pola sobe zvrji prazno ?
 
Nije loš stočić, sviđa mi se. Hvala.

Samo gledam da li da stočić uzmem u odnosu na fotelje ili sto i komodu belu neku...
 
Poslednja izmena:
Imas takav i beli

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vrlo lepo, uz malu opasku da bi meni taj "oranž" možda bio naporan. :)
 
Svetla krem. Posto imas beli namestaj.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Je l' to b&w cm1? :)

Kako puštaš muziku, iPad u neki dac?
 
Svetlo siva ili svetla krem boja zida sa belim namestajem? Ja sam se razmisljao izmedju bele i svetlo sive a nekako mi je glupo belo na belo i evo sad neko spomenuo krem pa i to ulazi u igru [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Cisto da mi ostane za uspomenu jer je u planu sredjivanje cele kuce i prebacivanje u drugu sobu. Lap ce biti zamenjen desktop racunarom, ovaj matori sto i stolica od trpezarijskog stola koji imaju vise od 10 godina naravno odlaze. [emoji1]
3ca55509c6b473d6642defcf8dcb01e5.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mis siva, svetla krem (kapucino), ili blaga maslinasta. Bela soba i beli namestaj ko ordinacija izgleda.

Jbt odoh u blogerke
 
Poslednja izmena:
Ljubičasta i zelena, svaki zid u drugu boju sa belim nameštajem ili boja drveta. Pa da vidiš kako to dolazi do izražaja.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Jel imate vi orman u vasim sobama? Znate ono za garderobu. [emoji14]
 
Evo i mojih slika 5 godina posle preselenja iz stana u kucu.
Na zalost trebalo mi je 5 godina da se konacno preselim i sredim kucu kako sam zeleo.

Generalno isto je kao i u stanu, jedino sto mi je u medjuvremenu crkao komp pa sam kupio laptop sa docking station.
Mogu vam reci da se vise ne vracam nazad na glomazno i bucno kuciste, doduse vise ne igram igrice pa mi nije potreban jak nego tih laptop koji se ne greje.
Laptop je prikljucen na tv u drugoj sobi preko hdmi, dok je DAC prikljucen preko USB over LAN cable (ko je ovo izmislio treba mu dati nobelovu nagradu).
Kada mi je lapttop zauzet sa nekim videom a hocu paralelno da pustam i muziku u drugoj sobi, onda koristim raspberry pi3 koji se nalazi iza TV-a i sluzi za pustanje flac muzike takodje preko USB DAC-a.
IMG_20171021_203656.jpg
IMG_20171021_203707.jpg
IMG_20171021_214905.jpg
IMG_20171021_214932.jpg
 
Poslednja izmena:
Je l' to imas mushemu na radnom/kompjuterskom stolu ?
 
Ali dobar si sa musemom brate. [emoji847] Meni djeluje kao da si dio kuhinje sa radnom povrsinom stavio, samo skinuo vrata na sredini i stavio policu.

Slazem se sto si batalio desktop pc, i ja sam ima 15ak godina...

Sve u svemu, odlicno.

Bila je potpora na sredini, malo se uvio stol.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Mogao si i milje staviti ili saksiju cvijeca na kuciste.
 
Poslednja izmena:
Drzite se teme, smanjite dozivljaj sa akumulatorima.
 
Nazad
Vrh Dno