Šta je novo?

Kako zaobići dnevni limit na sajtu http://uploaded.net/

Kritika

Slavan
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruke
5,273
Poena
320
Dakle preporuka za neki dobar proxy ili nešto slično kojim s emože zaobići dnevnil limit na http://uploaded.net/
 
Trazim isto, ako ti je neko poslao na mail molim te prosledi. tnx
 
Dogovoreno, ali nema odgovora
 
Jel dolazi u obzir da platis Premium nalog? :)
 
Iako komentari kao što je tvoj čak i ako je sa namerom da bude duhovit nezaslužuju odgovor navešću dva razloga zašto je loše:

1) 70 evra za servis ovog tipa je u najmanju ruku prebudžena cena
i ono što je bitnije
2) na premium nalogu nema limita a tema je više nego jasno kako zaobići limit tamo gde postoji dakle bez premium naloga
 
Nekada je to bilo jednostavno saADSL router-om. Sećam se da sam ja restartovanjem Telekomov-og Huawei-a dobijao novu IP adresu i tako zaobilazio limit na RapidShare-u. Sada, kada imam optički net i ONT to teže ide, pošto se IP adresa ne menja svakim paljenjem ONT-a, više se ponaša kao statička.
 
Lako pobrisi sve cookies od Uploaded com.
Firefox-idi u tools-options- privacy- remove individual cookies.
Kucaj "uploading.com" i izaberi sve sa liste i obrisi i to je to.
 
Poslednja izmena:
Brisanjem cookies svakako ne brises sebe sa evidencije njihovih servera. S druge strane, resetovanjem ADSL konekcije dobija se nova IP adresa, ne znam samo kako to veliki strucnjak kritizer nije znao.
 
Sada vidim da ima ADSL,ali ne verujem da ne zna za to.
Verovatno je drugi razlog u pitanju.
 
Iako komentari kao što je tvoj čak i ako je sa namerom da bude duhovit nezaslužuju odgovor navešću dva razloga zašto je loše:

1) 70 evra za servis ovog tipa je u najmanju ruku prebudžena cena
i ono što je bitnije
2) na premium nalogu nema limita a tema je više nego jasno kako zaobići limit tamo gde postoji dakle bez premium naloga

Naprotiv, sh0ne ti je dao jedini normalan odgovor.
Limit postoji sa razlogom i zaobilazi se placanjem.
 
Pitanje nije glasilo "Kako da postanem Deda Mraz? " :d
 
@mimago
Resetovaje adsl rutera možda donosi novu IP adresu ali kod kablovskog to nije slučaj. Flush DNS i slične opcije takođe tu nepomažu

@poolmaker
Hvala ti za link ali kako mi se čini većinaovih servisa se takođe plaća


@Vuk40
Nebeleže se samo podaci koje si naveo. Da je tako kako ti kažeš promena browser-a bi bila dovoljna. Ne znam gde si i na osnovu čega si video upotrebu adsl rutera jer se on nekoristi

@jox
Ako nemaš kontruktivan odgovor preporuka je da zaobićeš topic. Dobronameran savet izbegavaj da piskaraš samo da bi piskarao
 
Poslednja izmena:
Evo probaj kada ti izade poruka "You have exceeded the download limit"
na kraju address bar kucaj javascript:alert(c=0)
 
Nazad
Vrh Dno